جای درست امیری همینجاست؛ هافبک چپ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1301 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

جای درست امیری همینجاست؛ هافبک چپ

وحید امیری که بعد از یک فصل حضور در سوپرلیگ ترکیه به ایران و پرسپولیس برگشته بود در هفته های نخست حضورش در جمع سرخ ها نتوانست با همان پیراهن 19 بازی های درخشا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
جای درست امیری همینجاست؛ هافبک چپ

وحید امیری که بعد از یک فصل حضور در سوپرلیگ ترکیه به ایران و پرسپولیس برگشته بود در هفته های نخست حضورش در جمع سرخ ها نتوانست با همان پیراهن 19 بازی های درخشا...

ارتش سرخ دات كام :

وحید امیری که بعد از یک فصل حضور در سوپرلیگ ترکیه به ایران و پرسپولیس برگشته بود در هفته های نخست حضورش در جمع سرخ ها نتوانست با همان پیراهن 19 بازی های درخشان گذشته اش را ارائه دهد اما به نظر می رسد کم کم در مسیر درستی قرار گرفته است.

امیری در دو بازی ابتدایی فصل به عنوان بازوی چپ در مرکز زمین بازی کرد که کم اثر و سردرگم بود. او در بازی با صنعت نفت دقایقی در نقش هافبک چپ بازی کرد و در دربی نیز در این پست نمایش قابل قبولی داشت و جزو خوب های تیمش بود. با این حال کالدرون در بازی با سپاهان از محمد نادری به عنوان هافبک چپ بهره برد و امیری را به جناح مقابل فرستاد که هافبک لرستانی علی رغم درگیری و دوندگی کاری از پیش نبرد و خوش شانس بود که با کارت زرد دوم از بازی اخراج نشد.

در تبریز اما امیری به جای درست خود برگشت و در نقش هافبک چپ بازی کرد. او همکاری مثبتی با نادری و انصاری داشت و بارها با فرارهای خود به ویژه در نیمه نخست خط دفاع حریف را به هم ریخت. امیری سر آخر در نقش هافبک چپ به خط حمله اضافه شد و گل برتری سرخ ها را به ثمر رساند تا نشان دهد بازی گرفتن از چهره های شاخص پرسپولیس در پست خودشان می تواند کارآیی بیشتری داشته باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن