betbord_head

رویانیان: درباره هوادار فوت شده برخی ها دایه مهربان تر از مادر شدند

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1143 ] - پنجشنبه, 21 شهریور 1398

رویانیان: درباره هوادار فوت شده برخی ها دایه مهربان تر از مادر شدند

 مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به درگذشت یک دختر هوادار واکنش نشان داد. محمد رویانیان در گفت وگویی، در خصوص حواشی به راه افتاده پس از درگذشت یک دختر هواد... 3 out of 5 based on 5 ratings.
رویانیان: درباره هوادار فوت شده برخی ها دایه مهربان تر از مادر شدند

 مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به درگذشت یک دختر هوادار واکنش نشان داد. محمد رویانیان در گفت وگویی، در خصوص حواشی به راه افتاده پس از درگذشت یک دختر هواد...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به درگذشت یک دختر هوادار واکنش نشان داد.

محمد رویانیان در گفت وگویی، در خصوص حواشی به راه افتاده پس از درگذشت یک دختر هوادار فوتبال گفت: واقعاً باعث تأسف است که یک دختر خودش و خانواده اش را به دلیل برخی مشکلات در آتش خشم سوزاند، اما نکته تأسف بارتر این است که برخی افراد از این اتفاق به دنبال سوءاستفاده هستند و اظهاراتی فتنه انگیز، تحریک کننده و تهدیدکننده انجام می دهند که این اظهارات نابجا باعث اتفاقات خوبی نمی شود.

وی ادامه داد: این مسائل ضمن تخریب قانون و اصول حاکم بر گستره دینی و فرهنگی ایران عزیز ما، باعث می شود تا باروت در تفنگ دشمنان ریخته شود. برخی ها خودکشی یک دختر که شرایط روحی نامتعادلی داشته را دستاویز حمله به نظام و کشور قرار دادند که این اصلاً خوب نیست. خانواده این دختر فوت شده اعلام کردند که دخترشان تعادل روحی نداشته، اما برخی ها دایه مهربان تر از مادر شدند و علیه نظام ما و کشور ما جریان سازی می کنند که این یک اتفاق بد و زشت است. کاری که این هوادار فوتبال کرد یک اقدام فردی بود و هیچ ارتباطی به هیچ جناحی ندارد. آنهایی که پیام های آن چنانی دادند، آیا به این فکر نمی کنند که احساسات منفی را در بین جوانان ما برمی انگیزند و احساسات منفی را در آنها به وجود می آورند؟

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما مدافع حقوق شهروندان هستیم و همیشه از تکریم حقوق شهروندی و انسانی دفاع می کنیم، اما رخ دادن چنین مسائلی فقط باعث تأسف است چرا که متأسفانه برخی ها ناخواسته و یا حتی به صورت عمد به دشمنان ما خوراک می دهند. دشمنان کشور در شرایط عادی روز و شب ما را می زنند، اما برخی ها با اقداماتی که انجام می دهند به آنها خوراک بیشتری می دهند. ما تحت هر شرایطی حامی بانوان ایرانی هستیم و آنها در هر لباس و جایگاهی، باعزت، باغیرت و پاک و مطهر هستند، اما اگر قرار است آنها حق شان را بگیرند، باید زیرساخت ها فراهم باشد، نه اینکه به دشمن آتو بدهیم و بگوییم ما را بزنید! این مسائل اصلاً خوب نیست. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    زرنزن سردار
  • omid 110
    omid 110 :
    این حرفش درسته...پدر خود سحر خدایاری هم مصاحبه کرد و همین حرفها رو زد..حتی به سابقه مشکل روحی دخترش و درگیری دخترش در همان روز با مامورها هم اشاره کرد..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن