head_1xbet

عرب: کاشانی می خواست پرسپولیس باشگاه شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 446 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

عرب: کاشانی می خواست پرسپولیس باشگاه شود

ایرج عرب می گوید باشگاه شدن پرسپولیس خواست جعفر کاشانی بود که متاسفانه انجام نشد. ایرج عرب در بیمارستان رسالت و در میان خبرنگاران در خصوص درگذشت جعفر کاشانی ع... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عرب: کاشانی می خواست پرسپولیس باشگاه شود

ایرج عرب می گوید باشگاه شدن پرسپولیس خواست جعفر کاشانی بود که متاسفانه انجام نشد. ایرج عرب در بیمارستان رسالت و در میان خبرنگاران در خصوص درگذشت جعفر کاشانی ع...

ارتش سرخ دات كام :

ایرج عرب می گوید باشگاه شدن پرسپولیس خواست جعفر کاشانی بود که متاسفانه انجام نشد.

ایرج عرب در بیمارستان رسالت و در میان خبرنگاران در خصوص درگذشت جعفر کاشانی عنوان کرد: بنده تسلیت عرض می کنم خدمت خانواده ایشان و جامعه بزرگ ورزش و خانواده بزرگ پرسپولیس.

وی افزود: ما رفتن ایشان را باور نکردیم، هفته پیش در خدمت ایشان بودیم و مرتب هم با هم تماس می گرفتیم. قرار بود امروز هم در جلسه حضور پیدا کنند. انسان بسیار بزرگ و شریفی بودند. انسان معمولی نبودند و در عرصه ورزش و سیاست شریف و دوست داشتنی بودند. او قلبا مردم را دوست داشت، خدا روح ایشان را شاد کند و واقعا نمی دانم چه بگویم. غم درگذشت ایشان به عنوان یک بزرگمرد بسیار زیاد است و آرزوی مغفرت برای خودشان و صبر برای خانواده شان را دارم.

او در خصوص صحبت های زنده یاد کاشانی درباره باشگاه شدن پرسپولیس هم عنوان کرد: ایشان یک خواستی داشتند که خیلی مورد توجه قرار نمی گرفت اما کاملا کارشناسی و درست بود. اعتقاد داشتند پرسپولیس یک تیم است و باشگاه نیست و اعتقاد داشتند که مجموعه ای از عوامل عامل موفقیت است و همیشه هم می گفتند تا وقتی تیم باشگاه نشود مشکل حل نمی شود. من هم به این نتیجه رسیدم که حرف ایشان درست بود. هرچند همه جا هم می گفتند پرسپولیس باید باشگاه شود اما چون انجام نمی شد، ایشان اعتقاد داشت که باید انجام شود. امیدواریم این اتفاق بیفتد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن