رقابت ملی پوشان پرسپولیس در تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 737 ] - 9 روز پیش
رقابت ملی پوشان پرسپولیس در تیم ملی

 تیم ملی تحت هدایت ویلموتس دو دیدار دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی برگزار کرده که در بازی اول دو بازیکن پرسپولیس و در بازی دوم 3 بازیکن این تیم در ترکیب...

ارتش سرخ دات كام :

 تیم ملی تحت هدایت ویلموتس دو دیدار دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی برگزار کرده که در بازی اول دو بازیکن پرسپولیس و در بازی دوم 3 بازیکن این تیم در ترکیب اصلی حضور داشتند. در بازی دوستانه اول تیم ملی با ویلموتس، بیرانوند و امیری نمایندگان پرسپولیس بودند و در بازی دوم بیرانوند در کنار ترابی و کنعانی زادگان به عنوان 3 نماینده پرسپولیس در ترکیب اصلی تیم ملی بازی کردند. حالا همه منتظر اولین ترکیب تیم ملی تحت هدایت ویلموتس در یک بازی رسمی هستند و به نظر می رسد باز هم بیشترین سهم از آن قهرمان ایران باشد.

پرسپولیس 6 نماینده در تیم ملی دارد که بازی کردن بیرانوند را باید از حالا قطعی دانست، اما در مورد باقی بازیکنان نمی شود نظر قطعی داد. کنعانی زادگان در آخرین بازی تیم ملی فیکس بود، اما با توجه به پایان مصدومیت مجید حسینی و آمادگی پورعلی گنجی بعید است فرصت به کنعانی برسد و نادری هم که تازه به تیم ملی دعوت شده، احتمال کمی دارد در ترکیب اصلی قرار بگیرد. نوراللهی در خط هافبک رقبای زیادی دارد، اما با این حال نمی شود گفت شانس بازی کردن در ترکیب اصلی را ندارد. در پایان هم به نام وحید امیری و مهدی ترابی می رسیم که امیری در بازی اول و ترابی در بازی دوم تیم ملی تحت هدایت ویلموتس فیکس شدند. سرمربی بلژیکی در بازی دوم ترابی را جانشین امیری کرد. دو هافبک دونده پرسپولیس که با نظر کالدرون کنار هم بازی می کنند، برای بازی در تیم ملی باید با هم رقابت کنند تا یکی از آن ها فیکس شود. البته این دو بازیکن امیدوارند ویلموتس هم از کالدرون تقلید کند و هر دو را کنار هم بازی دهد.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن