امان از شما؛ ای امان از شما!

- نظرات : 8 اظهار نظر - بازدید [ 3166 ] - دوشنبه, 15 مهر 1398

امان از شما؛ ای امان از شما!

مصاحبه بيژن ذوالفقارنسب را مي خوانم و مو به تنم سيخ مي شود: «كالدرون را با بررسي قراردادش بيرون كنيد و برانكو را بياوريد. هيچكس مثل برانكو نمي تواند به پرسپول... 5 out of 5 based on 19 ratings.
امان از شما؛ ای امان از شما!

مصاحبه بيژن ذوالفقارنسب را مي خوانم و مو به تنم سيخ مي شود: «كالدرون را با بررسي قراردادش بيرون كنيد و برانكو را بياوريد. هيچكس مثل برانكو نمي تواند به پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

مصاحبه بيژن ذوالفقارنسب را مي خوانم و مو به تنم سيخ مي شود: «كالدرون را با بررسي قراردادش بيرون كنيد و برانكو را بياوريد. هيچكس مثل برانكو نمي تواند به پرسپوليس كمك كند.» خدايا كجاي تاريخ گير انداخته اي ما را؟

انگار نه انگار درست چهار سال پيش در چنين روزهايي، دكتر بيژن روي آنتن زنده تلويزيون برانكو را شست و گذاشت كنار. برانكو آن زمان فصل اولش را در پرسپوليس مي گذراند و ذوالفقارنسب كه كارشناس بازي با ملوان بود، بين دو نيمه آب پاكي را روي دست عالم و آدم ريخت؛ اينكه از برانكو آبي براي قرمزها گرم نمي شود، اينكه فقط ادعايش مي شود تاكتيك بلد است، وگرنه در زمين چيزي پيدا نيست. جل الخالق كه امروز همان برانكو تنها مرهم دردها شده و براي بازگرداندنش، كالدرون را بعد از فقط شش بازي بايد بيرون كنند.
فقط هم «دكتر» بيژن نيست؛ خيلي از ديگر كساني كه امروز زير بيرق برانكو سينه مي زنند و از اسم او چماقي عليه مربي آرژانتيني ساخته اند، روزهاي اول به خون مربي كروات تشنه بودند. ضيا عربشاهي مي گفت برانكو فقط به درد تمرين دادن مي خورد، حميد درخشان مي گفت: «آقايان پروفسور آوردند كه پرسپوليس را دست كند، اما ببينيد چه كرده. من اين نتايج را گرفته بودم دارم مي زديد» و البته مرتضي فنوني زاده هم كه الان بعد از هر باخت كالدرون منتظر اولين تماس خبرنگاران است، زماني به برانكو لقب «دندان پوسيده» داده بود. از حافظه ضعيف افكار عمومي كه انتظاري نيست، اما خوب است خود آقا مرتضي مصاحبه اش در بيست وپنج مرداد نودوپنج را بخواند و ببيند چطور بعد از فقط سه بازي، برانكو را سلاخي كرده بود.

كاش يك نفر براي اين قبيله واژه «خجالت» را هجي مي كرد تا امروز تاريخ را چنين مضحكه وار تكرار نكنند، كه از آن قضاوت هاي عجولانه عبرت بگيرند و اين دفعه لااقل تا نيم فصل به مربي جديد فرصت بدهند؛ به مردي كه تيمش در مشهد بيش از ده بار روي زمين خط دفاع شهر خودرو را شكافت و كاري كرد كه زميني بازترين تيم ليگ در تمام طول بازي فقط سانتر كند.

اصلا حرف شما درست؛ بايد كالدرون را بيرون كنند و برانكو را برگردانند، اما خداوكيلي اگر برانكو برگشت و به هر دليلي مثل قبل موفق نبود، لااقل آنقدر حيا داشته باشيد كه با اولين زنگ خبرنگاران پنبه مربي كروات را نزنيد، نگوييد دوره اش گذشته و بازگشتش مثل برگشتن زيدان به رئال اشتباه بود. هرچند از جماعتي مثل شما چيزي جز اين انتظار نمي رود. بيچاره ملتي كه خط و ربط فكري شان از شماست.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  ممنون آقای بهروش ... آقا خسته شدیم اینقدر نوشتیم . تو را به خدا از این مطالب اینقدر بنویسید که برخی بفهمند قضاوت اشتباه میکنند.
  اشاره قشنگی به ده بار باز شدن خط دفاع پدیده و عبارت " زمینی بازترین" تیم لیگ کردید.
  دوست دارم تیم جا بیفتد آنوقت حرفهای این آدمها شنیدن دارد ..
  از فنونی زاده و عربشاهی و درخشان که انتظاری نمیره چون اونا از سلسله دهه شصتیهای پرمدعا هستند که هنوز هم توهم دارند که " تیم دهه 60 کجا و این تیم فعلی کجا !!!"????
  ولی تعجب من از شخصی مثل دکتر ذوالفقار نسب هست که با آن سابقه مثل این فوتبالیست های کم سواد دهه شصتی غیرمنطقی حرف میزند ...
  پس چه تفاوتی بین یک " دکتر " و احسان علیخانی میتونه باشه وقتی هر دو یک نظر سطحی میدن؟
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  همه ترس من از حاشیه سازی هاست وگرنه این تیم با این پتانسیلی که در بازی با شهر خودرو نشون داد هیچکس جلودارش نیست
  خیلی کمتر به نابودی پرسپولیس بستن وگرنه وضع کیسه که خیلی بدتره هنوز به غیر از پرسپولیس با تیم مدعی بازی نکرده و توی همین بازی آخرش هم مقابل تیمی مثل گل گهر افتضاح بود و با داوری و اشتباهات عجیب و غریب و مشکوک دروازه بان حریف برد با این حال هنوز 3 امتیاز هم از ما کمتره ولی تمام حواشی سمت پرسپولیسه و این مشخصه که هدف داره
  از تمام هواداران خواهش میکنم منطقی باشن و هیزم این آتیش نشن
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  حیف که رابطه استادی وشاگردی اجازه جسارت نمی دهد
  امااستادم آدقای ذوالفقارنسب نسنجیده فرمودند
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  آقای کالدرون سابقه سرمربیگری الهلال عربستان را در کارنامه داره ، تیمی که با یک باخت مربی را به درب خروجی راهنمایی می کنند ، تیمی که اگر برانکو مربی آن بود جزء افتخارات کارنامه اش محسوب میکرد ، آقای کالدرون در این مدت کوتاه نشان داده که از شخصیت بسیار فهیم و با تفکری عمیق در شناخت تیم ، تلاش حداکثری میکنه ، شک نکنید که در به اوج رساندن تیم ، موفق تر از برانکو عمل خواهد کرد .
 • omid 110
  omid 110 :
  ذوافقار مسب کجای این فوتبال بوده..توی چه تیمی نتیجه گرفته...استقلال با هدایت ذوالفقار نسب بدترین نتایج تاریخ خودش رو گرفت...این جماعت دلسوز پرسپولیس نیستند...پیشکسوتها دلسوز تیم نیستند.......
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  دوست عزیز نفرمایید
  شمامیتونیداین نظرآقای دکترراردکنیدامااینکه ایشان کجای فوتبال بوده اندحرلف پخته ای نیست
  ایشان یک باردرپرسپولیس قهرمان ایران شده اند
  چندسال دفاع آخرثابت تیم ملی بوده اند
  ودرقامت مربی دوبارباسایپاقهرمان کشورشده اند
  آدم کم کارنامه ای نیستند
 • omid 110
  omid 110 :
  به جز سایپا توی په تیمی موفق بوده..یکی از قهرمانیها همون سالی بود که اونطوری پرسپولیس رو محروم کردن و نذاشتن به فینال برسه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  دوست عزیز
  شمافرمودید : "ذوافقار مسب کجای این فوتبال بوده".درست؟
  من هم عرض کردم اونجای فوتبال بوده که دوبارقهرمان ایران شده
  مگرچندنفرتوایران داریم که دوبارقهرمان ایران شده اند؟
  مگرکم افتخاری است؟
  ببین .من نظرایشان راتاییدنکردم ها
  ولی میگم منصف باشیم.بگیم آقای ذوالفقارنسب نظرت راقبول ندارم.کارشناسی باش.پیشکسوتی باش.بزرگی باش...ولی نظرت راقبول ندارم
  وقتی انکارش میکنی خودت خراب میشی
  ذوالفقارنسب اصلاکم آدمی نیست
  من سرتعصب استادوشاگردی نمیگم که اگرتعصب داشتم بالاتردرردحرفهاش کامنت نمی دادم
  ولی ذوالفقارنسب اصلاکم آدمی نیست
  گرفتن دکارلی فوتبال ازبلژیک کم چیزی نیست ها
  یادم هست که مقام هایی هم باتیم گسترش گرفته که چون خیلی ازروش گذشته دقیقایادم نمیاد

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن