خواجه وند: محرومیت خلیل زاده با یک عکس دور از عدالت است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1539 ] - پنجشنبه, 11 مهر 1398

خواجه وند: محرومیت خلیل زاده با یک عکس دور از عدالت است

عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: محرومیت دو جلسه ای شجاع خلیل زاده آن هم به استناد یک عکس و رد همه برداشت ها از این عکس مبنی بر توهین وی به داور مطابق ا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خواجه وند: محرومیت خلیل زاده با یک عکس دور از عدالت است

عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: محرومیت دو جلسه ای شجاع خلیل زاده آن هم به استناد یک عکس و رد همه برداشت ها از این عکس مبنی بر توهین وی به داور مطابق ا...

ارتش سرخ دات كام :

عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: محرومیت دو جلسه ای شجاع خلیل زاده آن هم به استناد یک عکس و رد همه برداشت ها از این عکس مبنی بر توهین وی به داور مطابق انصاف و عدالت نیست.

مهدی خواجه وند در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: اولين شرط توجه اتهام يا توجه تخلف به شخص، وقوع تخلف از طرف شخص و امكان انتساب فعل به شخص مرتكب مي باشد. با فرض اثبات تخلف شخص، تطبيق قانون با عمل مرتكب و سپس مجازات شخص ممكن خواهد بود.

وی ادامه داد: شجاع خلیل زاده نیز  توسط كميته انضباطى به اتهام تحريك تماشاگران از طريق نشان دادن علامت سكوت (هيس) به داور و به استناد عكس ضميمه پرونده دو جلسه محروميت از بازى محروم می شود. در آن صحنه كه فیلم آن نیز  موجود است كاملا واضح است که خلیل زاده  بعد از صحنه پنالتى به داور مي گوید: بخدا پنالتى نبود.

خواجه وند خاطرنشان کرد: بنده و آقای خلیل زاده  در جلسه استیناف حضور یافته و  موضوع را  كاملا توضیح  دادیم. پرونده مکرر بررسی و  كنترل شد و با توضيحات شجاع  و بازبينى مكرر صحنه فيلم مشخص مي شود  كه توضيحات شجاع درست بوده و  حقيقتا حداقل انتظار در خصوص شجاع برائت ايشان بود.

عضو  کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: محكوميت  و محروميت شجاع از دو جلسه بازى به استناد آن عكس و در حالی که هیچ گزارشی از داور و ناظر دال بر توهین وی به داور مسابقه و تحریم تماشاگران از این طریق وجود نداشته  مطمئنا  مطابق انصاف و عدالت و حتى قانون نمي باشد و  اجحاف در حق این  بازيكن، باشگاه پرسپولیس و ميليون ها طرفدار باشگاه خواهد بود.

خواجه وند در پایان گفت: عجیب است که بدون گزارش داور و ناظر و با استناد به عکسی، دو جلسه محرومیت در  نظر گرفته می شود. ویدیو آن صحنه بازبینی شد و محرز بود که او توهینی نکرده است. حتی خلیل زاده به رغم شعارهای توهین آمیز در این بازی، چند بازی دست به اقدامات جوانمردانه  زده که آن را هم نشان دادیم و تصور و باورمان این بود که هر دو جلسه محرومیت لغو می شود اما چنین اتفاقی رخ نداد و این واقعا ناراحت کننده و دور از انصاف است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    تو فیلم بلزی هست اشاره به خدا میکنه اما عکاس از کنار عکس گرفته و تیتر کرده هیس شجاع.وقتی فبلم بازی گویاست عکس یعنی چه؟!!اصلا بعد پنالتی مگه به داور هیس نشون میدن؟!!یکم عقل هم خوب چیزیه.

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن