پرسپولیس قربانی سیاست های یک بام و دو هوای کمیته انضباطی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 883 ] - شنبه, 13 مهر 1398

پرسپولیس قربانی سیاست های یک بام و دو هوای کمیته انضباطی

بعد از اینکه فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده به جایی نرسید این باشگاه در مذمت یک بام و دو هوای کمیته انضباطی درباره... 4 out of 5 based on 4 ratings.
پرسپولیس قربانی سیاست های یک بام و دو هوای کمیته انضباطی

بعد از اینکه فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده به جایی نرسید این باشگاه در مذمت یک بام و دو هوای کمیته انضباطی درباره...

ارتش سرخ دات كام :

بعد از اینکه فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده به جایی نرسید این باشگاه در مذمت یک بام و دو هوای کمیته انضباطی درباره محرومیت های سنگین بازیکنان تیم پرسپولیس و نادیده گرفتن تخلفات تأسفبار برخی تیم ها اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده: «با توجه به رد تجدید نظرخواهی و رفع محرومیت شجاع خلیل زاده، کاهش محرومیت فرشاد احمدزاده و بررسی جریمه مالی کنعانی زادگان به صورت مستند و قانونی اثبات می کنیم که طی ماه های گذشته با تخلفات فاجعه آمیز و تأسفبار برخی تیم ها که رقبای پرسپولیس هستند برخوردی نشده اما سختگیرانه ترین احکام برای تیم، بازیکنان و هواداران پرسپولیس صادر شد. این رویه موجب متضرر و قربانی شدن پرسپولیس و هواداران آن شده است.

آیا می توان فراموش کرد که اواخر فصل گذشته چه اتفاقات تلخی در استادیوم ها رخ داد و کمیته انضباطی حداقل ترین محرومیت ممکن را برای برخی تیم ها در نظر گرفت و در قبال پرسپولیس در همین دربی سختگیرانه ترین احکام صادر شد. رویه موجود نشان دهنده حقایقی تلخ است. سیاست یک بام و دو هوای حاکم بر لیگ برتر و تبعیض های موجود سایه بی عدالتی و تبعیض را روی فوتبال ایران انداخته است. در این شرایط، این پرسپولیس است که در پی هت تریک قهرمانی و اعمال فشارها از هر سو لطمه می خورد. متأسفانه امروز باید صراحتاً اعلام داشت که شرایط عادلانه برای رقابت وجود ندارد.

 پرسپولیس علاوه بر احکام انضباطی از ناحیه برنامه ریزی مسابقات نیز لطمه می بیند. برگزاری تنها دو دیدار خانگی در روز تعطیل برای پرسپولیس، در شرایطی که برخی مدعیان قهرمانی 7 و 9 بازی خانگی را روز جمعه برگزار می کنند گویای این واقعیت است. روش های متفاوت و عدم وحدت رویه در بلیت فروشی باشگاه ها نیز بحران دیگری است که پرسپولیس از آن آسیب می بیند.
عجیب و غیر قابل باور است شجاع خلیل زاده طبق بررسی های باشگاه پرسپولیس بر مبنای یک عکس و بدون گزارش ناظر یا داور به خاطر یک حرکت که قسم می خورد سوء برداشت شده محروم می شود.  بخش حقوقی باشگاه با ارائه مستندات اثبات کرده که خلیل زاده بعد از اعلام پنالتی هیچ بی احترامی به داور نکرده که تحریک تماشاگران تلقی شود با وجود این دو جلسه محرومیت او لغو نمی شود و عجیب تر اینکه این بازیکن تا زمان صدور رأی فرصت دفاع نداشته و از آن سو فرشاد احمدزاده با دستور موقت محروم شده بود.

پس چگونه است که وقتی در بازی پرسپولیس و ماشین سازی علاوه بر فحاشی های ممتد به بیرانوند و اعضای تیم پرسپولیس، بازی به خاطر اعتراض های تند یک مربی، با وقفه هشت دقیقه ای روبه رو می شود خبری از دستور موقت نیست و قبل از صدور حکم هم به آنها فرصت دفاع داده می شود؟

چگونه است پرسپولیس یک جلسه قطعی محروم از تماشاگر می شود اما تیمی که تماشاگرانش مکرر به پرسپولیسی ها فحاشی می کنند، می تواند توضیحاتی ارائه نماید.

 نمونه ها و موارد زیادی از تبعیض ها وجود دارد که باشگاه پرسپولیس آنها را مکتوب به فدراسیون گزارش خواهد کرد و اگر توضیحی قانع کننده وجود نداشته باشد تمامی احکام تبعیض آمیز را رسانه ای خواهد کرد.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    باخت به سپاهان بخاطر برنامه لیگ بود و باخت به شهر خودرو بخاطر کمیته انضباطی و محرومیت شجاع
  • رضا آرت
    رضا آرت :
    باشگاه بايد به شدت پيگير ارائه مستندات درباره فحاشي مكرر هواداران تيم سبزپوش تراكتور در ورزشگاه بنيان ديزل باشند.اين براي چندمين باره كه اتفاق ميافته و كميته فقط براي ما انضباطي، هيچ گونه محروميتي رو براشون در نظر نميگيره.

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن