bahrami_head

ارتباط سالم بین گلرهای ارتش سرخ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1219 ] - یکشنبه, 17 شهریور 1398

ارتباط سالم بین گلرهای ارتش سرخ

معمولاً بیشتر بازیکنان هم پستی در دنیای فوتبال ارتباط خوبی با یکدیگر ندارند و این مسأله در فوتبال سطح اول خودمان هم در تمام این سال ها نمود داشته است. البته ب... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ارتباط سالم بین گلرهای ارتش سرخ

معمولاً بیشتر بازیکنان هم پستی در دنیای فوتبال ارتباط خوبی با یکدیگر ندارند و این مسأله در فوتبال سطح اول خودمان هم در تمام این سال ها نمود داشته است. البته ب...

ارتش سرخ دات كام :

معمولاً بیشتر بازیکنان هم پستی در دنیای فوتبال ارتباط خوبی با یکدیگر ندارند و این مسأله در فوتبال سطح اول خودمان هم در تمام این سال ها نمود داشته است. البته برخی بازیکنان همواره در مصاحبه های شان تأکید می کنند که بازی کردن شان چندان مهم نیست و مهم این است که تیم نتیجه بگیرد، اما واقعیت این است که آنها برای به میدان رفتن بعضاً دست به کارهای عجیبی می زنند که هیچ کس نمی تواند باور کند.

مسأله بازی نکردن بازیکنان ذخیره در مورد گلرها رایج تر است و معمولاً دروازه بانی که به عنوان گلر دوم در تیمی شناخته می شود شانس بازی بسیار کمی خواهد داشت مگر اینکه سرمربی آن تیم از سیستم چرخشی استفاده کند که البته این مسأله به ندرت در بین مربیان چه ایرانی چه خارجی رواج دارد.

در پرسپولیس و طی سه فصل گذشته علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک بوده و رادوشوویچ گلر دوم. این مسأله زمانی که برانکو، هموطن رادو در رأس کار بود و مربی گلرها هم از کرواسی می آمد جریان داشت و حالا که کالدرون آرژانتینی هم آمده ادامه دارد. با این حال رادوشوویچ از آن دست گلر ذخیره هایی است که برای پایین کشیدن هم پستی اش کاری نمی کند، بلکه او را بالاتر هم می برد.

بوژیدار در تمام این سه فصل و چند ماه با پذیرفتن اینکه باید روی نیمکت بنشیند و در مواقع اضطرار به میدان برود هیچ گاه برای بیرانوند سوسه نیامده و به اصطلاح فوتبالی ها برای گلر ملی پوش پرسپولیس دنبال چاله کندن نبوده است. او همواره در مصاحبه هایش از بیرانوند به عنوان برترین دروازه بان ایران و حتی آسیا یاد کرده و حتی در روزهایی که بیرو دچار اشتباه شده و گاف داده نیز نخواسته از آب گل آلود ماهی بگیرد. نمونه اش همین مسأله اخیر و بلوایی که استقلالی ها و تراکتوری ها به پا کردند تا بیرو را محروم کنند اما رادوشوویچ در کمال شجاعت به حمایت از هم پستی خود برآمد و با اشاره به اینکه در آلمان طرفداران هیچ تیمی دنبال محروم کردن ماوئل نویر نیستند (اشاره به ملی پوش بودن بیرانوند و در پیش بودن بازی تیم ملی) درصدد حمایت از بیرانوند برآمد و پشت او ایستاد.

شاید برخی از این مصاحبه های گلر کروات پرسپولیس برداشت دیگری کنند و بگویند او ظاهرسازی می کند و می خواهد وجهه اش را نزد هواداران مثبت جلوه دهد، اما صداقت رادو در تمام گفته هایش پیداست و حتی اگر برخی او را در راستای برانگیختن احساسات هواداران، سیاه باز و ماجراجو بنامند، در زمینه رقابت با بیرانوند، این دروازه بان روش سالمی را در پیش گرفته است. رادو حسادتی نسبت به موقعیت برتر بیرانوند نزد کادر فنی، هواداران و اعضای تیم ندارد و بعضاً با ماه ها نیمکت نشینی مأیوس نمی شود و همواره در تمرین انگیزه دارد.

رادوشوویچ طی سه فصل گذشته هر فصل تقریباً 5، 6 بازی انجام داده که البته می تواند به این وضعیت قانع باشد، اما واقعیت این است که هیچ گاه به صورت زیرپوستی دنبال تخریب بیرانوند نبوده است. ارتباط خوب این دو دروازه بان در حالی بولد می شود که بدانیم در همین پرسپولیس طی سال های گذشته دو یا سه دروازه بان ایرانی چشم دیدن همدیگر را نداشتند و برای به زانو درآوردن رقیب شان هر کاری می کردند؛ دروازه بان هایی که البته خیلی قوی تر از رادوشوویچ نبودند اما اسم شان را یک تریلی نمی کشید و وقتی نیمکت نشین می شدند با هر روش و ترفندی دنبال به زانو درآوردن هم پستی شان بودند.مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن