فتاحی: قانون 90 به 10 در دربی باید اجرا شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 722 ] - 9 روز پیش
فتاحی: قانون 90 به 10 در دربی باید اجرا شود

مسئول برگزاری بازی های لیگ برتر گفت: اجرا شدن قانون 90 به 10 در دربی قانون است و باشگاه استقلال هم باید این کار را انجام دهد. سعید فتاحی در خصوص واگذاری بلیت ...

ارتش سرخ دات كام :

مسئول برگزاری بازی های لیگ برتر گفت: اجرا شدن قانون 90 به 10 در دربی قانون است و باشگاه استقلال هم باید این کار را انجام دهد.

سعید فتاحی در خصوص واگذاری بلیت فروشی به باشگاه ها گفت: دو سال است که بلیت فروشی به باشگاه ها واگذار شده و امسال به صورت الکترونیکی این بلیت فروشی انجام می شود. امسال با کمک وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انقلابی در این زمینه انجام شده و امیدوارم بحث حق پخش هم به سرانجام برسد تا باشگاه ها بتوانند هزینه های خود را دریافت کنند.

وی درباره اینکه هنوز اقدامات انجام شده به صورت کامل صورت نگرفته، افزود: بله، هنوز به صورت کامل اجرا نشده اما فدراسیون فوتبال نظارت می کند و دو سال است که بلیت فروشی ها به باشگاه ها واگذار شده است.

فتاحی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد در خصوص وضعیت دربی 90 هم اظهار داشت: طبق پیش بینی ها قرار بود هفته چهارم لیگ در 27 و 28 شهریور برگزار شود اما از آنجایی که ورزشگاه آزادی میزبان مسابقات انتخابی المپیک است، امکان برگزاری بازی ها نیست. در هفته سوم هم همه تیم ها 23 و 24 شهریور بازی می کنند اما پرسپولیس و نفت آبادان 25 شهریور بازی خواهند کرد. در بازی دربی هم استقلال میزبان است و از آنجایی که تا 30 شهریور مسابقات انتخابی والیبال است به همین دلیل مجبور شدیم دربی را روز یکشنبه برگزار کنیم.

وی در مورد اجرا شدن قانون 90 به 10 هم تصریح کرد: قرار بود سال گذشته این مسئله انجام شود اما باشگاه استقلال اعلام کرد زیرساخت ها فراهم نیست اما امسال 10 درصد جدا شده و باشگاه استقلال به عنوان میزبان مجری این کار است. در آیین نامه هم آمده که باید بازی به صورت 90 به 10 باشد و باشگاه استقلال هم باید این کار را انجام دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن