head_1xbet

رسول و وحید امیری؛ از آغوش تا گل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1002 ] - سه شنبه, 9 مهر 1398

رسول و وحید امیری؛ از آغوش تا گل

وحید امیری که در ابتدای بازی دیداری صمیمانه با رسول خطیبی داشت، در آخرین دقایق موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را بزند تا عامل حذف تیم خطیبی باشد. تیم پرسپولیس در ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رسول و وحید امیری؛ از آغوش تا گل

وحید امیری که در ابتدای بازی دیداری صمیمانه با رسول خطیبی داشت، در آخرین دقایق موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را بزند تا عامل حذف تیم خطیبی باشد. تیم پرسپولیس در ...

ارتش سرخ دات كام :

وحید امیری که در ابتدای بازی دیداری صمیمانه با رسول خطیبی داشت، در آخرین دقایق موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را بزند تا عامل حذف تیم خطیبی باشد.

تیم پرسپولیس در حالی موفق به شکست ماشین سازی شد که تا دقیقه 101 نتیجه بازی تساوی بدون گل بود. اما در این دقیقه تیزهوشی وحید امیری باعث شد تا او دروازه ماشینی ها را باز کند و پرسپولیس را به یک برد مهم برساند. باتوجه به از دست دادن پنالتی توسط علیپور، خودِ بازیکنان تیم سرخپوش نیز معترف به این نکته بودند که اگر بازی به پنالتی می کشید، ماشین سازی دست بالاتر را می داشت.

با این حال امیری ستاره خوش اخلاق پرسپولیسی ها که باوجود نمایش های پرفراز و نشیب همچنان مهره فیکس تیم کالدرون به شمار می رود، روز گذشته پاس بشار رسن را به ثمر نشاند تا به نوعی عامل تاثیر هافبک عراقی در پیروزی پرسپولیس نیز باشد. نکته جالب این که پرسپولیس باز هم با گل یک هافبک به پیروزی رسید تا همچنان فشارها بر مهاجمان فیکس این تیم پابرجا باشد.
 
امیری در حالی تک گل تیمش را زد که پیش از شروع بازی برخورد گرمی با رسول خطیبی داشت. او سرمربی ماشین سازی را در آغوش گرفت و در طول بازی هم تلاش کرد تا از جنجال ها دور بماند و در متن بازی باشد. وینگر چپ پای پرسپولیس اگر چه نمایش درخشانی در مقابل ماشین سازی نداشت اما به هر حال پس از دقایق پرحاشیه پس از اعلام پنالتی، موفق شد گل صعودبخش تیمش را بزند و باعث شد تا رسول خطیبی و تیمش از جام حذفی خداحافظی کنند.

وینگر شماره 19 پرسپولیس که کمتر پیش آمده گلزنی کند، سه سال پیش در بازی با پدیده نیز در لحظات پایانی گل برتری تیمش را زد و حالا یک بار دیگر در وقت های اضافی گل زد تا نشان دهد باوجود سن و سال نسبتا بالا، همچنان توان بازی تا سوت پایان را دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن