حسینی: برخی به پرسپولیس ضربه زدند اما هنوز در باشگاه هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1848 ] - پنجشنبه, 11 مهر 1398

حسینی: برخی به پرسپولیس ضربه زدند اما هنوز در باشگاه هستند

 کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی ها در چند ماه مسئولیت شان به پرسپولیس ضربه زدند اما هنوز در باشگاه حضور دارند که این مسائل کارها را سخت می کند. سی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حسینی: برخی به پرسپولیس ضربه زدند اما هنوز در باشگاه هستند

 کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی ها در چند ماه مسئولیت شان به پرسپولیس ضربه زدند اما هنوز در باشگاه حضور دارند که این مسائل کارها را سخت می کند. سی...

ارتش سرخ دات كام :

 کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی ها در چند ماه مسئولیت شان به پرسپولیس ضربه زدند اما هنوز در باشگاه حضور دارند که این مسائل کارها را سخت می کند.

سید جلال حسینی در گفت وگویی، در خصوص درگذشت مرحوم جعفر کاشانی پیشکسوت و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: واقعا از درگذشت مرحوم کاشانی همه ما ناراحت و غمگین هستیم و ضایعه تلخی برای باشگاه و هواداران پرسپولیس به وجود آمد؛ چراکه آقای کاشانی از مفاخر فوتبال و کشور ما بود که سال ها در سمت های مختلف به کشور خدمت کرده است. من این ضایعه تلخ را به خانواده مرحوم کاشانی و همه هواداران پرسپولیس تسلیت می گویم. همچنین از همین طریق چهارمین سالگرد درگذشت هادی نوروزی دوست و هم تیمی خودم را تسلیت می گویم.

وی در خصوص شرایط تیم پرسپولیس در آستانه بازی با شهر خودرو گفت: خوشبختانه شرایط تیم خوب است و در روزهای اخیر تمرینات خوبی برای این بازی انجام دادیم. امیدوارم بچه ها فردا با انجام یک بازی خوب بتوانند دست پر از زمین خارج شده و با 3 امتیاز به تهران برگردند.

کاپیتان تیم پرسپولیس در باره نرفتنش به مشهد و غیبت در بازی با شهر خودرو خاطرنشان کرد: بعد از درد کوچکی که داشتم، در این یک هفته خیلی خوب تمرین کردم و زیر نظر کادر فنی همراه با سایر بچه های تیم در تمرینات حاضر شدم. در این چند روز و پس از بهبودی تمرینات پرفشاری انجام دادم و مشکلی برای بازی نداشتم، اما به هر حال با نظر کادر فنی در این بازی غایب خواهم بود، اما امیدوارم که فردا پرسپولیس مقابل شهر خودرو موفق باشد و دست پر به تهران برگردد.

حسینی در باره شرایط این روزهای این باشگاه هم افزود: متاسفانه برخی ها هستند که در ماه های اخیر به پرسپولیس ضربه زدند اما هنوز هم این افراد در باشگاه فعالیت می کنند و این اصلا خوب نیست؛ چراکه کارها سخت می شود. از روز اولی که برخی ها در باشگاه مشغول به کار شدند من می دانستم که مشکلات زیادی به وجود می آید اما سکوت کردم تا این مشکلات برای پرسپولیس تبدیل به حاشیه نشود، اما می دانستم که بالاخره پرسپولیس دچار مشکلاتی خواهد شد. ما مشکلات زیادی داشتیم و کار کردن در این شرایط سخت بود، اما خوشبختانه با حمایت هوادارانمان توانستیم به موفقیت های خوبی برسیم.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس از ما حمایت زیادی کردند و با حمایت آنها این تیم ساخته شد، اما برخی ها در زمان حضورشان در پرسپولیس خیلی راحت زحمات هواداران را هدر دادند و در چند ماهی که در پرسپولیس مسئولیت داشتند، مشکلات زیادی به وجود آوردند که اثرات آن هنوز وجود دارد. البته باید بگویم که آقای انصاری فرد از زمان حضورش در پرسپولیس واقعا تلاش زیادی انجام می دهد تا مشکلات حل شود، اما آن قدر مشکلات زیاد است که به راحتی نمی توان آنها را برطرف کرد. من می دانم چه مشکلاتی برای پرسپولیس ساخته شده و راحت این مشکلات برطرف نمی شود ، اما انصاری فرد در تلاش است تا با مدیریت خود این مسائل را حل کند.

کاپیتان تیم پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه کارهایی انجام شد و مشکلاتی به وجود آوردند که با برنامه بود و اقدامات آنها از قبل هم قابل پیش بینی بود، اما من حرفی نزدم تا برای پرسپولیس مشکلی به وجود نیاید. مطمئن باشید حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. من ماه ها با این مشکلات جنگیدم اما حرفی نزدم که پرسپولیس دچار حاشیه نشود. امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا با مدیریت آقای انصاری فرد مشکلات پرسپولیس برطرف شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن