برادر نوروزی: تشویق هواداران تسکین است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 907 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

برادر نوروزی: تشویق هواداران تسکین است

برادر هادی نوروزی می گوید باوجود گذشت چهار سال از درگذشت کاپیتان پیشین پرسپولیس داغ نبودنش هنوز هم تازه است. مهدی نوروزی در گفتگویی، با اشاره به چهارمین سالگر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برادر نوروزی: تشویق هواداران تسکین است

برادر هادی نوروزی می گوید باوجود گذشت چهار سال از درگذشت کاپیتان پیشین پرسپولیس داغ نبودنش هنوز هم تازه است. مهدی نوروزی در گفتگویی، با اشاره به چهارمین سالگر...

ارتش سرخ دات كام :

برادر هادی نوروزی می گوید باوجود گذشت چهار سال از درگذشت کاپیتان پیشین پرسپولیس داغ نبودنش هنوز هم تازه است.

مهدی نوروزی در گفتگویی، با اشاره به چهارمین سالگرد درگذشت برادرش هادی نوروزی گفت: این داغ هنوز برای ما تازه است و با آن می سوزیم و می سازیم. نبودن هادی درد بی درمانی است ولی چیزهایی از خودش بر جای گذاشته است که باعث افتخار خانواده و همشهریانش است.

وی ادامه داد: در تابستان شاید هر روز بالغ بر 100 تا 150 اتومبیل بر سر مزار هادی می آمد. خیلی ها می گویند قلبمان از رفتن هادی شکسته است و داغ نبود او مثل داغ برادر خودمان است. هواداران پرسپولیس هم لطف دارند و در هر بازی در دقیقه 24 هادی را تشویق می کنند. این تشویق برای ما تسکین است.

برادر هادی نوروزی ادامه داد: هادی هشت سال در پرسپولیس بود و من هنوز هم برای این تیم به ورزشگاه می روم. هواداران هم ابراز احساسات می کنند و یاد هادی را زنده نگاه می دارند. حتی به کسانی هم که هادی را ندیده بودند، دارد الگو و تعصبش ثابت می شود.

مهدی نوروزی درباره اخلاق و ویژگی بارز هادی نوروزی تاکید کرد: شاید هیچکس باور نکند. من با هادی زندگی کردم ولی او هیچ موقع کارهای خوبی که می کرد را به هیچکس حتی به من نمی گفت. بعد از درگذشت هادی، افرادی از شهرهای مختلف مثل یزد، تهران، خراسان رضوی به منزل ما آمدند و حرف هایی از کارهای خیر او می زدند که میخکوب می شدیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا باشگاه پرسپولیس همچنان به خانواده هادی نوروزی توجه دارد یا خیر؟ تصریح کرد: هواداران که همیشه به یاد هادی هستند. هر مدیرعاملی هم که به پرسپولیس آمده، به هر نوعی که بوده سمت ما آمده و دلداری داده است. حتی آقای انصاریفرد شب قبل از دیدار پرسپولیس با استقلال از ما به گرمی استقبال کرد. ان شاءالله که پرسپولیس همیشه پایدار و با صلابت باشد.

هادی نوروزی کاپیتان و بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بود که سحرگاه روز نهم مهر 1394 دار فانی را وداع گفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن