کالدرون: بابت شکست مقابل تراکتور عذرخواهی می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 851 ] - یکشنبه, 17 شهریور 1398

کالدرون: بابت شکست مقابل تراکتور عذرخواهی می کنم

سرمربی پرسپولیس در سالروز قهرمانی اش با تیم زیر 20 سال آرژانتین گفت: بهترین دوران بازی ام را در کنار مارادونا داشتم و این شانس را داشتم تا در کنار او به فوتبا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کالدرون: بابت شکست مقابل تراکتور عذرخواهی می کنم

سرمربی پرسپولیس در سالروز قهرمانی اش با تیم زیر 20 سال آرژانتین گفت: بهترین دوران بازی ام را در کنار مارادونا داشتم و این شانس را داشتم تا در کنار او به فوتبا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس در سالروز قهرمانی اش با تیم زیر 20 سال آرژانتین گفت: بهترین دوران بازی ام را در کنار مارادونا داشتم و این شانس را داشتم تا در کنار او به فوتبال بپردازم.

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس به بهانه سالروز کسب عنوان قهرمانی جهان با تیم ملی زیر 20 سال آرژانتین در مصاحبه ای اظهار داشت: قبل از شروع صحبت هایم، ایام محرم را به تمام ایرانی ها تسلیت می گویم با رفتار خوبی که با من داشتند من خودم را عضوی از جامعه ایران می دانم. امروز چهلمین سال پیروزی تیم جوانان آرژانتین است.

وی افزود: بهترین دوران بازی ام در این تیم بود و این شانس را داشتم که در کنار بهترین بازیکن آن دوران مارادونا بازی کردم این اتفاق خوبی برای من بود که در جوانی این تجربه را بدست آوردم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پس از آن قهرمانی تیم ملی آرژانتین چه اتفاقی در زندگی ورزشی او رخ داد؟ جدا از این قهرمانی در جهان، 4 بازیکن این تیم به نام های مارادونا، دبارباس، رامون دیاز و خودم به تیم ملی آرژانتین راه یافتیم و قهرمان جهان شدیم و این اتفاق مهمی بود که در آن دوران اتفاق افتاد.

کالدرون درباره اینکه این قهرمانی چقدر در روند فوتبالی و زندگی ورزشی وی تاثیرگذار بود، عنوان کرد: یکی از بزرگترین دستاوردها این بود که آقای بنوتی درس های بزرگی را به ما یاد دارد و از آنجا که این مربی از دوران خود جلوتر بود، وقتی به اروپا آمدم متوجه شدم که مواردی که آموزش دیدم خیلی در فوتبال برای موفقیت در اروپا مهم بوده است.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: از مردم ایران تشکر می کنم که باعث شدند که من از حضور در ایران و پرسپولیس احساس خوبی داشته باشم. این موارد باعث می شود مسئولیتم سنگین شود و از هواداران بابت شکست مقابل تراکتور عذرخواهی می کنم و تلاش می کنیم که جبران کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن