کرمانی مقدم: جونیور از دیکارمو هم ضعیف تر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 839 ] - پنجشنبه, 11 مهر 1398

کرمانی مقدم: جونیور از دیکارمو هم ضعیف تر است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: جونیور بازیکن بسیار ضعیفی است و به اعتقاد من هر زمان که او در ترکیب تیم قرار دارد احساس می شود پرسپولیس یک بازیکن کمتر از حریف در... 5 out of 5 based on 4 ratings.
کرمانی مقدم: جونیور از دیکارمو هم ضعیف تر است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: جونیور بازیکن بسیار ضعیفی است و به اعتقاد من هر زمان که او در ترکیب تیم قرار دارد احساس می شود پرسپولیس یک بازیکن کمتر از حریف در...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: جونیور بازیکن بسیار ضعیفی است و به اعتقاد من هر زمان که او در ترکیب تیم قرار دارد احساس می شود پرسپولیس یک بازیکن کمتر از حریف در زمین دارد.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت وگویی، با اشاره به شرایط پرسپولیس در آستانه بازی با شهر خودرو در هفته ششم رقابت های لیگ برتر افزود: پرسپولیس با مشکلات سختی رو به رو است اما خوشبختانه تفکرات کالدرون هجومی است و با این شیوه می توان به آینده پرسپولیس امیدوار بود.

وی ادامه داد: تغییرات مکرر در خطوط مختلف زمین از مشکلات پرسپولیس در این فصل است. کالدرون باید هر چه زودتر به ترکیب اصلی خود برسد. این مشکلات باعث ناهماهنگی در زمین و در نهایت اشتباهات فردی می شود و ممکن است به آفتی برای تیم تبدیل شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد «جونیور براندائو»، گفت: کسانی که این بازیکن را جذب کردند باید پاسخگو باشند. نکته بسیار جالب در مورد جونیور این است که با وجود عملکرد ضعیف همچنان در ترکیب ثابت پرسپولیس قرار می گیرد و به نظر می رسد برخی به حضور او در ترکیب تیم تاکید دارند.

کرمانی مقدم اضافه کرد: این بازیکن عملکرد بسیار ضعیفی داشته و به اعتقاد من در بازی هایی که در ترکیب قرار گرفته پرسپولیس با 10 بازیکن وارد زمین شده است. محمدحسن انصاری فرد مدیری است که در کار کادر فنی دخالت نمی کند اما به نظر من باید در مورد این بازیکن ورود کند.

وی خاطرنشان کرد: خیلی ها او را با دیکارمو مقایسه می کنند اما دیکارمو در مقابل جونیور «رونالدو» است. این بازیکن که متاسفانه شماره 7 را هم به او دادند ضعیف ترین خارجی فوتبال ایران است. مگر می شود یک بازیکن آن هم مهاجم در 6 مسابقه کوچک ترین خطری روی دروازه حریفان ایجاد نکرده باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن