بیرانوند تمدید هم کند با 700 تا می تواند برود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1089 ] - 6 روز پیش
بیرانوند تمدید هم کند با 700 تا می تواند برود

علیرضا بیرانوند طی هفته گذشته نشستی با محمدحسن انصاری فرد برگزار کرد تا در مورد مطالبات و همچنین تمدید قراردادش با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبت کند. بعد از ا...

ارتش سرخ دات كام :

علیرضا بیرانوند طی هفته گذشته نشستی با محمدحسن انصاری فرد برگزار کرد تا در مورد مطالبات و همچنین تمدید قراردادش با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبت کند. بعد از این نشست بیرانوند مدعی شد قراردادش با پرسپولیس را تا سال 1402 تمدید کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. واقعیت امر این است که انصاری فرد در این جلسه پیشنهاد تمدید قرارداد را به بیرانوند می دهد و او هم می پذیرد. با توجه به همین مسئله قرار می شود قرارداد جدید بیرانوند تنظیم و بعد از آن به امضای این دروازه بان برسد.

رقم قرارداد جدید بیرانوند تقریباً همان رقمی است که حمیدرضا گرشاسبی به طرز چشمگیری آن را افزایش داد و هر فصل با افزایشی 20 درصدی مواجه خواهد شد. انصاری فرد همچنین قصد دارد شرط جدایی بیرانوند با پرداخت 700 هزار دلار در قراردادش لحاظ شود. در هر صورت این توافق بین طرفین زمانی اعتبار خواهد داشت که به امضای آنها برسد. به عبارت دیگر علیرضا بیرانوند در بازگشت از اردوی تیم ملی چنانچه قراردادش را تا سال 1402 هم تمدید کند باز بندی در قراردادش وجود دارد که بتواند با پرداخت 700 هزار دلار لژیونر شده و به آرزوی دیرینه اش برسد. گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس خیلی دوست دارد به یکی از 5 لیگ معتبر اروپایی بپیوندد و این آرزوی دیرینه امسال محقق نشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن