پرسپولیس دغدغه مدافع میانی ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1050 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

پرسپولیس دغدغه مدافع میانی ندارد

با حکم کمیته انضباطی شجاع خلیل زاده به خاطر حرکت انگشتش خطاب به داور، دو بازی محروم شده هر چند باشگاه پرسپولیس امیدوار است این محرومیت را بکاهد یا به کلی خنثی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرسپولیس دغدغه مدافع میانی ندارد

با حکم کمیته انضباطی شجاع خلیل زاده به خاطر حرکت انگشتش خطاب به داور، دو بازی محروم شده هر چند باشگاه پرسپولیس امیدوار است این محرومیت را بکاهد یا به کلی خنثی...

ارتش سرخ دات كام :

با حکم کمیته انضباطی شجاع خلیل زاده به خاطر حرکت انگشتش خطاب به داور، دو بازی محروم شده هر چند باشگاه پرسپولیس امیدوار است این محرومیت را بکاهد یا به کلی خنثی کند. با این حال بعید است حداقل شجاع را در بازی مقابل شهرخودرو ببینیم و کالدرون آماده ترین بازیکن خود در خط دفاع را در اختیار نخواهد داشت تا به فکر جانشین برای این پست باشد.

در نگاه اول آنطور که به نظر می رسد سیدجلال حسینی کاپیتان مصدوم سرخ ها که سه بازی لیگ (صنعت نفت، استقلال و سپاهان) به علاوه یک بازی حذفی (ماشین سازی) را از دست داده و اصلاً در فهرست نبوده باید برای این مسابقه جای شجاع را پر کند تا برای نخستین بار در این فصل زوج سیدجلال - کنعانی شکل بگیرد. کاپیتان سرخ ها حتی قبل از بازی با ماشین سازی هم با تیم تمرین می کرد اما در فهرست قرار نگرفت ولی احتمالاً در مشهد هم به فهرست برسد هم به ترکیب اصلی. با این حال چنانچه سیدجلال برای این بازی هم مهیای مسابقه نشود کالدرون دغدغه چندانی نخواهد داشت چرا که هر دو مدافع چپش قابلیت بازی در دفاع میانی را دارند. محمد انصاری که یک فصل در دفاع میانی نمایش های فوق العاده ای برای پرسپولیس ارائه کرد (لیگ شانزدهم) و نادری هم که بازیکن دوپسته است هر چند از بازی در دفاع میانی برای پرسپولیس خاطره چندان خوشی ندارد و سرخ ها فصل قبل البته با اشتباهات داوری در اهواز به فولاد باختند.

دکتر حقیقت هم درباره سیدجلال نظر قطعی نداده و مشخص نیست که هنوز حضور این بازیکن قطعی باشد یا نه.
 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن