مرثیه ای برای ققنوس آتش به اجبار

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1931 ] - 9 روز پیش

مرثیه ای برای ققنوس آتش به اجبار

به لطف حضور در خاورمیانه، هیچ وقت با اخبار جنگ و کشتار غریبه نبوده ایم اما آنقدر هم سنگدل نشدیم که خودسوزی یک دختر استقلالی، سوزناک ترین خبر روی صفحه گوشیمان ... 4 out of 5 based on 13 ratings.
مرثیه ای برای ققنوس آتش به اجبار

به لطف حضور در خاورمیانه، هیچ وقت با اخبار جنگ و کشتار غریبه نبوده ایم اما آنقدر هم سنگدل نشدیم که خودسوزی یک دختر استقلالی، سوزناک ترین خبر روی صفحه گوشیمان ...

ارتش سرخ دات كام :

به لطف حضور در خاورمیانه، هیچ وقت با اخبار جنگ و کشتار غریبه نبوده ایم اما آنقدر هم سنگدل نشدیم که خودسوزی یک دختر استقلالی، سوزناک ترین خبر روی صفحه گوشیمان نباشد.

مایی که باید آرزوی انتخابات هرروزه داشته باشیم تا حق روزمره زنان، لااقل وعده سرخرمن نمایندگانمان باشد. مایی که خط «آفساید» را تا آشپرخانه جلو کشیدیم و با وقیحانه ترین دعوت سفارشی، فیفا را هم مچل خود می کنیم.

مایی که در کنترل بلیط فروشیِ حاضر درمانده ایم و ادعای برگزاری دربی با تقسیم بندیِ نود_ده داریم، اما یک درصد از صندلی ها را هم دارای زیرساخت مناسب برای پذیرایی از بانوان نمی دانیم .

مایی که چاقو و علف و نارنجک از چشممان سر می خورد اما با حضور خانم ها در استادیوم شوخی نداریم! مایی که بوتیک و قهوه خانه پاتوق فوتبالیست بیست ساله یا بیچاره کردن بازیکن رقیب را بزرگ ترین دغدغه مان کرده ایم تا امروز سلطان باشد و فردا یک بی غیرت پولکی.

مایی که میلیارد روی میلیارد می گذاریم و خانواده را جایی خارج از ایران در آغوش می کشیم، اما برای حضورشان در آزادی، جریمه ریالی را هم به جان نمی خریم چرا که نهایتاً چندسال دیگر با پاسپورت بهتری به وطن برمی گردیم.

مایی که موقع سهم خواهی از تیم، دل نگران آینده ایم اما چشم به روی امروزِ دخترهایمان بسته ایم!

مایی که ادعایمان گوش فلک را کر می کند و همه چیزمان فقط به عشق «همین مردم» است، اما یادمان می رود که مردم، فقط مرد نیستند!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    واقعاً هم دردناکه! این حجم از آزار و اذیت مردم دردناکه! این حجم از بیماری های روحی دردناکه! این حجم از شقاوت نهادهای قضایی و انتظامی دردناکه! این عدم توجه به رفاه و آسایش مردم دردناکه! این همه ریا و اختلاس و ارتشا دردناکه! ارتش جان لطفاً بچاپ!
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    من معتقدم بعدازسوت آغازداربی همه هوادران -آبی وقرمزباهم-یک دقیقه به حرمت بانوان واین دختربرپاخیزندوسکوت کنند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 18:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن