betbord_head

کاشته زن نزدیک هجده قدم تیم کیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1750 ] - سه شنبه, 19 شهریور 1398

کاشته زن نزدیک هجده قدم تیم کیست؟

 اگر گذرتان به تمرینات اخیر پرسپولیس افتاده باشد لابد دیده اید پس از اتمام تمرین، امید عالیشاه، علی علیپور و فرشاد احمدزاده در زمین می مانند و کاشته می ز... 5 out of 5 based on 4 ratings.
کاشته زن نزدیک هجده قدم تیم کیست؟

 اگر گذرتان به تمرینات اخیر پرسپولیس افتاده باشد لابد دیده اید پس از اتمام تمرین، امید عالیشاه، علی علیپور و فرشاد احمدزاده در زمین می مانند و کاشته می ز...

ارتش سرخ دات كام :

 اگر گذرتان به تمرینات اخیر پرسپولیس افتاده باشد لابد دیده اید پس از اتمام تمرین، امید عالیشاه، علی علیپور و فرشاد احمدزاده در زمین می مانند و کاشته می زنند. گرچه این بازیکنان ضربات ایستگاهی به ویژه نزدیک به محوطه جریمه را تمرین می کنند، اما به نظر می رسد کاشته زن اصلی از این فواصل برای پرسپولیس مهدی ترابی ملی پوش باشد. نکته مهم درباره ترابی، اما این است که گابریل کالدرون نقش مهمی را برای او در نظر گرفته و قصد دارد ضربات آزاد تیمش را به او بدهد تا این بازیکن بتواند در این بخش قدرت پرسپولیس را بیشتر کند. از طرفی علی علیپور هم تبحر خود را در این زمینه نشان داده و می خواهد نه تنها پنالتی زن اول تیم باشد بلکه ضربات ایستگاهی چسبیده به محوطه هجده قدم حریف را هم خودش بزند.

گواه این موضوع تمرینات اختصاصی او در زدن ضربات ایستگاهی است. تا آنجا که وقتی سایر بازیکنان پرسپولیس، در سالن وزنه تمرین خود را پیگیری می کردند، علیپور در زمین حاضر شد و در بخش مهمی از تمرین به زدن ضربات ایستگاهی پرداخت. علیپور تکنیک مهدی ترابی را ندارد، اما یک مهاجم شوتزن و دوپا است که می تواند از فواصل دورتر هم کاشته بزند. به احتمال قوی همین توانایی او در شوتزنی است که کالدرون را مجاب کرده که این بازیکن را هم به عنوان گزینه ایستگاهی زن اول پرسپولیس انتخاب کند. مهارتی که در فوتبال ایران کمتر به آن پرداخته شده و برخلاف فوتبال روز دنیا، ضربات ایستگاهی در فوتبال ایران معمولاً گل به همراه ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن