دغدغه جدی کالدرون؛ نمره صفر برای خط حمله

- نظرات : 9 اظهار نظر - بازدید [ 2043 ] - دوشنبه, 8 مهر 1398

دغدغه جدی کالدرون؛ نمره صفر برای خط حمله

کالدرون از تمام مهاجمانش به نوبت استفاده کرده و با این حال آمار گلزنی خط حمله پرسپولیس همچنان صفر گل زده است. پرسپولیسی ها در این فصل به مشکل چند فصل اخیر است... 5 out of 5 based on 5 ratings.
دغدغه جدی کالدرون؛ نمره صفر برای خط حمله

کالدرون از تمام مهاجمانش به نوبت استفاده کرده و با این حال آمار گلزنی خط حمله پرسپولیس همچنان صفر گل زده است. پرسپولیسی ها در این فصل به مشکل چند فصل اخیر است...

ارتش سرخ دات كام :

کالدرون از تمام مهاجمانش به نوبت استفاده کرده و با این حال آمار گلزنی خط حمله پرسپولیس همچنان صفر گل زده است.

پرسپولیسی ها در این فصل به مشکل چند فصل اخیر استقلالی ها دچار شده اند و کالدرون را حسابی در 6 بازی ابتدایی شان دچار دردسر کرده اند. گل نزدن مهاجمان و افت شدید خط حمله قرمزها مشکلی است که با طولانی شدن آن به دغدغه بزرگ سرمربی آرژانتینی تبدیل شده. دردسری که چندین فصل بود قرمزهای پایتخت آن را فراموش کرده بودند و حالا باید مجددا با آن دست و پنجه نرم کنند. 

علیپور، براندائو و عبدی مهاجمان پرسپولیس در این فصل هستند. کالدرون از تمام آنها به نوبت استفاده کرده و با این حال آمار گلزنی خط حمله پرسپولیس همچنان صفر گل زده است. این تیم در 6 بازی خود در لیگ و جام حذفی 4 گل زده است. ترابی و امیری هافبک های گلزن این تیم بودند و کنعانی زادگان مدافع هم با یک ضربه ایستگاهی جور مهاجمان را کشید. یک گل هم حاصل عملکرد حسین حسینی بود. 

عملکرد مهاجمان پرسپولیس وقتی نگران کننده تر می شود که بدانیم آنها علاوه بر این که نتوانستند گل بزنند فقط یک شوت در چارچوب داشته اند که آن را علیپور به دروازه صنعت نفت زد. یک شوت داخل چارچوب حاصل عملکرد خط حمله پرسپولیس در 5 بازی ابتدایی لیگ بوده است. اتفاقی که در جام حذفی هم ادامه پیدا کرد. ضربه پنالتی اگرچه تعداد ضربات در چارچوب را افزایش داد اما نتوانست طلسم گلزنی را بشکند و در بازی حذفی هم این یک هافبک بود که گره بازی را باز کرد. 

کالدرون گزینه دیگری روی نیمکت ندارد تا بخت خط حمله اش را با آن بیازماید. امید عالیشاه تنها بازیکنی است که توانایی بازی در خط حمله دارد اما گویا سرمربی قرمزها نمی خواهد حتی به اندازه عبدی هم به او فرصت بدهد و این بازیکن هفته های اخیر در لیست هیجده نفره هم جایی نداشته است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  بشار خوب بود حتی ربیع خواه هم خوب بود دوتا از هافبک ها برگشتند یکم بهتر شدیم.امیدوارم از هافبک ها خم استفاده کنه..امروز دیدیم بازیسازی هافبک با بازیسازی ایستای مهاجمان تفاوت داره..تلویزیون اینترنتی یا یک فیلمبردار باید دایم همراه تیم باشه و از فحاشی ها یا حاشیه سازی ها از تمام زوایا فیلم تهیه کنه..چون با این کار کمیته انضباطی باید این فحاشی ها مستند شه تا اگه تیمی قراره محروم شه مشخص شه خیلی از تیمها فحاشی میکنن.البته به پای تبریز نمیرسه..من احساس میکنم این مماشات یکروز تو تبریز باعث فاجعه میشه..
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  باز هم در این بازی فرصت آنچنانی برای براندائو خلق نشد تا کیفیت کارش مشخص شود!
 • محمد گودرزی
  محمد گودرزی :
  مشتی طرف نمیتونه یه استوپ ساده بکنه یه پاس ساده بده مگی فرصت فراهم نشد؟ بی خیال
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  تعجب از کالدرون چرا این برزیلی تعوض نمیکنه هنوزامیدعالیشاه بزارهازایشون بهتره
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  باید کامیابی نیا را از لیست خارج کنیم و به عنوان یه بازیکن آزاد یه مهاجم تر و فرز و چالاک و سرعتی و گلزن بگیریم. براندو جا بیفته بدک نیست ولی واسه پرسپولیس نمیتونه گره گشا باشه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  بهتره دراولین فرصت باارامش مذاکره کنیم وبرزیلیه راباکمترین خسارت ردکنیم بره وبرای نیم فصل هرطوری که شده یاطارمی یاکریم انصاری فرراجذب کنیم
  وگرنه بدبخت شدیم ورفت
  ماخط حمله مان واقعاکارایی نداره
  یه مهاجم تاپ اگربیاریم علی پورهم راه میفته
  ضمناامروزعلی پوربدنبود
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  صئد رحمت به منشا و بودیمیر
 • محمد گودرزی
  محمد گودرزی :
  خداوکیلی منشا اینقدر دوندگی داشت راه رو برای علیپور باز میکرد بودیمیر هم ایستا بود و لی واعقا مهاجم بود
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  از موقعی که گادوین رفته علیپور نتونسته آنچنان گلی بزنه..تو بازیهایی که گادوین بوده علیپور خیلی گل زد ولی وقتی رفت علیپورم فلج شد..گادوین دفاع حریفان رابهم میریخت و علیپور گل میزد..کاش گادوین بود..براندائو مهاجم خوبی نیست..باید کالدرون فکر دیگری بکنه..ایشالا هرچی اتفاق خوبیه بیفته..بیچاره گادوین

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن