betbord_head

ریاضتی از مشکلات بیشمار تیمهای پایه پرسپولیس می گوید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 496 ] - جمعه, 22 شهریور 1398
ریاضتی از مشکلات بیشمار تیمهای پایه پرسپولیس می گوید

تیم های پایه پرسپولیس مشکلات مالی زیادی دارند و حالا امیدوار هستند که با تغییر مدیرعامل، مشکلات آ نها برطرف شود. مربیان و بازیکنان تیم های پایه باشگاه پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

 تیم های پایه پرسپولیس مشکلات مالی زیادی دارند و حالا امیدوار هستند که با تغییر مدیرعامل، مشکلات آ نها برطرف شود.

مربیان و بازیکنان تیم های پایه باشگاه پرسپولیس ماه ها است که پولی از این باشگاه نگرفتند و این مساله شرایط سختی را  برای مربیان و بازیکنان تیم های پایه پرسپولیس به وجود آورده است به طوری که برخی از بازیکنان این تیم توان خرید کفش فوتبالی ندارند و با کفش پاره در تمرینات و مسابقات حاضر می شوند.این مشکلات مربوط به امروز و دیروز نیست و تیم های پایه پرسپولیس مدتهاست که با این شرایط دست و پنجه نرم می کنند و ظاهرا ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس هم برای بهبود این شرایط قول هایی داده بوده اما این وعده ها عملی نشد و حالا با تغییر مدیرعامل در این باشگاه، بازیکنان و مربیان تیم های پایه امیدوار هستند که بتوانند به حق و حقوق خود دست پیدا کنند.

رضا ریاضتی سرپرست تیم امید پرسپولیس و معاون اجرایی تیم های پایه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در این خصوص گفت: واقعا بازیکنان و مربیان تیم های پایه مظلوم واقع شدند و ماه ها است که هیچ پولی از باشگاه دریافت نکردند و در این شرایط بازیکنان خوب تیم های پایه فقط با چند میلیون تومان جذب تیم های دیگر می شوند. بعداً باید همین بازیکنان را با رقم های بالا از تیم های دیگر جذب کنیم و خیلی حیف است که اینقدر راحت به خاطر ندادن چند میلیون تومان که حق این بازیکنان است آنها را از دست بدهیم.

وی ادامه داد:مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس چند ماه مربیان و بازیکنان پایه را سر کار گذاشت و حتی شب عید هیچ پولی به اعضای تیم های پایه نداد و باعث شد مربیان پیش خانواده های خود شرمنده شوند. به طور مثال یک مربی که می خواست برای شب عید به شهرستان برود تا پیش خانواده اش باشد وقتی برای گرفتن پول به مسئولان سابق باشگاه مراجعه کرد به او گفتند که این پول شبا شده و خیلی زود در حساب شما خواهد آمد اما این مربی پیش خانواده اش رفت در حالی که هزار تومان هم به حسابش واریز نشد و باعث شد تا این افراد  پیش خانواده های خود شرمنده شوند. از طرف دیگر حتی 5 میلیون تومان به بازیکنان تیم های پایه داده نشده و آنها با کفش پاره تمرین کرده و یا بازی می کنند. برخی از بازیکنان برای حضور در زمین به کفش شان چسب می زنند و فیلم این اتفاقات وجود دارد.

ریاضتی خاطرنشان کرد: با حضور آقای انصاری فرد که خودش کاملا فوتبالی است ما امیدواریم که این مشکلات برطرف شود هرچند که این را هم می دانیم که او تازه به باشگاه آمده و مشکلات بسیار زیادی پیش روی او وجود دارد. الان حدود 10 ماه است که اعضای تیم های پایه پرسپولیس هیچ پولی نگرفته اند و با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند. اما امیدواریم که آقای انصاری فرد مشکلات مربیان و بازیکنان تیم های پایه را برطرف کند.الان در تیم های پایه پرسپولیس سالم ترین مربیان کار می کنند هرچند که مشکلات زیادی پیش روی آنها وجود دارد اما باز هم با شرف و سالم کار می کنند و خدا را خوش نمی آید که در این شرایط  اینقدر سختی بکشند. از طرف دیگر آقای پنجعلی در این مدت اخیر هر روز به باشگاه می رود تا بتواند مشکلات اعضای تیم های پایه را برطرف کند. امیدوارم که این مشکلات حل شود تا بازیکنان تیم های پایه پرسپولیس خیلی راحت جذب تیم های دیگر نشوند و بتوانیم سرمایه های خودمان را حفظ کنیم. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن