head_1xbet

کالدرون به دنبال زوج مناسب در مشهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1260 ] - چهارشنبه, 10 مهر 1398

کالدرون به دنبال زوج مناسب در مشهد

با محرومیت شجاع خلیل زاده اکنون در دیدار برابر شهر خودرو، کالدرون به دنبال یک انتخاب مناسب در قلب دفاعی تیمش است. شجاع خلیل زاده که در دیدار جام حذفی برابر ما... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کالدرون به دنبال زوج مناسب در مشهد

با محرومیت شجاع خلیل زاده اکنون در دیدار برابر شهر خودرو، کالدرون به دنبال یک انتخاب مناسب در قلب دفاعی تیمش است. شجاع خلیل زاده که در دیدار جام حذفی برابر ما...

ارتش سرخ دات كام :

با محرومیت شجاع خلیل زاده اکنون در دیدار برابر شهر خودرو، کالدرون به دنبال یک انتخاب مناسب در قلب دفاعی تیمش است.

شجاع خلیل زاده که در دیدار جام حذفی برابر ماشین سازی به میدان رفت، با محرومیت دو جلسه از سوی کمیته انضباطی با توجه به اتفاقات دیدار دربی مواجه شده است. اتفاقی که باعث خواهد شد او یکی از غایبان قابل توجه دیدار این هفته تیمش برابر شهرخودرو لقب گیرد.

این در شرایطی است که گابریل کالدرون با توجه به مصدومیت سیدجلال حسینی قادر به سود بردن از کاپیتان باتجربه تیمش طی سه بازی اخیر نبوده است. سیدجلال حسینی اما طی روزهای اخیر توانسته خود را در مسیر آماده سازی همراهی سرخپوشان قرار دهد و احتمالا در دیدار برابر شاگردان یحیی گل محمدی قادر خواهد بود در لیست تیمش حاضر شود.

با بازگشت سیدجلال حسینی باید دید او در کنار محمدحسین کنعانی زادگان در این دیدار حساس مقابل شهرخودرو در مشهد قلب دفاعی سرخ ها را شکل خواهد داد یا کالدورن تصمیم دیگری خواهد گرفت. محمد نادری و محمد انصاری دو گزینه دیگری هستند که سرمربی آرژانتینی قادر خواهد بود از آنها برای حضور در پست دفاع میانی در صورتی که سیدجلال حسینی از آمادگی کامل برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار نباشد، سود ببرد. نادری پیش از این در فصل گذشته برابر فولاد خوزستان اولین تجربه حضورش در پرسپولیس را در این پست پشت سر گذاشت و محمد انصاری نیز به گواه کارشناسان یکی از کامل ترین بازیکنان برای حضور در این پست محسوب می شود که در صورت صلاحدید کادرفنی قادر به حضور در پست دفاع میانی خواهد بود.

با این حلال با توجه به محرومیت شجاع خلیل زاده، باید دید وضعیت بدنی سیدجلال حسینی به چه شکل خواهد بود و چه تصمیمی برای این پست مقابل خط هجومی خطرناک شهرخودرو در مشهد گرفته خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن