betbord_head

بیرانوند: لازم باشد باز هم عذرخواهی می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1875 ] - یکشنبه, 17 شهریور 1398

بیرانوند: لازم باشد باز هم عذرخواهی می کنم

دروازه بان تیم ملی کشورمان گفت: من دستم را برای هواداران پرسپولیس بلند کردم و دستم را مشت کردم که با قدرت کارم را ادامه می دهیم و اگر فکر می کنند من بی احترام... 5 out of 5 based on 3 ratings.
بیرانوند: لازم باشد باز هم عذرخواهی می کنم

دروازه بان تیم ملی کشورمان گفت: من دستم را برای هواداران پرسپولیس بلند کردم و دستم را مشت کردم که با قدرت کارم را ادامه می دهیم و اگر فکر می کنند من بی احترام...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان تیم ملی کشورمان گفت: من دستم را برای هواداران پرسپولیس بلند کردم و دستم را مشت کردم که با قدرت کارم را ادامه می دهیم و اگر فکر می کنند من بی احترامی کردم از آن ها عذرخواهی می کنم و دستشان را هم می بوسم.
روز گذشته مهدی تاج درباره شکایت باشگاه تراکتور از حرکت بیرانوند مقابل تماشاگران تراکتور، گفت: «بیرانوند مصاحبه ای کرد و باشگاه پرسپولیس هم در اطلاعیه ای اعلام کرد منظوری نبوده و عذرخواهی کرده است. همین عذرخواهی بهتر از تنبیه کردن است. لیگ دو هفته برگزار شده و بیرانوند یک هفته محروم بوده است.»
این صحبت دیروز رئیس فدراسیون فوتبال به معنای عدم محرومیت گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی بود. خبری که می توانست برای خود علیرضا بیرانوند آن هم در آستانه بازی با هنگ کنگ و البته صنعت نفت آبادان و شهرآورد خوش باشد! در همین ارتباط بد ندیدیم با خود بیرانوند تماس بگیریم و نظرات او را جویا شویم.

*مصاحبه مهدی تاج را خواندی؟
چطور مگر؟

*رئیس فدراسیون فوتبال در برنامه «سلام صبح به خیر» که از شبکه سوم سیما پخش می شود دیروز ضمن اشاره به عذرخواهی تو از هواداران تراکتور عنوان کرد این معذرت خواهی از تنبیه بهتر است. در واقع مهدی تاج با این جمله خاطرنشان کرد محرومیتی برای تو در کار نیست و می توانی جلوی صنعت نفت آبادان و استقلال تهران بازی کنی.
من بعد از آن بازی در اردوی تیم ملی هم گفتم که منظوری نداشتم. هواداران تراکتور به تی تی های پرشور معروف هستند و فصل گذشته نیم فصل دوم هم با این تیم بازی کردیم و آن ها من را تشویق کردند و من هم از آن ها تعریف کردم. برخی به دنبال رودررو شدن من با هواداران تراکتور بودند. من دستم را برای هواداران پرسپولیس بلند کردم و دستم را مشت کردم که با قدرت کارم را ادامه می دهیم و اگر فکر می کنند من بی احترامی کردم از آن ها عذرخواهی می کنم و دستشان را هم می بوسم.

*جالب است. گلر شماره یک تیم ملی چند بار عذرخواهی می کند.
لازم باشد باز هم عذرخواهی می کنم. عذرخواهی آدم را کوچک نمی کند. من در زندگی شخصی هم همین طور هستم. اگر احساس کنم دل کسی را شکسته ام بلافاصله عذرخواهی می کنم و شهامت این کار را دارم.

*زنوزی مالک تراکتور هم تو را بهترین گلر ایران خواند، اما خواستار محرومیت تو شد. نظری نداری؟
ایشان هم انسانی قابل احترام است. من منظوری از آن کار نداشتم و قبلاً هم حرف هایم را زده ام. در حال حاضر هم تمام فکر و ذکرم به تمرین و بازی های تیم ملی است.
به خوب نکته ای اشاره کردی. تیم ملی کشورمان سه شنبه اولین بازی خود در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 را برابر هنگ کنگ برگزار می کند. فکر می کنی این بازی با چه نتیجه ای تمام شود؟
ببینید باید به هنگ کنگ احترام بگذاریم. باید به همه تیم ها احترام گذاشت و هیچ تیمی را دست کم نگرفت. ما می خواهیم بهترین بازی خود را سه شنبه برابر هنگ کنگ انجام داده و این رقابت ها را در آسیا با قدرت شروع کنیم.

*خودت هم دوره گذشته در کلین شیت کردن رکورددار بودی. می خواهی این بار هم با کلین شیت آغاز کنی؟
کلین شیت کردن فقط به دروازه بان یا حتی خط دفاع برنمی گردد. در فوتبال امروز کل تیم از نوک حمله تا دروازه بان در امور دفاعی شرکت می کنند تا دروازه تیم کمتر تهدید شود. امیدوارم تیم کشورم برابر هنگ کنگ موفق شود و این از همه چیز مهم تر است.

*از لحاظ روحی و روانی در چه وضعیتی هستی؟
بنویسید عالی!

*راستی کاندیدای جایزه رؤیایی آسیا شدی. در این رابطه نمی خواهی حرفی بزنی؟
چه زمانی مراسم اهدای این جوایز برگزار می شود؟

* 8 آبان برگزار خواهد شد. اگر انتخاب شوی جایزه 110 میلیون تومانی برنده خواهی شد. با پولش چه کار می کنی؟
شما اول اجازه بده برنده شوم بعد برای جایزه اش تصمیم می گیرم (بعد از این شوخی خداحافظی می کند!)
بخواهیم یا نخواهیم، خوشمان بیاید یا نه، فرقی نمی کند «امروز علیرضا بیرانوند شهرتی فراگیر در فوتبال ایران و آسیا پیدا کرده است.» او در حال حاضر یک دروازه بان یا فوتبالیست معمولی نیست. خود علیرضا بیرانوند، اما احتمالاً به قدری درگیر تمرین و مسابقه است که نمی تواند برای این جایگاه نقشه بکشد یا کار های خاصی انجام دهد. جایگاهی که البته با نقشه و حساب و کتاب هم حاصل نشده بلکه به خاطر نمایش های خوب ملی، مهار پنالتی رونالدو و البته صداقت ذاتی و عشایری علیرضا به دست آمده است. ما هم نمی توانیم و نباید برای خدشه وارد کردن به جایگاهش نقشه بکشیم یا مثل بقیه سرمایه های ملی خرابش کنیم. باید به او کمک کنیم که این همه اعتبار و موفقیت به خوبی در جامعه تجلی پیدا کند. حیف علیرضا بیرانوند نیست که با این همه شهرت و محبوبیت درگیر محروم شدن یا نشدن خودش باشد؟!
بخشی از این اتفاق دست خود اوست و بخش بیشتر دست ما اهالی فوتبال که بیشتر مراقب علیرضا بیرانوند باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن