betbord_head

اجرای قانون 90 - 10 در گِرو سامانه ای که وجود ندارد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 915 ] - شنبه, 16 شهریور 1398

اجرای قانون 90 - 10 در گِرو سامانه ای که وجود ندارد!

اجرای قانون حضور تماشاگران در نودمین دربی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس منوط به ثبت نام هواداران دو تیم در سامانه ای شد که هیچ یک از این دو باشگاه آن را ن... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اجرای قانون 90 - 10 در گِرو سامانه ای که وجود ندارد!

اجرای قانون حضور تماشاگران در نودمین دربی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس منوط به ثبت نام هواداران دو تیم در سامانه ای شد که هیچ یک از این دو باشگاه آن را ن...

ارتش سرخ دات كام :

اجرای قانون حضور تماشاگران در نودمین دربی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس منوط به ثبت نام هواداران دو تیم در سامانه ای شد که هیچ یک از این دو باشگاه آن را ندارند!

دیدار رفت تیم های استقلال و پرسپولیس در فصل نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور 31 شهریورماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

این نودمین دربی بزرگ پایتخت است که برای نخستین بار بلیت فروشی آن به صورت تمام اینترنتی انجام خواهد شد.

به گفته مدیر سامانه بلیت فروشی هوشمند ورزشگاه های کشور، این اقدام مطابق با مصوبه چگونگی بلیت فروشی دیدارهای فصل جاری انجام می شود. بنابراین هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال از 26 شهریورماه می توانند برای تهیه بلیت دربی اقدام کنند.

علی اصغر انتظارخیر در گفتگویی گفت: بلیت فروشی دیدارهای لیگ برتر حتی برای دو تیم پرسپولیس و استقلال بر عهده ما است. مطابق با مصوبه اعلام شده، این بلیت فروشی برای دیدارهای مختلف به فاصله 5 روز پیش از انجام دیدار مورد نظر آغاز می شود. برای دربی نیز از 5 روز پیش از زمان تعیین شده بازی، بلیت فروشی را آغاز می کنیم.

وی تاکید کرد: سامانه فروش بلیت برای دیدار روز 31 شهریورماه تیم های استقلال و پرسپولیس از 26 شهریورماه باز خواهد شد.

مدیر سامانه بلیت فروشی هوشمند ورزشگاه های کشور در پاسخ به این پرسش که «با توجه به حساسیت دربی و اینکه بسیاری از تماشاگران از دیگر استان ها برای تماشای این بازی به تهران می آیند، احتمالاً تغییری در زمان بلیت فروشی لحاظ نخواهد شد؟»، گفت: ما صرفاً مسئولیت فروش بلیت را بر عهده داریم. در این زمینه هم طبق مصوبه عمل می کنیم مگر اینکه درخواستی از طرف تیم ها داشته باشیم. تا به امروز در مورد دربی و زمان بلیت فروشی آن، درخواستی دریافت نکرده ایم. بنابراین تغییری در زمان آغاز بلیت فروشی نخواهیم داشت.

انتظارخیر همچنین در مورد اجرای قانون 90 - 10 برای حضور تماشاگران که استقلال میزبان آن است، گفت: به منظور اجرای این قانون، از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس خواسته ایم تا سامانه مربوط به اطلاعات هواداران خود را در اختیارمان قرار دهند. ما با نصب این سیستم و شناسایی کد ملی هواداران، گرایش آنها به هر یک از تیم های استقلال و پرسپولیس را شناسایی می کنیم و بر این اساس بلیت فروشی را انجام خواهیم داد.

به گفته وی مدیران تیم های استقلال و پرسپولیس تا شنبه هفته آینده (23 شهریورماه) فرصت دارند تا سامانه اطلاعات هواداران خود را در اختیار سامانه بلیت فروشی هوشمند قرار دهند.

«اگر به هر دلیلی دسترسی به اطلاعات هواداران استقلال و پرسپولیس برای شما امکان پذیر نشود، چه راهکاری برای اجرای قانون 90 - 10 خواهید داشت؟»، وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر گفت: ما علم غیب نداریم که بدون دسترسی به اطلاعات هواداران بتوانیم گرایش آنها را شناسایی کنیم، این موضوع باید بیشتر از همه برای خودِ مدیران استقلال و پرسپولیس مهم باشد. ما صرفاً فروشنده بلیت هستیم. این کار را هم بر اساس قانون و اطلاعات در دسترس انجام می دهیم.

انتظارخیر تاکید کرد: اگر اطلاعات مربوط به سامانه هواداران سرخابی ها به موقع و تا زمان مقرر تعیین شده در اختیارمان قرار بگیرد، در بلیت فروشی دربی قانون موردنظر را اعمال می کنیم در غیر این صورت تضمینی برای اجرای آن نداریم.

مدیر سامانه بلیت فروشی در حالی اجرای قانون حضور تماشاگران به صورت 90 به 10 را منوط به ثبت نام هواداران در سامانه دو باشگاه کرده است که هیچکدام این سامانه را ندارند و یا اگر هم نمونه ناقصی از آن وجود دارد در اختیار اسپانسرهاست و دست باشگاه ها عملاً خالی است!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن