بادامکی: نعمتی زوج خوبی برای علیپور است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 732 ] - پنجشنبه, 11 مهر 1398

بادامکی: نعمتی زوج خوبی برای علیپور است

بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: شهر خودرو به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی و یکی از حریفان اصلی در جدول با تمام قوا در مشهد به میدان می آید. حسین بادامکی پیشکسوت ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
بادامکی: نعمتی زوج خوبی برای علیپور است

بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: شهر خودرو به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی و یکی از حریفان اصلی در جدول با تمام قوا در مشهد به میدان می آید. حسین بادامکی پیشکسوت ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: شهر خودرو به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی و یکی از حریفان اصلی در جدول با تمام قوا در مشهد به میدان می آید.

حسین بادامکی پیشکسوت ملی پوش باشگاه پرسپولیس درباره برد این تیم مقابل ماشین سازی تبریز در جام حذفی و آخرین وضعیت سرخ پوشان گفت: پرسپولیس به عنوان قهرمان دوره پیش و مدافع این عنوان بتوانیم در این بازی نتیجه بگیریم. خوشبختانه تیم تمرکز کافی را داشت و این بسیار خوب است که باخت قبلی را تیم فراموش کرده بود و با روحیه و شرایطی بهتر در خانه حریف بازی می کرد.

وی افزود: اگر چه هنوز پرسپولیس آن بازی را که مورد انتظار طرفداران است را به نمایش نمی گذارد اما روند تیم خوب بوده و اینکه کالدرون بخواهد تفکرات خود را به تیم القا کند و بازیکنان به شیوه مدنظر او بازی کنند، پروسه ای زمان بر است. در دقایقی از بازی بعضا می بینیم بازیکنان در جایی که باید بازی کنند حضور ندارند و یا بازی شان دچار افت می شود و مطمئنا با گذشت زمان این مشکلات هم بر طرف می شود. مسلم است که کالدرون نیاز به زمان بیشتری دارد تا هم تیم زیبا بازی کند و هم نتیجه بگیرد. نمی شد زیبا بازی کردن را در هفته های اول فدای نتیجه کرد و به درستی پرسپولیس تا اینجا به حداقل هایی که میخواسته دست پیدا کرده است.

پیشکسوت مشهدی پرسپولیس و تیم ملی پیرامون بازی روز جمعه مقابل شهر خودرو در مشهد گفت: بازی سختی پیش رو است، شهر خودرو به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی و یکی از حریفان اصلی در جدول با تمام قوا در مشهد به میدان می آید و هواداران هم از این تیم حمایت می کنند و من مطمئن هستم شاهد بازی جذابی خواهیم بود.

وی درباره نتیجه این بازی نیز عنوان کرد: این دیدار حساسیت بالایی دارد و یک بازی 6 امتیازی به شمار می رود. دو تیم برای برد به میدان می آیند و تیمی که اشتباهات کمتری داشته باشد، می تواند برنده بازی شود.

بادامکی درباره انتقاداتی که از خط حمله پرسپولیس می شود نیز گفت: من فکر می کنم بار اصلی خط حمله روی دوش علیپور است و انتظارات از او خیلی زیاد است که این فشار روانی روی او را بیشتر می کند و می بینیم او پنالتی خراب می کند. معمولا بازیکن در شروع فصل، بعد از چند بازی گل نزدن وارد تنش روحی می شود. به نظر من کادر فنی باید با علیپور به لحاظ روحی روانی بیشتر کار کنند و خود او هم باید روی تمرکزش کار کند. با زدن یک گل این فشارها تمام می شود و او دوباره راه میفتد. من اهل انتقاد کردن نیستم اما فکر می کنم زمان خرید این بازیکن فیلم بازی او را به درستی ندیدند. بازیکن خارجی باید یک سرو گردن از بازیکنان داخلی بالاتر باشد، من واقعا چیزی در این بازیکن ندیدم. سیامک نعمتی هم می تواند زوج علیپور باشد همانگونه که پیش از این بوده است. حتی امیری هم قبلا به عنوان مهاجم بازی کرده  و آن جلو می تواند در کنار علیپور قرار بگیرد. روستایی هم مثل عبدی می تواند در صورت بازی گرفتن خودش را نشان دهد وگزینه های زیادی برای جایگزینی بازیکن برزیلی وجود دارد.

وی در پایان تصریح کرد: هواداران و حمایت آنها نقش مهمی در نتیجه گیری تیم پرسپولیس دارد و باید به کالدرون زمان بیشتری بدهیم تا با خصوصیات تک تک بازیکنان بیشتر آشنا شود و بسیار امیدوارم پرسپولیس هم خوب بازی کند و هم نتیجه خوب بگیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن