زوم روی ترکیب: در مشهد چند تغییر می بینیم؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1217 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

زوم روی ترکیب: در مشهد چند تغییر می بینیم؟

یکی از مشکلات پرسپولیس در هفته های گذشته و بازی های لیگ برتر استفاده نبردن کالدرون از ستاره هایش در پست تخصصی شان بود. طی بازی های لیگ برتر، سیامک نعمتی در دف... 5 out of 5 based on 2 ratings.
زوم روی ترکیب: در مشهد چند تغییر می بینیم؟

یکی از مشکلات پرسپولیس در هفته های گذشته و بازی های لیگ برتر استفاده نبردن کالدرون از ستاره هایش در پست تخصصی شان بود. طی بازی های لیگ برتر، سیامک نعمتی در دف...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از مشکلات پرسپولیس در هفته های گذشته و بازی های لیگ برتر استفاده نبردن کالدرون از ستاره هایش در پست تخصصی شان بود. طی بازی های لیگ برتر، سیامک نعمتی در دفاع راست آزمایش شد همان گونه که ترابی به هافبک میانی آمد یا امیری و عالیشاه در نقش بازو به کار گرفته شدند و البته نادری هم در پست هافبک چپ بازی کرد. با وجود این چرخش های سرگیجه آور، کالدرون در تبریز و بازی حذفی مقابل ماشین سازی ترکیب معقولانه تری چید و برای معدود دفعات تمام بازیکنان در جای درست شان به بازی گرفته شدند. در این بازی مهدی شیری به دفاع راست برگشت و نمایش استانداردی داشت، محمد نادری در نقش مدافع چپ نمایشی جالب توجه داشت، وحید امیری در پست هافبک چپ ثابت شد و گل زد و ترابی به پست هافبک راست برگشت و بازی مؤثری ارائه داد تا رسن در نقش هافبک میانی و پاسور جلوتر از ربیع خواه به عنوان تنها هافبک دفاعی بازی کند و پاس گل بدهد. در خط حمله هم عبدی و جونیور دو مهاجم نوک بودند و در پست خودشان بازی کردند.

حالا اما سؤال اینجاست که برای بازی حساس تر و دشوارتر مقابل شهر خودرو، کالدرون به این تغییرات مثبت روی خوش نشان خواهد داد یا دوباره ضمن تغییر نفرات ترکیب اصلی جای برخی از آنها را تغییر می دهد؟

در بازی جمعه مقابل شهر خودرو، کالدرون نمی تواند از شجاع خلیل زاده به دلیل محرومیت استفاده کند و یک تغییر اجباری خواهد داشت ضمن اینکه به نظر می رسد نوراللهی، ترابی و شاید انصاری به ترکیب اصلی برگردند.

با این وجود باید دید آیا رسن با وجود گلسازی اش در تبریز ثابت خواهد ماند، ترابی و امیری در کناره های زمین به میدان می روند یا باز هم تغییر پست این نفرات ادامه خواهد داشت.

در واقع اگر کالدرون بخواهد دوباره رسن را به عنوان تنها هافبک میانی پاسورش بیرون بگذارد و از ترابی در مرکز زمین استفاده کند، امیری به جناح راست می رود و شاید نادری در نقش هافبک چپ بازی کند آن هم در شرایطی که احمدزاده محروم است و ظاهراً کالدرون هم اعتقاد چندانی به استفاده از عالیشاه ندارد. تغییر پست سیامک نعمتی نیز می تواند مورد توجه دوباره کالدرون قرار بگیرد و شاید او در مشهد باز هم مدافع راست اصلی تیمش باشد هر چند کالدرون می داند شرایط بازی در تهران و مشهد کاملاً متفاوت است و باید با احتیاط بیشتری بازی کند که در این صورت شیری مهره مناسب تری به نظر می رسد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن