بیرانوند: 101 دقیقه شعار رکیک علیه من دادند

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 1572 ] - دوشنبه, 8 مهر 1398

بیرانوند: 101 دقیقه شعار رکیک علیه من دادند

دروازه بان پرسپولیس در پایان دیدار برابر ماشین سازی به انتقاد از هوادارانی پرداخت که 101 دقیقه او را هدف شعارهای رکیک قرار داده بودند. علیرضا بیرانوند که به ش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
بیرانوند: 101 دقیقه شعار رکیک علیه من دادند

دروازه بان پرسپولیس در پایان دیدار برابر ماشین سازی به انتقاد از هوادارانی پرداخت که 101 دقیقه او را هدف شعارهای رکیک قرار داده بودند. علیرضا بیرانوند که به ش...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان پرسپولیس در پایان دیدار برابر ماشین سازی به انتقاد از هوادارانی پرداخت که 101 دقیقه او را هدف شعارهای رکیک قرار داده بودند.

علیرضا بیرانوند که به شدت نسبت به شعار هواداران ماشین سازی علیه خود شاکی بود، در پایان این دیدار برابر اصحاب رسانه حاضر شد و به توضیح این بازی و شرایط آن پرداخت.

علیرضا بیرانوند درباره اینکه آخرین حضورش در تبریز با اتفاقات عجیبی همراه و او محروم شده بود، اینطور صحبت هایش را آغاز کرد: امروز یک اتفاق بد برای من افتاد! اول جا دارد به هواداران پرسپولیس تبریک بگویم. بازی اگر به وقت اضافه و پنالتی می رفت شرایط برای ما شاید سخت تر می شد. خدا را شکر توانستیم با گل وحید این پیروزی شیرین را کسب کنیم و آن را به هواداران تقدیم خواهیم کرد.

وی ادامه داد: من هر وقت اینجا می آیم اتفاقات عجیبی می افتد. شما فیلم گرفتید و تصویر را دارید. من هر بار که صحبت کردم گفتم چیزی نشنیدم اما همه فیلم این فحاشی را دارند. ما می آییم که از فوتبال لذت ببریم. برای من خیلی عجیب بود که از همان زمان گرم کردن حرف های رکیکی زدند و من تمام تمرکزم را روی بازی گذاشتم تا اتفاق بدی نیفتد. وقتی کمیته انضباطی هواداران تیمی را محروم می کند و 12 ساعت بعد می بخشد همین می شود. کمیته انضباطی می خواهد ثابت کند که می تواند تیم استقلال و پرسپولیس را جریمه کند اما هواداران دیگر تیم ها را 12ساعته می بخشد.

علیرضا بیرانوند در واکنش به اینکه روی صحبت او با تراکتوری هاست در شرایطی که امروز با ماشین سازی و برابر هواداران این تیم قرار گرفته بود گفت: تیمی که صاحب آن یک نفر است. فکر نکنید این تراکتور نیست. البته ماشین سازی باشگاه بزرگی است و ما به آن احترام می گذاریم. تهران هم دو تیم بزرگ دارد و مالک آن هم دولتی است. هواداران ماشین اما تراکتوری بودند. اگر آن جریمه بخشیده نمی شد شاید هواداران به خودشان می آمدند. من اگر حرفی نزدم چون می خواستم حاشیه درست نکنم. وقتی هوادار دو تیم بزرگ آسیایی را محروم می کنند ولی اینجا واکنشی نشان نمی دهند، من نمی توانم بگویم چه گفتند و همه تصاویر و ویدئوی آن را دارند.

در این لحظه یکی از خبرنگاران تبریزی از علیرضا بیرانوند پرسید آیا او در تهران نیز با این شعارها علیه هواداران تراکتور مواجه شده و چرا آنجا واکنشی نشان نداده، که با این صحبت گلر پرسپولیس همراه شد: من آنجا (استادیوم آزادی) هیچ صحنه این شکلی و شعارهایی به این شدت ندیده ام! من هیچ وقت همچین صحنه ایی ندیدم و نشنیدم. من اولین بار است جایی می روم که هواداران تیم خود را تشویق نمی کنند و فقط علیه ما شعار می دهند. 101 دقیقه فقط علیه ما شعار دادند. یک خرده هم تیم خود را تشویق کنید و از بازی لذت ببرید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  طرفدارای تراکتور هستند و گرچه ماشینم هویتش رو از دست داده شده یار کمکی تراکتور..فیفا اینا رو بدونه کل لیگ رو تعلیق میکنه..
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  پول زنوزی حسابی دیوانه اشان کرده چرا حسن زاده ساکته می ترسه یا اینکه خودش چون ترک زبانه از انها بااینکارهای ضداخلاقی که می کنندداره حمایت از انهامیکنه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  چه ربطی به ترک زبان بودن داره؟
  من هم ترک زبانم
  مساله اینه که زنوزی خرج میکنه که اینهابلواکنند
  بعدش هم خرج میکنه که به خاطراین بلوامحروم نشنذ
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  بر طبق قوانین فیفا داور حق ندارد هنگام فحاشی ها بازی را ادامه دهد! از وقتی تراکتورسازی به لیگ برتر آمده این ها از این روش برای بر هم زدن تمرکز بازیکنان رقیب استفاده می کنند
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  علیرضا جان بخدا به هرکه دوست داری بزارهرچه دلشان خواست بگویند همین مصاحبه هم کاش نمیکردی وقتی رئیس کمیته بی انضباطی یه شخصی مثل حسن زاده روکرسی آن تکیه زده هیچوقت به نفع توصحبت نمی کنه چرا انور دیگه اش هم کیشانش که ترک زبان هستن قرارگرفته آنها اگر ایران را به آشوب بکشندکسی حرف باآنها نمی زنند ولی با همین یه مصاحبه شمارا به کمیته انضباطی میکشانند
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  این شخصیت پست هواداران تراکتوررانشان می دهد
  بددهن ترین هواداران ابران راتراکتوردارد
  وچون پشتشان گرم است وازجریمه نشدن اطمینان دارندهرکاری دلشان خواست می کنند
  بازیکن حرفه ای مثل بیرانوندبایدیادبگیردکه این فحش هارانشنود
  ازاین صحنه هاخیلی خواهدبودونبایدتمرکرش رابشعارهای مشتی لات بی ارزش ازدست دهد
  بهترین تنبیه راای انان همانی بودکه امروز کردیم
  همینکه گوش شان راگرفتیم وازجام حذفی بیرون شان کردیم بزرگترین تنبیه بود
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  به عنوان یه پرسپولیسی تبریزی بابت بودن موجوداتی کثیفی مثل هوادارای تراکتورسازی توی تبریز شرمندم

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن