محمدخانی: علیپور هنوز نتوانسته از بار فشار روانی خارج شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 390 ] - جمعه, 12 مهر 1398
محمدخانی: علیپور هنوز نتوانسته از بار فشار روانی خارج شود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی با تیم های مدعی برای پرسپولیس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برد در این بازی های شش امتیازی می تواند پرسپولیس را در مسیر قهرمانی ب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی با تیم های مدعی برای پرسپولیس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برد در این بازی های شش امتیازی می تواند پرسپولیس را در مسیر قهرمانی بیندازد.
ناصر محمدخانی پیشکسوت پرسپولیس و یکی از بهترین مهاجمان تاریخ این تیم در خصوص ضعف مهاجمان با ما همکلام شد.

*از بازی پرسپولیس مقابل ماشین سازی و برد دشوار پرسپولیس صحبت کنیم.
پرسپولیس مقابل ماشین سازی بازی خیلی خوبی را ارائه داد، اما مشکل بزرگ تیم به نظرم این است که موقعیت گل زیادی برای مهاجمان ساخته نمی شود؛ مثلاً در بازی با ماشین سازی هم فرصت گل چندانی برای مهاجمان خلق نشد که بتوان از آن ها انتظار داشت شرایط بهتر شود. پرسپولیس مالکیت بازی را در اختیار داشت، اما این برتری کافی نیست و باید هافبک ها و وینگر ها شرایط بهتری برای مهاجمان به وجود آورند.

*اما به نظر می رسد در کار هافبک ها و وینگر های پرسپولیس تداخلی وجود دارد؟
نبودن کمال در وهله نخست به لحاظ جنگندگی برای پرسپولیس مشکل ساز شده و از سوی دیگر پرسپولیس پلی میکر هم ندارد به همین دلیل وینگر ها و هافبک های پرسپولیس برای کار سازندگی گل، ناخواسته دچار مشکل می شوند.

*علیپور مدت زیادی است گل نزده و پنالتی را هم از دست داد!
علیپور به لحاظ اخلاقی بازیکن بسیار خوبی است. این بازیکن به لحاظ دوندگی و قدرت سرزنی و سایر موارد هم ایده آل محسوب می شود و سابقه آقای گلی را هم در فوتبال ایران دارد، اما به دلیل مشکلات مالی و پیشنهاداتی که از خارج از کشور داشت هنوز نتوانسته از بار فشار روانی خارج شود. علیپور جدا از تمرینات تیمی نیاز به تمرینات اختصاصی هم دارد که بتواند خودش را از این شرایط خارج سازد.

*در مورد براندائو چه نظری داری؟
این مهاجم تلاش زیادی انجام می دهد، اما نتوانسته خودش را در شرایط خوب گلزنی قرار دهد و به نظرم کالدرون باید روی زوج عبدی و علیپور حساب باز کند. عبدی مهاجم جوان و آینده داری است و اگر قدر خودش را بداند حتماً می تواند شرایط ایده آلی را پیدا کند.

*در مورد بازی پرسپولیس مقابل شهر خودرو چه نظری دارید؟
شهر خودرو تیم خیلی خوبی است و یحیی واقعاً تیمی یکدست و بدون ستاره، اما مدعی ساخته است، اما اگر بازیکنان پرسپولیس در حد و قواره اصلی خودشان ظاهر شوند حتماً می توانند موفق شوند. پرسپولیس دو بازی بسیار حساس مقابل تیم های سپاهان و تراکتور که حریفان پرسپولیس برای قهرمانی هستند را باخته و نباید به شهر خودرو هم ببازد، چون بازی با تیم های مدعی برای پرسپولیس از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برد در این بازی های شش امتیازی می تواند پرسپولیس را در مسیر قهرمانی بیندازد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن