صحبت های انصاری فرد بعد از درگذشت کاشانی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 632 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

صحبت های انصاری فرد بعد از درگذشت کاشانی

مدیرعامل پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه با حضور در بیمارستان رسالت، درباره درگذشت پیشکسوت این باشگاه به صحبت پرداخت. درگذشت جعفر کاشانی، پیشکسوت و عضو هیا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
صحبت های انصاری فرد بعد از درگذشت کاشانی

مدیرعامل پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه با حضور در بیمارستان رسالت، درباره درگذشت پیشکسوت این باشگاه به صحبت پرداخت. درگذشت جعفر کاشانی، پیشکسوت و عضو هیا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه با حضور در بیمارستان رسالت، درباره درگذشت پیشکسوت این باشگاه به صحبت پرداخت.

درگذشت جعفر کاشانی، پیشکسوت و عضو هیات مدیره پرسپولیس باعث شد تا چهره های مطرحی در بیمارستان رسالت حضور یافته و پیگیر این موضوع باشند.

محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه نیز با حضور در بیمارستان درباره این اتفاق تلخ گفت: من این ضایعه دردناک را به جامعه ورزش تسلیت می گویم. یک مرد بزرگ و یک شخصیت دلسوز از بین ما رفت و بسیار از این واقعه متاسف هستیم. امروز جلسه هیات مدیره داشتیم و به ما اطلاع دادند که ایشان فوت کردند. در جلسه آخر که در هیات مدیره حضور داشتند همه رفتند و ایشان ماندند و کلی درباره شرایط باشگاه صحبت کردند و گفتند اگر اجازه بدهید من به دلیل ناخوشی احوالم دیگر نیایم. دیگر توان ندارم و اجازه بدهید نیایم و من گفتم کسی نیستم که بگویم. 

وی ادامه داد: بعد از جلسه مجمع باز هم گفتند که از جلسه بعدی نیایم.

محمدحسن انصاری فرد که در این لحظات حالش دگرگون شد و با گریه نمی توانست صحبت هایش را ادامه دهد، در خصوص اینکه او با آرمان گرایی اش در این باشگاه به دنبال شکل دادن ساختار یک باشگاه حرفه ای را داشت گفت: دیروز هم به او خبر دادیم که برای جلسه هیات مدیره تشریف بیاورند و ماشین خواهیم فرستاد که گفتند نمی توانم و باید به بیمارستان بروم که امروز با این خبر تاسف بار مواجه شدیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • abbas mousavi
    abbas mousavi :
    جعفرکاشانی کارمند سیاسی وزارت امور خارجه و کاردار و سرکنسول ایران در کشورهای انگلستان، آلمان، سوریه و امارات بوده است.[2]


    در سال 1361 پس از سفر صادق خلخالی(حاکم شرع دادگاه های انقلاب) از لیبی به امارات و در خواست وی برای برگزاری مراسم سخنرانی در امارات به منظور نامیدن خلیج اسلامی به جای خلیج فارس با برخورد شدید جعفر کاشانی مواجه و از امارات توسط وی اخراج گردید که برخورد شدید و تحدید به اعدام توسط خلخالی را در پی داشت اما ایشان پای حرف خودش ایستاد و از وزارت امور خارجه اخراج گردید.

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن