دیدار گرشاسبی با انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1328 ] - یکشنبه, 17 شهریور 1398

دیدار گرشاسبی با انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس

 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برای پیگیری مسائل مرتبط با اخذ مجوز حرفه ای با رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال دیدار و گفت و گو کرد.  محمد حسن انص... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دیدار گرشاسبی با انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس

 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برای پیگیری مسائل مرتبط با اخذ مجوز حرفه ای با رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال دیدار و گفت و گو کرد.  محمد حسن انص...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برای پیگیری مسائل مرتبط با اخذ مجوز حرفه ای با رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال دیدار و گفت و گو کرد.

 محمد حسن انصاری فرد امروز برای حل و فصل برخی مشکلات مربوط به اخذ مجوز حرفه ای با نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال دیدار و گفت و گو کرد.

باشگاه پرسپولیس برای تسویه بدهی ها اقداماتی انجام داده و همچنین برای ارسال همه مدارک مرتبط با اخذ مجوز حرفه ای نیز تلاش هایی در این زمینه داشته تا مشکلی برای اخذ مجوز حرفه ای بوجود نیاید.

* همچنین حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس امروز در باشگاه حضور یافت و ضمن دیدار و گفتگو با محمد حسن انصاری فرد، انتخاب وی به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس را به وی تبریک گفت و برای او و پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.

گرشاسبی در جریان این دیدار صمیمانه به انصاری فرد گفت: از انتخاب جنابعالی به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به عنوان یک فوتبالیست اخلاق مدار سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی که از تجربیات مدیریتی برخورد هستید، بسیار خوشحال شدم و به توانمندی های شما واقف هستم و برایتان در این مقطع خاص از پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: می دانم که پرسپولیس در قهرمانی ها هت تریک کرده و تکرار این موفقیت ها نیاز به همدلی و حمایت همه جانبه هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس دارد و بنده هم به عنوان عضوی از این خانواده، هر کمکی که از دستم بر بیاید برای سربلندی پرسپولیس دریغ نخواهم کرد و صادقانه و صمیمانه در خدمت شما هستم.

انصاری فرد ضمن تشکر از حضور گرشاسبی، به وی گفت: پرسپولیس در زمان مدیریت شما روزهای خوبی را سپری کرد. این موفقیت ها هواداران را سربلند کرده است و همانطور که گفتید، تلاش و تکرار آن نیاز به حمایت همه جانبه هواداران از تیم و باشگاه دارد.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: آقای کالدرون به عنوان سرمربی جدید نیاز به زمان دارند و هواداران این را درک می کنند و من خوشحالم که این همدلی را در خانواده بزرگ پرسپولیس و مدیرانی چون شما می بینم.

انصاری فرد خاطرنشان کرد: از حضورتان در باشگاه ممنونم و حتما از تجربیات همه عزیزان به نوعی باید استفاده کنیم تا انشاالله پرسپولیس بتواند موفقیت های خود را تکرار کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن