نادری: وظیفه ام در پرسپولیس سنگین تر از قبل شده است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 855 ] - شنبه, 13 مهر 1398

نادری: وظیفه ام در پرسپولیس سنگین تر از قبل شده است

محمد نادری، مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس با خوش بینی از آینده این تیم یاد کرد و گفت: اگر بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم، زمان زیادی نمی برد تا به صدر ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نادری: وظیفه ام در پرسپولیس سنگین تر از قبل شده است

محمد نادری، مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس با خوش بینی از آینده این تیم یاد کرد و گفت: اگر بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم، زمان زیادی نمی برد تا به صدر ...

ارتش سرخ دات كام :

محمد نادری، مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس با خوش بینی از آینده این تیم یاد کرد و گفت: اگر بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم، زمان زیادی نمی برد تا به صدر جدول برسیم.
محمد نادری بعد از سپری کردن یک نیم فصل موفق در پرسپولیس در فصل جاری تبدیل به یکی از وزنه های این تیم در حملات شده است. در واقع کالدرون بخش عمده ای از حملات تیمش را از سمت چپ طراحی می کند و این مسئله وظیفه مدافع چپ این تیم را سنگین تر کرده است. نادری که در لیست تیم ملی هم نامش دیده می شود در گفت وگویی به مسائل پیرامون خود و تیمش پاسخ داد که مشروح آن را در زیر می خوانید:

در روزی که بازی نسبتاً خوبی را مقابل شهر خودرو به نمایش گذاشتید، نتیجه را واگذار کردید؟
در این بازی خیلی خوب ظاهر  شدیم، حتی بهتر از بازی های قبل و به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم. حریف مان هم قدر بود و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت. در کل سرعت بازی خیلی بالا بود و تماشاگران یک بازی باکیفیت را تماشا کردند. از لحاظ ایجاد موقعیت هم تیم ما بهتر بود و حق مان برد بود. حریف روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید، در حالی که ما فرصت های به مراتب بهتری داشتیم و آنها را از دست دادیم. تماشاگران زیادی برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه امام رضا (ع) آمده بودند و متأسفانه شرمنده آنها شدیم.

پرسپولیس مقابل مدعیان قهرمانی سه شکست داشته است که اتفاق خوبی برای این تیم نیست. آیا با این شرایط می توانید به قهرمانی امیدوار باشید؟
به آینده تیم صد درصد اطمینان داریم. فاصله ما با صدر جدول فقط پنج امتیاز است و بازی های خیلی سختی را تا اینجای فصل پشت سر گذاشته ایم. ضمن اینکه رقیب مان مان هم با یکدیگر بازی خواهند کرد و امتیاز از دست خواهند داد. مهم این است که ما بتوانیم امتیازات لازم را جمع کنیم که در آن صورت زمان زیادی نمی برد تا به صدر جدول برسیم.

به نظر می رسد تیم پرسپولیس از بعد فنی نسبت به هفته های اول لیگ بهتر شده است ...
بله، مخصوصاً در دو بازی آخرمان خیلی خوب موقعیت ایجاد کرده و از حریف مان برتر بوده ایم. بازیکنان کم کم با تفکرات سرمربی آشناتر شده اند و به هماهنگی لازم رسیده ایم. اطمینان داشته باشید در بازی های آینده بهتر هم خواهیم شد.

در بازی های اخیر پرسپولیس خیلی حملات این تیم از جناح چپ طرح ریزی شده است، این مسئله نشان می دهد وظیفه تو در تیم به مراتب سنگین تر شده است.
خدا را شکر می کنم که در پست خودم جا افتاده ام و در این زمینه باید از هم تیمی ها و هواداران تیم هم به خاطر حمایت شان تشکر کنم. واقعاً وظیفه من سنگین تر از قبل شده است و این کارم را سخت تر می کند. امیدوارم در این مسیر سخت بتوانم رضایت کادرفنی و هواداران را جلب کنم.

در لیست جدید تیم ملی هم حضور داری و این نشان می دهد که ویلموتس بازی های لیگ را به خوبی تماشا می کند.
مسلماً حضور اعضای محترم کادر فنی تیم ملی در ورزشگاه ها برای تماشای بازی های لیگ انگیزه بازیکنان را دوچندان می کند. من هم به عنوان یکی از بازیکنان دیده شده در لیگ بسیار خوشحالم که به تیم ملی دعوت شده ام و امیدوارم بتوانم در این تیم جایگاهی ثابت برای خود دست و پا کنم. اگرچه کار بسیار سختی است از این جهت که در پست های مختلف بازیکنان شایسته ای در تیم ملی حضور دارند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    نادری تویکی کاشمابیسته ولی تعجم اینه که چرا ماهینی میاره

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن