شاکی باشگاه از شنبه بلیت بازی ها را می فروشد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 905 ] - سه شنبه, 9 مهر 1398
شاکی باشگاه از شنبه بلیت بازی ها را می فروشد!

 شرکت ریحان فیلم طبق قراردادی که با مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به امضا رسید قصد دارد از روز شنبه فروش بلیت بازی های خانگی این باشگاه را آغاز کند. &nbs...

ارتش سرخ دات كام :

 شرکت ریحان فیلم طبق قراردادی که با مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به امضا رسید قصد دارد از روز شنبه فروش بلیت بازی های خانگی این باشگاه را آغاز کند.

 ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در اردیبهشت ماه سال جاری قراردادی با شرکت ریحان فیلم امضا کرد که بر اساس این قرارداد این شرکت از شهریور ماه سال جاری و با پایان دوره همکاری پرسپولیس و شرکت مبنا توسعه مبین مسئولیت فروش بلیت بازی های این باشگاه را برعهده بگیرد. اما با وجود 7 میلیارد تومانی که از سوی این شرکت به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شد، آنها نتوانستند مجری فروش بلیت بازی های پرسپولیس باشد.

از طرف دیگر فروش بلیت بازی های خانگی پرسپولیس به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد و آنها به فروش بلیت بازی های پرسپولیس مبادرت کردند، اما شرکت ریحان فیلم که حق خود را پایمال شده می دید با طرح شکایت از باشگاه پرسپولیس خواهان فروش بلیت بازی های این تیم بر اساس قراردادی شد که با ایرج عرب به امضا رسانده بود.

حالا از این شرکت خبر می رسد که آنها با توجه به قراردادی که با پرسپولیس دارند، از روز شنبه سامانه فروش بلیت بازی های خانگی پرسپولیس را فعال می کنند که در صورت رخ دادن این مسئله اتفاقات عجیبی رخ خواهد داد. به طور مثال اگر همزمان بازی های خانگی پرسپولیس از سوی دو مجری به فروش برسد، آن وقت شاهد فروش یک صندلی به دو هوادار خواهیم بود که این موضوع جنجال و تنش زیادی را در فوتبال کشورمان به وجود خواهد آورد.

در فصل جاری بلیت بازی های خانگی پرسپولیس توسط شرکت توسعه و تجهیز به فروش رسید اما حالا شرکت ریحان فیلم قصد دارد طبق قرارداد و مجوزی که در اختیار دارد از روز شنبه سامانه فروش بلیت بازی های خانگی این تیم را فعال کند و با این شرایط مشخص نیست که چه اتفاقاتی در این باره رخ خواهد داد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن