betbord_head

آیا اجرای قانون 90 به 10 شدنی است؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 515 ] - جمعه, 22 شهریور 1398
آیا اجرای قانون 90 به 10 شدنی است؟

به نظر می رسد برای اجرایی شدن قانون 90 به 10 در دربی تهران باید تمهیدات مهمی اندیشیده شود تا این قانون در این بازی بزرگ به اجرا در بیاید. با اعلام مهدی تاج رئ...

ارتش سرخ دات كام :

به نظر می رسد برای اجرایی شدن قانون 90 به 10 در دربی تهران باید تمهیدات مهمی اندیشیده شود تا این قانون در این بازی بزرگ به اجرا در بیاید.

با اعلام مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال قرار شده که از دربی رفت لیگ جاری که بین پرسپولیس و استقلال در روز 31 شهریور برگزار می شود (استقلال میزبان است) قانون حضور 90 به 10 تماشاگران به حالت اجرا درآید.

این در شرایطی است که در تمام مسابقات فوتبال جهان و حتی دربی های بزرگ دنیا، قانون حضور 90 به 10 اجرایی می شود و جای این قانون در فوتبال ایران و مخصوصا دربی تهران بسیار خالی است. این حق یک تیم است که وقتی در یک بازی بزرگ مثل دربی میزبان است از حضور حداکثری هوادارانش استفاده کند و بحثی در این مورد نیست و حتی جای تشکر دارد که مسئولان فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ به درستی دنبال اجرای این قانون هستند.

در این میان، اما چند مسئله مهم دیده می شود؛ اینکه چه تضمینی برای حضور درست هواداران وجود دارد؟ از کجا می شود تضمین کرد که 90 درصد بلیت بازی رفت که استقلال میزبان است را هواداران استقلال بخرند؟ باتوجه به اینکه بلیت فروشی به صورت الکترونیک انجام می شود، چطور باید فهمید که فقط هواداران استقلال بلیت جایگاه های خود را می خرند؟ چه تضمیمی وجود دارد که مثلا هواداران پرسپولیس بلیت جایگاه استقلال را تهیه نکنند تا سکو های مخصوص آبی ها خالی شود، یا چه تضمینی وجود دارد که هواداران استقلال بلیت جایگاه پرسپولیسی ها را نخرند؟

به نظر می رسد برای اجرایی شدن قانون 90 به 10 در دربی تهران باید تمهیدات مهمی اندیشیده شود تا این قانون در این بازی بزرگ به اجرا در بیاید. با این شرایط کار مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ بسیار دشوار است. باید دید مسئولان فدراسیون چه راهکاری برای اجرایی شدن این قانون در نظر دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  به نظر من دربی ایران از لحاظ فرهنگی و... با همه جای دنیا فرق میکند و برای ایران امکان پذیر نیست. می بایست تفاوتهای فرهنگی را هم در نظر گرفت. این بجز مسائل تکنیکی و فنی کار است .
  ضمنا پرسپولیسیها اینقدر اصرار نکنند چون اگر دربی رفت 90 به 10 برگزار شود دو تا اتفاق خواهد افتاد :
  1- از لحاظ برگزاری آنقدر دچار مشکلاتی مثل درگیری و.... می شویم که بازی برگشت را 50 - 50 میکنند. حالا وقتی بازی برگشت با روال سابق برگزار شود اتفاق دوم می افتد :
  2- "فتح اله زاده " چند سال بعد ادعا میکند " کی گفته هوادار پرسپولیس از هوادار استقلال بیشتر است ، نشون به اونا نشون که در دربی رفت سال 98 نود درصد ورزشگاه مال ما بود " . همانطور که دربی 6- 0 را خیالات پرسپولیسیها دانست و گفت که فیلمی از این دربی وجود ندارد پس حقیقت ندارد و طرح دربی 0- 8 را با یک فیلم جعلی به راه انداخت . همانطور که وقتی فدراسیون به دلیل تعداد زیاد ملی پوشان و بازیهایی عقب افتاده پرسپولیس در سال 76 این تیم را وسط بازیها از ادامه لیگ به اجبار کنار گذاشت تا کیسه قهرمان شود فتح آله زاده چند سال بعد ادعا کرد " پرسپولیس در سال 76 باید به دسته 3 میرفت چون تیم آخر جدول شد!!!!!!!"
  ....
  حالا از من گفتن ....

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن