باشگاه خواهان تسهیل خرید بلیت برای هواداران شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 459 ] - سه شنبه, 9 مهر 1398
باشگاه خواهان تسهیل خرید بلیت برای هواداران شد

 باشگاه پرسپولیس با توجه به تماس های مکرر هواداران به ویژه از مشهد، امروز با ارسال نامه ای به سازمان لیگ، خواهان تسهیل شرایط بلیت فروشی برای آنها و امکان...

ارتش سرخ دات كام :

 باشگاه پرسپولیس با توجه به تماس های مکرر هواداران به ویژه از مشهد، امروز با ارسال نامه ای به سازمان لیگ، خواهان تسهیل شرایط بلیت فروشی برای آنها و امکان برابر و یکسان جهت استفاده از حق قانونی خرید بلیت برای تماشاگران دو تیم، طبق ضوابط و سهمیه ها شد.

 این باشگاه با توجه به تماس های مکرر هواداران پرسپولیس به ویژه از مشهد و استان خراسان رضوی، از روز گذشته همزمان با بازی جام حذفی، پیگیری های خود، مبنی بر بررسی وجود مشکل جهت خرید بلیت برای بازی پرسپولیس و شهر خودرو ، توسط هواداران پرسپولیس را آغاز کرد.

باشگاه پرسپولیس امروز سه شنبه در راستای احقاق حقوق قانونی هواداران خود ، نامه ای را به سازمان لیگ فوتبال ارسال کرد. پرسپولیس ایران، در این نامه خواستار آن شده است که ضمن تسهیل شرایط خرید بلیت بازی پرسپولیس و شهر خودرو، برای هواداران پرسپولیس، امکان برابر و یکسان با تماشاگران تیم شهر خودرو جهت بهره مندی از حق قانونی خرید بلیت مسابقه طبق ضوابط و سهمیه ها برای پرسپولیسی ها، فراهم آید.

گفتنی است؛  بلیت فروشی این مسابقه از روزهای گذشته در سایت باشگاه شهر خودرو به نشانی fc.shahrkhodro.vom آغاز شده است، اما ارائه بلیت فقط برای تماشاگرانی صورت می گیرد که در بازی های گذشته این تیم در فصل جاری اقدام به خرید بلیت مسابقه کرده باشند و به این ترتیب در حال حاضر امکان تهیه بلیت برای هواداران پرسپولیس وجود ندارد.

این وضعیت در حالی برای هواداران پرسپولیس وجود دارد که در هنگام انجام بازی های خانگی پرسپولیس، هواداران تیم های میهمان بدون هیچ تبعیض  محدودیت یا عامل بازدارنده ای، امکان بهره مند شدن از سهمیه های خود برای خرید بلیت را دارند و سایت فروش الکترونیک بلیت که توسط شرکت توسعه و نگهداری راه اندازی شده است خدمات کاملا مشابه و برابری را برای تماشاگران پرسپولیس و تیم مهمان ارایه می کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    چه کارهای حقیرانه ایی...

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن