بسته ی خبری: بازی ویژه کنعانی و اشتباه سایت رسمی باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 864 ] - دوشنبه, 8 مهر 1398

بسته ی خبری: بازی ویژه کنعانی و اشتباه سایت رسمی باشگاه

*بازی ویژه برای مدافع ملی پوش پرسپولیس جدال امروز پرسپولیس در برابر ماشین سازی بازی ويژه ای برای مدافع جوان پرسپولیس محسوب می شود. محمد حسین کنعانی زادگان که ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بسته ی خبری: بازی ویژه کنعانی و اشتباه سایت رسمی باشگاه

*بازی ویژه برای مدافع ملی پوش پرسپولیس جدال امروز پرسپولیس در برابر ماشین سازی بازی ويژه ای برای مدافع جوان پرسپولیس محسوب می شود. محمد حسین کنعانی زادگان که ...

ارتش سرخ دات كام :

*بازی ویژه برای مدافع ملی پوش پرسپولیس
جدال امروز پرسپولیس در برابر ماشین سازی بازی ويژه ای برای مدافع جوان پرسپولیس محسوب می شود.
محمد حسین کنعانی زادگان که در فصل قبل در 2 بازی رفت و برگشت با پیراهن ماشین سازی روبروی پرسپولیس قرار گرفت حالا باید در برابر تیم سابق خود به میدان برود.  بدون شك تجربه بازی در ماشین سازی باعث شده این مدافع سرخ ها اطلاعات خوبی را از مهاجمان حریف پرسپولیس داشته باشد. اين در حالی است که  اطلاعات متقابل مهاجمان ماشین سازی از کنعانی زادگان  مسئولیت او را دوچندان می کند. کنعانی زادگان در این دیدار هم در غیاب سیدجلال حسینی در کنار شجاع خلیل زاده زوج قلب خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل می دهند.

*حساب ویژه کالدرون روی بشار
بشار رسن هافبک عراقی سرخ ها در حالی آماده بازگشت به ترکیب اصلی پرسپولیس است که کالدرون حساب ویژه ای را روی او باز کرده است.
بشار رسن که در آخرین بازی پرسپولیس در برابر ماشین سازی تبریز با پاس تماشایی خود زمینه ساز گل 3 امتیازی شجاع خلیل زاده در فصل قبل مقابل این تیم تبریزی بود امیدوار است بتواند در این دیدار هم خوش بدرخشد و همچنان مهره موثری برای پرسپولیس باشد.

*شجاع خلیل زاده، آخرین گلزن پرسپولیس در تبریز
مدافع پرسپولیس تا قبل از بازی مقابل ماشین سازی آخرین گلزن پرسپولیس در تبریز محسوب می شود.
در آخرین بازی پرسپولیس در برابر ماشین سازی که در تبریز برگزار شد،  شجاع خلیل زاده مدافع بلندقامت سرخ پوشان برای تیمش روبروی ماشین سازان گلزنی کرد تا پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر در دوره هجدهم با گل شجاع صاحب هر 3 امتیاز کامل آن دیدار شوند. پس از این بازی پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر برای بازی برابر تراکتور به تبریز رفت اما با یک گل شکست خورد تا همچنان عنوان آخرین گلزن پرسپولیس در تبریز به نام خلیل زاده به ثبت برسد.      

*اشتباه عجیب سایت رسمی باشگاه!
 اشتباه عجیب سایت رسمی پرسپولیس در لیست مسافران پرسپولیس به تبریز همه را به اشتباه انداخت!
سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در انتشار اسامی مسافران پرسپولیس به تبریز در حالی خبر اعزام 19 بازیکن را منتشر کرد که در این لیست نام 18 بازیکن دیده می شود. این در حالی است که عدم انتشار نام حسین ماهینی در این لیست باعث اشتباه رسانه های دیگر شد اما با انتشار عکس پرسپولیسی ها در فرودگاه مهرآباد و پس از آن فرودگاه تبریز متوجه حضور ماهینی در این سفر شدیم تا مشخص شود که اشتباهی از سوی سایت رسمی پرسپولیس صورت گرفته است.

*آقای گل پرسپولیس مقابل ماشین سازی کیست؟
مهاجم سابق پرسپولیس بهترین گلزن سرخ ها در دیدارهای پرسپولیس در برابر ماشین سازی تبریز است.
فرشاد پیوس، با به ثمر رساندن4 گل مقابل ماشین سازی، بهترین گلزن مصاف های 2 تیم در جام حذفی به شمار می رود. جالب است بدانید پیوس یک بار در لیگ آزادگان دروازه سبزپوشان ماشین سازی را باز کرده است. او در جریان دیدار پرگل پرسپولیس و ماشین سازی در جام حذفی سال 75 که به نوعی پرگل ترین بازی 2 تیم هم به شمار می رود زننده 2 گل سرخپوشان بود تا در حال حاضر عنوان آقای گل پرسپولیس مقابل ماشین سازی را به خود اختصاص بدهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن