پنجعلی: کاشانی خدمت زیادی به فوتبال ایران کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 369 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

پنجعلی: کاشانی خدمت زیادی به فوتبال ایران کرد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: همه از دوران فوتبالی جعفر کاشانی به خوبی یاد می کنند، زیرا او یکی از برترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران بوده است. محمد پنجعلی پیشکسوت تیم... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پنجعلی: کاشانی خدمت زیادی به فوتبال ایران کرد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: همه از دوران فوتبالی جعفر کاشانی به خوبی یاد می کنند، زیرا او یکی از برترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران بوده است. محمد پنجعلی پیشکسوت تیم...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: همه از دوران فوتبالی جعفر کاشانی به خوبی یاد می کنند، زیرا او یکی از برترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران بوده است.

محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگویی، در خصوص درگذشت جعفر کاشانی بازیکن پیشین و رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس  گفت: به جامعه ورزش و مردم کشورمان تسلیت می گویم. مایه تاسف است که امروز یکی از فوتبالیست های برجسته کشورمان را از دست دادیم. شاید خیلی ها ندانند، اما کاشانی خدمت زیادی به فوتبال ایران کرد. نزدیکان او به خوبی می دانند که او چقدر برای فوتبال خدمت کرد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: کاشانی از اشخاص زیادی دستگیری می کرد، اما کمتر کسی خبر داشت. امیدوارم روحش شاد باشد و خدا را شکر که در بستر بیماری فوت کرد. تمام انسان ها فانی هستند، اما این که چه طور از دنیا بروند خیلی مهم است و ما باید آرزو کنیم مانند او از دنیا برویم.

پنجعلی افزود: همه از دوران فوتبالی جعفر کاشانی به خوبی یاد می کنند، زیرا او یکی از برترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران بوده است. زمان کودکی بازی های او را می دیدم و یادم می آید که در یک بازی دروازه بان نداشتیم و کاشانی که دفاع وسط بود درون دروازه ایستاد و خیلی هم خوب بازی کرد.

او درباره آرزوی کاشانی مبنی بر باشگاه شدن پرسپولیس گفت: باشگاه شدن پرسپولیس به این سادگی ها نیست و پروسه ای است که شاید 10 تا 15 سال زمان ببرد. کاشانی آرزو داشت که تیم های ما از این حالت دربیایند، اما برای باشگاه شدن تیم ها به برنامه ریزی و  زیرساخت نیاز است و روزی که این موارد انجام شود و آرزوی مرحوم کاشانی برآورده شود، فوتبال ما در آسیا حرف اول را خواهد زد و حتی در سطح دنیا حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن