یک عملیات نجات و مصدومیتی که به خیر گذشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2265 ] - 4 روز پیش

یک عملیات نجات و مصدومیتی که به خیر گذشت

تیم ملی ایران در اولین بازی اش در مرحله مقدماتی جام جهانی در یک بازی هجومی هنگ کنگ را برد هرچند حریف هم در یک موقعیت می توانست دروازه ایران را باز کند. تیم مل... 5 out of 5 based on 1 ratings.
یک عملیات نجات و مصدومیتی که به خیر گذشت

تیم ملی ایران در اولین بازی اش در مرحله مقدماتی جام جهانی در یک بازی هجومی هنگ کنگ را برد هرچند حریف هم در یک موقعیت می توانست دروازه ایران را باز کند. تیم مل...

ارتش سرخ دات كام :

تیم ملی ایران در اولین بازی اش در مرحله مقدماتی جام جهانی در یک بازی هجومی هنگ کنگ را برد هرچند حریف هم در یک موقعیت می توانست دروازه ایران را باز کند.

تیم ملی ایران برابر هنگ کنگ یک بازی تهاجمی انجام داد و توانست از نظر تاکتیکی حریف را تحت تاثیرقرار دهد. با وجود روش تهاجمی تیم ملی در این بازی که باعث شده بود که تیم جلو بازی کند هنگ کنگی ها چند موقعیت نصیبشان شد که مهمترین آن ها را علیرضا بیرانوند دفع کرد.

در نیمه اول بازی یک توپ بلند را مهاجم هنگ کنگ جلوتر از خط هجده قدم روی سر کنعانی زادگان زد و دو مهاجم تیمش را راهی دروازه کرد. در این صحنه رامین رضاییان به سرعت خودش را به صحنه نزدیک کرد تا شرایط دو به یک مهاجمان حریف و مجید حسینی را به هم بزند با این حال این موقعیت می توانست تبدیل به گل هنگ کنگ شود.

مهاجم هنگ کنگ درحالی که می توانست توپ را پاس بدهد کمی تعلل کرد تا حسینی روی توپش تاثیربگذارد و همین توپ به جایی رفت که مهاجم شماره 17 هنگ کنگ حضور داشت اما خروج بیرانوند شرایط را تغییرداد. در حالی که مهاجم هنگ کنگ به دنبال توپ بود بیرانوند با سرعت از دروازه بیرون آمد و دراز کش روی زمین دست های بلندش را به سمت توپ آورد و بدنش را مقابل دروازه و مهاجم حریف گذاشت.

بیرانوند توپ را رد کرد اما مهاجم هنگ کنگ با لگد به شکم و دنده بیرانوند ضربه زد و موجب مصدومیت دروازه بان تیم ملی شد. بیرانوند در این صحنه به حدی مصدوم شد که در حالی که هنوز توپ از زمین خارج نشده بود به نیمکت اشاره کرد که او را تعویض کنند.

البته که کادر پزشکی تیم ملی توانستند بیرانوند را برای شرایط بازی آماده کنند و او توانست به بازی برگشته و نود دقیقه در ترکیب تیم بازی کرد.

 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن