اخبار پرسپولیس

گزارش تمرین: حمله و گلزنی مهم ترین برنامه تمرین امروز

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 879 ] - 7 روز پیش

گزارش تمرین: حمله و گلزنی مهم ترین برنامه تمرین امروز

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین 90 دقیقه ای خود را امروز با تمرکز روی گلزنی انجام داد. تمرین امروز جمعه از ساعت 17 و 15 دقیقه با گرم کردن و کار با توپ آغاز شد. در ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گزارش تمرین: حمله و گلزنی مهم ترین برنامه تمرین امروز

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین 90 دقیقه ای خود را امروز با تمرکز روی گلزنی انجام داد. تمرین امروز جمعه از ساعت 17 و 15 دقیقه با گرم کردن و کار با توپ آغاز شد. در ا...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین 90 دقیقه ای خود را امروز با تمرکز روی گلزنی انجام داد.

تمرین امروز جمعه از ساعت 17 و 15 دقیقه با گرم کردن و کار با توپ آغاز شد. در ادامه تمرینات سرعتی و استارت ها در دستور کار قرار گرفت.

کالدرون، در ادامه سرخپوشان را به دو گروه تقسیم کرد. آنها در دو نیمه زمین تمرینی با هدف مشترک را دنبال می کردند که همان گلزنی با عبور از مشکلات پیش رو بود. یک گروه با عبور از موانع برای گلزنی اقدام می کرد و گروه دیگر  باید در جدال با مدافعان برای خود خلق موقعیت کرده و اقدام به گلزنی می نمود.

مرحله پایانی تمرین هم بازی فوتبال درون تیمی بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    تمرینات پرسپولیس متنوع تر از زمان برانکو است. به اعتقاد من فوتبال سبک کالدرون نیاز به هوش و استفاده بیشتری از فکر دارد. عموما با توجه به اینکه بازیکنان ایرانی از پایه با سبکهای بر اساس فوتبال هجومی و مالکانه بیگانه هستند دچار تنبلی ذهنی برای اجرای این نوع بازی هستند و زمانی که یک مربی در رده بزرگسال بخواهد آن را پیاده کند نیاز به زمان بیشتری برای جا انداختن آن دارد . البته هوش و یادگیری بازیکنان ایرانی از بسیاری از کشورها بالاتر است وگرنه در بسیاری از کشورها نمیتوان به راحتی تغییر سبکها را در رده بزرگسالان وارد کرد. بیچاره بازیکنان ایرانی مجبورند در این رده فوتبال علی اصغری پروین و قلعه نوعی ، فوتبال اتوبوسی کیروش ، فوتبال متعادل برانکو و فوتبال افراطی دنیزلی و کالدرون که هر کدام در سبکها و استایل مختلف هستند در همین رده یاد بگیرند در حالیکه ضعفهای پایه ای دارند.

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن