نعمتی یا عالیشاه، کدام یک فیکس میشوند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 704 ] - 6 روز پیش
نعمتی یا عالیشاه، کدام یک فیکس میشوند؟

در سیستم جدید گابریل کالدرون یکی از هافبک های پرسپولیس را از بازی خارج خواهد شد. گابریل کالدرون برخلاف برانکو از یک مهاجم نوک در رأس خط حمله تیمش استفاده کرد ...

ارتش سرخ دات كام :

در سیستم جدید گابریل کالدرون یکی از هافبک های پرسپولیس را از بازی خارج خواهد شد.

گابریل کالدرون برخلاف برانکو از یک مهاجم نوک در رأس خط حمله تیمش استفاده کرد و بعضاً با سیستم پایه 1-4-1-4 که در جریان بازی تبدیل به 3-3-4 می شد استفاده کرد که در بازی اول نتیجه گرفت، اما در دیدار دوم شکست خورد. در این سیستم کالدرون با توجه به ترافیک خط میانی تیمش موفق شد نفرات بیشتری را در ترکیب قرار دهد و پشت سر مهاجم نوک خود و جلوی تنها هافبک دفاعی اش چهار بازیکن را به میدان فرستاد که البته برخی از آن ها مثل امیری و عالیشاه با توجه به آشنا نبودن با محل بازی شان کارایی چندانی نداشتند. حالا انتظار می رود کالدرون که در تمرینات پیش فصل سیستم 2-4-4 را نیز امتحان کرده بود به سیستم مد نظر برانکو برگردد چراکه حالا جونیور براندائو را هم در اختیار دارد و با بازی در ورزشگاه آزادی می تواند برای اولین بار زوج خط حمله متشکل از علیپور - جونیور را به میدان بفرستد.

اگر چنین اتفاقی بیفتد یکی از هافبک های پرسپولیس از بازی خارج خواهد شد و شاید دوباره بازی به نعمتی نرسد. در این شرایط امیری و نوراللهی در امتداد هم به عنوان هافبک میانی بازی خواهند کرد و عالیشاه و ترابی در نقش هافبک چپ و راست بازی می کنند. کالدرون همچنین می تواند با بازی دادن به بشار رسن در مرکز خط میانی، امیری را به هافبک چپ بفرستد که در این صورت عالیشاه از ترکیب خارج خواهد شد. البته این ها گمانه زنی هایی است که مطرح می شود و شاید حتی باخت در تبریز باعث نشود کالدرون دنبال تغییر سیستم و ارنج تیمش باشد چراکه به صورت کلی از عملکرد تیمش در بازی با تراکتورسازی راضی بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن