head_1xbet

شاکی باشگاه از شنبه بلیت بازی ها را می فروشد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 872 ] - سه شنبه, 9 مهر 1398
شاکی باشگاه از شنبه بلیت بازی ها را می فروشد!

 شرکت ریحان فیلم طبق قراردادی که با مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به امضا رسید قصد دارد از روز شنبه فروش بلیت بازی های خانگی این باشگاه را آغاز کند. &nbs...

ارتش سرخ دات كام :

 شرکت ریحان فیلم طبق قراردادی که با مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به امضا رسید قصد دارد از روز شنبه فروش بلیت بازی های خانگی این باشگاه را آغاز کند.

 ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در اردیبهشت ماه سال جاری قراردادی با شرکت ریحان فیلم امضا کرد که بر اساس این قرارداد این شرکت از شهریور ماه سال جاری و با پایان دوره همکاری پرسپولیس و شرکت مبنا توسعه مبین مسئولیت فروش بلیت بازی های این باشگاه را برعهده بگیرد. اما با وجود 7 میلیارد تومانی که از سوی این شرکت به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شد، آنها نتوانستند مجری فروش بلیت بازی های پرسپولیس باشد.

از طرف دیگر فروش بلیت بازی های خانگی پرسپولیس به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد و آنها به فروش بلیت بازی های پرسپولیس مبادرت کردند، اما شرکت ریحان فیلم که حق خود را پایمال شده می دید با طرح شکایت از باشگاه پرسپولیس خواهان فروش بلیت بازی های این تیم بر اساس قراردادی شد که با ایرج عرب به امضا رسانده بود.

حالا از این شرکت خبر می رسد که آنها با توجه به قراردادی که با پرسپولیس دارند، از روز شنبه سامانه فروش بلیت بازی های خانگی پرسپولیس را فعال می کنند که در صورت رخ دادن این مسئله اتفاقات عجیبی رخ خواهد داد. به طور مثال اگر همزمان بازی های خانگی پرسپولیس از سوی دو مجری به فروش برسد، آن وقت شاهد فروش یک صندلی به دو هوادار خواهیم بود که این موضوع جنجال و تنش زیادی را در فوتبال کشورمان به وجود خواهد آورد.

در فصل جاری بلیت بازی های خانگی پرسپولیس توسط شرکت توسعه و تجهیز به فروش رسید اما حالا شرکت ریحان فیلم قصد دارد طبق قرارداد و مجوزی که در اختیار دارد از روز شنبه سامانه فروش بلیت بازی های خانگی این تیم را فعال کند و با این شرایط مشخص نیست که چه اتفاقاتی در این باره رخ خواهد داد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن