رسول و وحید امیری؛ از آغوش تا گل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1032 ] - سه شنبه, 9 مهر 1398

رسول و وحید امیری؛ از آغوش تا گل

وحید امیری که در ابتدای بازی دیداری صمیمانه با رسول خطیبی داشت، در آخرین دقایق موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را بزند تا عامل حذف تیم خطیبی باشد. تیم پرسپولیس در ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رسول و وحید امیری؛ از آغوش تا گل

وحید امیری که در ابتدای بازی دیداری صمیمانه با رسول خطیبی داشت، در آخرین دقایق موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را بزند تا عامل حذف تیم خطیبی باشد. تیم پرسپولیس در ...

ارتش سرخ دات كام :

وحید امیری که در ابتدای بازی دیداری صمیمانه با رسول خطیبی داشت، در آخرین دقایق موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را بزند تا عامل حذف تیم خطیبی باشد.

تیم پرسپولیس در حالی موفق به شکست ماشین سازی شد که تا دقیقه 101 نتیجه بازی تساوی بدون گل بود. اما در این دقیقه تیزهوشی وحید امیری باعث شد تا او دروازه ماشینی ها را باز کند و پرسپولیس را به یک برد مهم برساند. باتوجه به از دست دادن پنالتی توسط علیپور، خودِ بازیکنان تیم سرخپوش نیز معترف به این نکته بودند که اگر بازی به پنالتی می کشید، ماشین سازی دست بالاتر را می داشت.

با این حال امیری ستاره خوش اخلاق پرسپولیسی ها که باوجود نمایش های پرفراز و نشیب همچنان مهره فیکس تیم کالدرون به شمار می رود، روز گذشته پاس بشار رسن را به ثمر نشاند تا به نوعی عامل تاثیر هافبک عراقی در پیروزی پرسپولیس نیز باشد. نکته جالب این که پرسپولیس باز هم با گل یک هافبک به پیروزی رسید تا همچنان فشارها بر مهاجمان فیکس این تیم پابرجا باشد.
 
امیری در حالی تک گل تیمش را زد که پیش از شروع بازی برخورد گرمی با رسول خطیبی داشت. او سرمربی ماشین سازی را در آغوش گرفت و در طول بازی هم تلاش کرد تا از جنجال ها دور بماند و در متن بازی باشد. وینگر چپ پای پرسپولیس اگر چه نمایش درخشانی در مقابل ماشین سازی نداشت اما به هر حال پس از دقایق پرحاشیه پس از اعلام پنالتی، موفق شد گل صعودبخش تیمش را بزند و باعث شد تا رسول خطیبی و تیمش از جام حذفی خداحافظی کنند.

وینگر شماره 19 پرسپولیس که کمتر پیش آمده گلزنی کند، سه سال پیش در بازی با پدیده نیز در لحظات پایانی گل برتری تیمش را زد و حالا یک بار دیگر در وقت های اضافی گل زد تا نشان دهد باوجود سن و سال نسبتا بالا، همچنان توان بازی تا سوت پایان را دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن