گرشاسبی: وجود مرحوم کاشانی پر خیر و برکت بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 463 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

گرشاسبی: وجود مرحوم کاشانی پر خیر و برکت بود

مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درگذشت مرحوم کاشانی ضایعه بزرگی بود و به نظر من وجود او برای باشگاه پر خیر و برکت بود. حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق تی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گرشاسبی: وجود مرحوم کاشانی پر خیر و برکت بود

مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درگذشت مرحوم کاشانی ضایعه بزرگی بود و به نظر من وجود او برای باشگاه پر خیر و برکت بود. حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق تی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درگذشت مرحوم کاشانی ضایعه بزرگی بود و به نظر من وجود او برای باشگاه پر خیر و برکت بود.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی، درباره درگذشت مرحوم جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره این باشگاه گفت: درگذشت کاشانی ضایعه بزرگی بود. من خودم از او درس های زیادی یاد گرفتم و متاسفم که چنین فردی را از دست دادیم. جعفر کاشانی وجودش برای باشگاه پرسپولیس  پر خیر و برکت بود. 

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس درباره این که مرحوم کاشانی خیلی دوست داشت تا این تیم به یک باشگاه مستقل تبدیل شود نیز گفت: با حضور کاشانی در راس هیئت مدیره ما سعی کردیم که این باشگاه را به سمت مستقل شدن هدایت کنیم. همان طور که می دانید هم اکنون دو مجموعه شهید کاظمی و شهید درفشی فر متعلق به باشگاه پرسپولیس است و امیدوارم که وزارت ورزش کمک کنند تا هر چه زودتر این باشگاه به سمت خصوصی شدن برود. 

گرشاسبی مدیرعامل سایق تیم فوتبال پرسپولیس درباره این که برخی می گویند بدهی های کلان باشگاه مربوط به زمان گرشاسبی است نیز بیان داشت: این خبرها کذب است حتی من حاضرم که با این افرادی که با دروغ به بنده تهمت می زنند مناظره کنم. این افراد چون نمی توانند پیشرفت کنند با افترا بستن به دیگران می خواهند خود را مطرح کنند. اگر می بینید الان سکوت کرده ام فقط به خاطر این است که تیم وارد حاشیه نشود.

او افزود: زمانی که من مدیرعامل پرسپولیس بودم با تمام سختی ها و مشکلاتی که داشتیم توانستیم با حمایت تماشاگرانمان نائب قهرمان آسیا شویم. شاهد بودید که در تمام بازی ها تماشاگران ما استادیوم را پر می کردند.

او ادامه داد: به دلیل بدهی های 40 میلیاردی که تیم داشت از پنجزه نقل و انتقالات محروم بودیم، اما خوشبختانه توانستیم بازیکنانی را برای تیم جذب کنیم که به کار پرسپولیس آمدند .


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن