اخبار پرسپولیس

بیرانوند: هیولا هستم اما ترسناک نیستم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1351 ] - یکشنبه, 17 شهریور 1398

بیرانوند: هیولا هستم اما ترسناک نیستم!

دروازه بان پرسپولیس واکنش جالبی به اتفاقات بازی تراکتور و پرسپولیس داشته است. در شرایطی که بیرانوند و پرسپولیسی ها مدعی هستند حرکت دست او در استادیوم یادگار ا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
بیرانوند: هیولا هستم اما ترسناک نیستم!

دروازه بان پرسپولیس واکنش جالبی به اتفاقات بازی تراکتور و پرسپولیس داشته است. در شرایطی که بیرانوند و پرسپولیسی ها مدعی هستند حرکت دست او در استادیوم یادگار ا...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان پرسپولیس واکنش جالبی به اتفاقات بازی تراکتور و پرسپولیس داشته است.

در شرایطی که بیرانوند و پرسپولیسی ها مدعی هستند حرکت دست او در استادیوم یادگار امام، به سمت طرفداران خودی بوده و نباید برداشت اشتباهی از آن صورت گیرد اما باشگاه تراکتور اصلا چنین ادعایی را قبول ندارد و طی روزهای گذشته اخبار مختلفی درباره احتمال محرومیت دروازه بان ملی پوش پرسپولیس منتشر شده است.

بیرانوند درباره این موضوع گفته:" معتقدم که برخی نمی خواهند و چشم ندارند موفقیت هایم را ببینند. فکر می کنم چون در آستانه دیدار بزرگی قرار داریم برخی به مسائل غیرفوتبالی روی آورده و می خواهند من را از این طریق محروم کنند. یک بار دیگر هم می گویم که نیازی به این رفتارها نیست و اگر می خواهند من بازی نکنم، خودم به مربی مان می گویم که من را روی نیمکت نشانده و اصلا و ابدا نیازی به این حرکات و جوسازی های مسموم برای محروم کردن من نیست. درست است که ویلموتس به من لقب هیولا داده ولی آنقدرها هم ترسناک نیستم!"

بیرانوند، البته در بخش دیگری از این گفتگو اعلام کرده به خاطر حرکتی که از دید خودش بی احترامی به هواداران تراکتور نبوده، حاضر به عذرخواهی مجدد از آنهاست:"  من با تراکتور و هوادارانش کوچک ترین مشکلی ندارم و اتفاقا پرشورها را خیلی هم دوست دارم ولی اگر احساس می کنند که به آنها توهین شده، یک بار عذرخواهی کردم و دوباره این کار را انجام می دهم تا همه چیز ختم به خیر و این پرونده بسته شود."


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن