betbord_head

آشتی کنان سلطان و وزیر به صرف قیمه نذری!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1183 ] - شنبه, 16 شهریور 1398

آشتی کنان سلطان و وزیر به صرف قیمه نذری!

 اسطوره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان به کدورت های میان خود و وزیر ورزش و جوانان پایان داد. پس از اختلاف نظرها ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آشتی کنان سلطان و وزیر به صرف قیمه نذری!

 اسطوره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان به کدورت های میان خود و وزیر ورزش و جوانان پایان داد. پس از اختلاف نظرها ...

ارتش سرخ دات كام :

 اسطوره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان به کدورت های میان خود و وزیر ورزش و جوانان پایان داد.

پس از اختلاف نظرها و کدورت هایی که بین علی پروین و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به وجود آمد، امروز این دو نفر با یکدیگر در وزارت ورزش و جوانان دیدار کردند.

در ابتدا علی پروین همراه با سلیمی شهردار منطقه 3 به کمیته ملی المپیک رفت و با صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دیدار کرد که در این دیدار رئیس کمیته ملی المپیک از پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خواست تا به وزارت ورزش برود و با سلطانی فر کدورت ها را برطرف کند.

بعد از این دیدار پروین همراه با صالحی امیری به وزارت ورزش رفت و جلسه یک ساعته ای را با سلطانی فر برگزار کرد. در این دیدار پروین در خصوص مصاحبه ای که چند روز پیش انجام داده بود به وزیر ورزش توضیحاتی داد و به او گفت که دلخوشی مردم فوتبال است و هر کجا که ما می رویم درباره وضعیت پرسپولیس سوال می پرسند و من هم باید پاسخگوی آنها باشیم.

پروین در ادامه صحبت هایش به سلطانی فر اعلام کرد که نقد من به دلیل این بود که نمی شود 4 ماهه مدیرعامل انتخاب کرد و باید با تدبیر این مسئله صورت بگیرد. حتی بعد از انتخاب انصاری فرد به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس با او تماس گرفتم و به او تبریک گفتم.

در ادامه این جلسه سلطانی فر و پروین در باره خاطرات فوتبالی صحبت کردند و سپس محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان نیز به این جلسه اضافه شد. وزیر ورزش به پروین گفت که به دنبال خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال تا پایان سال است و قویا این مسئله را پیگیری می کند اما پیشکسوت پرسپولیس به او گفت که می دانم زحمت می کشید اما فکر نمی کنم اجازه خصوصی سازی را بدهند.

پروین همچنین با انتقاد از بی توجهی به پیشکسوتان ورزشی تصریح کرد: بعد از مرگ ما به ورزشگاه شهید شیرودی می آیید و بعد همه چیز تمام می شود. حالا روی صحبت من در باره فوتبالی ها نیست؛ چراکه خیلی از پیشکسوتان در رشته های دیگر نیازهایی دارند که باید به داد آنها رسید.

در پایان این جلسه، حاضران به خوردن غذای قیمه نذری پرداختند تا کدورت های به وجود آمده برطرف شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    ارتش جان! این چه گزارشی بود؟!!! یاد نشریات زرد دهه هفتاد افتادم مثل هدهد و آوای ساوه و ندای قومس و....

    پاسخ مديريت : اتفاقی که افتاده بود رو ما شرح دادیم !

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن