انصاری فرد: به خانواده نوروزی به خاطر این عزت و جایگاه تبریک می گویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 809 ] - پنجشنبه, 11 مهر 1398

انصاری فرد: به خانواده نوروزی به خاطر این عزت و جایگاه تبریک می گویم

 مدیرعامل پرسپولیس در جریان مراسم بزرگداشت هادی نوروزی گفت: ما امروز هم دلتنگ هادی عزیز هستیم و هم داغدار استاد کاشانی. پرسپولیس بزرگترین خانواده دنیا اس... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انصاری فرد: به خانواده نوروزی به خاطر این عزت و جایگاه تبریک می گویم

 مدیرعامل پرسپولیس در جریان مراسم بزرگداشت هادی نوروزی گفت: ما امروز هم دلتنگ هادی عزیز هستیم و هم داغدار استاد کاشانی. پرسپولیس بزرگترین خانواده دنیا اس...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل پرسپولیس در جریان مراسم بزرگداشت هادی نوروزی گفت: ما امروز هم دلتنگ هادی عزیز هستیم و هم داغدار استاد کاشانی. پرسپولیس بزرگترین خانواده دنیا است و خدمت به آن افتخار است.

محمد حسن انصاریفرد در جریان سخنرانی خود در مراسم سالگرد و بزرگداشت زنده یاد هادی نوروزی که امروز در کپور چال برگزار شد، اظهار داشت: بعد از حضور درمراسم بغض سنگینی داشتم و نمی توانستم حرف بزنم. خدا را شکر این بغض ترکید. امروز در حالی مرور خاطرات هادی نوروزی هنوز برای ما سخت است که عزادار یک مرد بزرگ یعنی استاد کاشانی هم شده ایم.

وی ادامه داد: خانواده پرسپولیس، بزرگترین خانواده دنیا است. افتخار می کنیم که خدمتگزار این خانواده هستیم. خدمتگزار کسانی هستیم که نامشان در این باشگاه جاودانه است و هوادارانی که این قدر با معرفت هستند. امثال هادی نوروزی نامشان در پرسپولیس جاودانه شده است. این مساله حتما دلایل قوی خودش را دارد. او همیشه رعایت شئونات را کرد و این عزت را هرکسی به دست نمی آورد.

من به بچه محل های هادی هم تبریک می گویم که هم یک چنین بچه محلی داشتند و هم خودشان این قدر با معرفت هستند که یاد او را زنده نگه دارند. این مراسم کار بزرگی است. این محبت و دوستی و مرام و معرفت است که باقی می ماند. من از اهالی روستا و عزیزان دیگری که در این مسیر تلاش می کنند تشکر می کنم. دیدن این صحنه ها ، ما را هم مصمم تر و محکم تر می کند تا بتوانیم دل آن ها که برای این باشگاه می تپد را شاد کنیم.

انصاریفرد خاطر نشان کرد: من به خانواده هادی به ویژه به پدر ، برادر، مادر، همسر و یادگارهای او هم تسلیت و هم تبریک می گویم که هادی عزیز در جایگاهی قرار گرفته است که در چهارمین سالگردش چنین جمعیتی گرد هم بیایند. از خدای متعال می خواهم ما هم بتوانیم یک مسیری را برویم که اگر یک روز از دنیا رفتیم قدری از این شکوه و مقام برای ما هم باشد.

همچنین باز هم در این جا از استاد کاشانی یاد می کنم که فقدان او قابل جبران نخواهد بود.

مدیر عامل پرسپولیس در پایان افزود: با توجه به اتفاقی که افتاد حال خوبی ندارم و زیاد وقت حاضرین را نمی گیرم. فقط می خواهم ما را هم دعا کنید تا در انجام کاری که در حال انجامش هستیم خدا ما را یاری کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن