علیپور در چالش بازگشت به آقای گلی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1110 ] - دوشنبه, 18 شهریور 1398

علیپور در چالش بازگشت به آقای گلی

مهاجم گلزن پرسپولیس بعد از اینکه طی دو هفته ابتدایی فصل در برپایی جشن گل ناکام ماند، در دیدار تدارکاتی برابر سایپا با دو گل دیدنی روحیه خود را به دست آورد. عل... 5 out of 5 based on 5 ratings.
علیپور در چالش بازگشت به آقای گلی

مهاجم گلزن پرسپولیس بعد از اینکه طی دو هفته ابتدایی فصل در برپایی جشن گل ناکام ماند، در دیدار تدارکاتی برابر سایپا با دو گل دیدنی روحیه خود را به دست آورد. عل...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم گلزن پرسپولیس بعد از اینکه طی دو هفته ابتدایی فصل در برپایی جشن گل ناکام ماند، در دیدار تدارکاتی برابر سایپا با دو گل دیدنی روحیه خود را به دست آورد.

علی علیپور اکنون با 62 گل زده در تاریخ لیگ برتر برای پرسپولیس، بهترین گلزن این تیم محسوب می شود. او فصل گذشته را علیرغم اینکه در تکرار دستیابی به عنوان آقای گلی ناکام ماند اما با دو گل حساس برابر السد در دوحه که منجر به پیروزی این تیم در نیمه نهایی و در نهایت گلزنی فینال جام حذفی با تمام انتقاداتی که پشت سر گذاشت، روزهای خوبی را در پیراهن این تیم نیز سپری کرد.

در ابتدای فصل اما شرایط برای او به شکل دیگری پیش رفت؛ درخواست دریافت رضایتنامه برای حضور در فوتبال اروپا و ناکامی طی دو بازی برای گشودن دروازه رقبا در نهایت باعث شد تا مورد هجمه هواداران قرار گیرد. علیپور اما در نهایت با باشگاه برای ادامه همکاری به توافق دست یافت و روز گذشته نیز در دیدار تدارکاتی مقابل سایپا توانست دو گل دیدنی به نام خود ثبت کند.

مهاجم شمالی پرسپولیس که در ابتدای بازی تدارکاتی مقابل سایپا از سوی سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان این بازی معرفی شد تا با روحیه بالا به کارش ادامه دهد، به خوبی پاسخ این اعتماد را با دو گل دیدنی داد تا جشن گل های خود را به این شکل در کنار دیگر بازیکنان ثبت کند و امیدوار باشد در شروع دوباره لیگ موفق شود عملکرد درخشان تری از خود به جا بگذارد.

این بازیکن بعد از اینکه جشن گل خود را با بازیکنان به اجرا گذاشت به سمت نیمکت تیمش رفت و ابتدا به سمت کالدرون که مخالف جدی جدایی او محسوب می شد رفت و بعد از آن نیز با محسن خلیلی که یکی از برترین گلزنان این تیم محسوب می شود و با گلزنی هایش به استقلال از محبوبیت بالایی برخوردار است، جشن دیگری برگزار کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن