betbord_head

علیپور: آقای گلی را كنار قهرمانی پرسپولیس می خواهم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1026 ] - چهارشنبه, 20 شهریور 1398

علیپور: آقای گلی را كنار قهرمانی پرسپولیس می خواهم

علی علیپور درباره آخرین شرایط خودش و پرسپولیس و همچنین جلسه با انصاری فرد صحبت کرد. با فرارسيدن تاسوعا و عاشورای حسينی، ورزشكاران هم مانند ديگر هموطنان به مرا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
علیپور: آقای گلی را كنار قهرمانی پرسپولیس می خواهم

علی علیپور درباره آخرین شرایط خودش و پرسپولیس و همچنین جلسه با انصاری فرد صحبت کرد. با فرارسيدن تاسوعا و عاشورای حسينی، ورزشكاران هم مانند ديگر هموطنان به مرا...

ارتش سرخ دات كام :

علی علیپور درباره آخرین شرایط خودش و پرسپولیس و همچنین جلسه با انصاری فرد صحبت کرد.
با فرارسيدن تاسوعا و عاشورای حسينی، ورزشكاران هم مانند ديگر هموطنان به مراسم عزاداری مشغول هستند. علی عليپور مهاجم پرسپوليس به زادگاه خود قائمشهر رفت و در مراسم عزاداری سالار شهيدان در روز تاسوعا حاضر شد. ديروز در حالی با عليپور هم كلام شديم كه در حال و هوای عاشورای حسينی به سر می برد .

*عزاداری قبول... چه خبر؟ قائمشهر هستی؟
قبول حق، بله در قائمشهر به سر می برم و به زادگاهم آمدم كه چند روزی فارغ از هياهوی فوتبال كنار اقوام و همشهريانم باشم.

*روز تاسوعا هم عكسی از تو منتشر شد كه در حال زنجيرزنی هستی.
تاسوعا، نهمين روز محرم، از روزهای مهم برای شيعيان در سراسر جهان است. اين روز را می توان روز وفاداری ناميد چراكه حضرت عباس)ع( كه اين روز به نام اوست به عهدی كه با امام حسين(ع) بسته بودند، عمل و جان فدای ولايت كردند. من هم مثل همه شيعيان در اين مراسم شركت كردم. البته نمی دانم تصوير من چطور منتشر شد.

*حالا كی قرار است به تهران برگردی؟
امشب (سه شنبه شب) به تهران برمی گردم.

*به نظر می رسد روحيه ات بعد از 2 گلی كه در بازی دوستانه با سايپا زدی حسابی بالا رفته باشد.
به هرحال 2 گلی كه به سايپا زدم روحيه بخش بود. اين دو گل محصول زحمات همبازيانم بود اما برای من هم خوب بود. هر مهاجمی دوست دارد در همه بازی ها گل بزند و اميدوارم بعد از اين دو گل پای من در مسابقات رسمی پرسپوليس هم به گل باز شود.

*(به شوخی) شايد هم سرت! تو معمولاً جلوی تيم های جنوبی و صنعت نفت آبادان خوب گل می زنی. فكر می كنی اين بار هم موفق به گلزنی به اين تيم خوزستانی شوی؟
تيم های خوزستانی فوتبال بازی می كنند و دنبال ضدفوتبال نيستند. همين موضوع باعث می شود فضا برای گلزنی بازتر شود. اميدوارم اول تيم پرسپوليس موفق باشد و بعد من هم بتوانم گل بزنم.

*يك شنبه گذشته با محمدحسن انصاری فرد جلسه داشتي. بالاخره به كجا رسيديد؟
ببينيد آقای انصاری فرد يك مدير كاملا فوتبالی است. جلسه مثبت و خوبی با هم داشتيم و اميدوارم همه چيز به سود پرسپوليس باشد.

*اينكه شد جواب كليشه ای! بااخره تا پايان فصل ماندنی شدی يا اينكه ممكن است نيم فصل بروی؟
من شرايط جدايی هم داشتم. پيشنهاداتی داشتم كه می توانستم با پرداخت پول قراردادم به پرسپوليس جدا شوم. خيلي هم تحت فشار بودم.

*دوست داشتی لژيونر شوی؟
بله، كتمان نمی كنم كه دوست داشتم لژيونر شوم. اين آرزوی هر فوتباليست ايرانی و آسيایی است كه بتواند در اروپا بازی كند و من هم از اين قاعده مستثنی نيستم اما در ادامه شرايطی پيش آمد كه تصميم گرفتم تا پايان فصل بمانم.

*دليل اصلی چه بود؟
نمی خواهم شعار بدهم يا حرف كليشه ای بزنم اما هواداران پرسپوليس پيام های محبت آميز زيادی دادند. اين مسئله تأثيرگذار بود. خيلی هم خودم فكر كرده و با افراد امين خودم هم مشورت كردم و در نهايت ديدم بهتر است اين فصل هم بمانم. بنابراين ماندم كه مثل سه سال گذشته در قهرمانی چهارم پرسپوليس هم شريك شوم.

دنبال عنوان آقای گلی نيستی؟
آقای گلی رؤيای هر مهاجمی است اما من اين عنوان را همراه با قهرمانی پرسپوليس می خواهم. من آقای گل شوم و پرسپوليس قهرمان نشود فايده ای ندارد.

*فصل گذشته اما پرسپوليس قهرمان شد و تو آقايی گل نشدی.
اين خيلی مهم تر است. من تا آخر عمرم می توانم بگويم در قهرمانی پرسپوليس در ليگ هجدهم عضو اين تيم بودم اما آقای گل شدن يك عنوان انفرادی است كه به اندازه قهرمانی تيمی ارزش ندارد.

*شنيديم انصاری فرد برگه تمديد قرارداد جلوی تو گذاشته كه به شرط امضای آن دستمزد تو افزايش پيدا كند؟
توجه داشته باشيد كه من و آقای انصاری فرد در جلسه خصوصی باشگاه با هم صحبت كرديم و اجازه ندارم آن را در رسانه ها فاش كنم. ان شا ءا... در روزهای آينده متوجه همه چيز خواهيد شد.

*ولی شنيديم كه قرار است يك سال قراردادت تمديد شود و بند فسخ قرارداد هم بگذاری تا در صورت رسيدن پيشنهاد خارجی بتوانی جدا شوی.
باز هم حرفی ندارم كه بزنم. اگر خبر خاصی باشد به طور حتم از طريق باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن