انصاری فرد: فتحی فکر می کند هنوز رئیس کمیته انضباطی است که حکم می دهد؟!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1800 ] - دوشنبه, 15 مهر 1398

انصاری فرد: فتحی فکر می کند هنوز رئیس کمیته انضباطی است که حکم می دهد؟!

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: فتحی فکر می کند هنوز مسؤول کمیته انضباطی است که می خواهد سر بازیکنان پرسپولیس را ببرد و فوتبال آنها را با محرومیت نابود کن... 5 out of 5 based on 12 ratings.
انصاری فرد: فتحی فکر می کند هنوز رئیس کمیته انضباطی است که حکم می دهد؟!

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: فتحی فکر می کند هنوز مسؤول کمیته انضباطی است که می خواهد سر بازیکنان پرسپولیس را ببرد و فوتبال آنها را با محرومیت نابود کن...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: فتحی فکر می کند هنوز مسؤول کمیته انضباطی است که می خواهد سر بازیکنان پرسپولیس را ببرد و فوتبال آنها را با محرومیت نابود کند؟

محمدحسن انصاری فرد در گفت وگویی، در واکنش به اظهارات امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: نمی خواستم در خصوص باشگاه استقلال و مسئولانش صحبت کنم چرا که در این مدت هر بار مسئولان باشگاه استقلال علیه پرسپولیس مصاحبه کردند سعی کردیم به احترام باشگاه استقلال و هواداران محترم آن  پاسخی ندهیم و شواهد و مستنداتی هم در این باره وجود دارد. بنده بر این باورم که دعوا بین باشگاه های پرسپولیس و استقلال باعث شده و می شود تا سایر باشگاه ها نهایت استفاده را از این شرایط ببرند. کاری به باشگاه استقلال ندارم اما احکامی که علیه پرسپولیس صادر می شود بسیار سخت گیرانه است و ما مستنداتی داریم که نشان می دهد برخی تیم ها بی سر و صدا از این شرایط منتفع می شوند.

وی ادامه داد: فتحی باید بگوید چرا درباره پرسپولیس حرف زده است و و همچنین چرا از احکام درباره دیگر تیم ها سخن نمی گوید. نه تنها او بلکه سایر مسئولان باشگاه استقلال بارها علیه پرسپولیس و بازیکنان ما حرف زدند اما پاسخی به اظهاراتشان ندادیم. چرا مسئولان استقلال درباره بیرانوند به صورت مدام قبل و بعد از صدور رای صحبت می کنند؟ آنها مدام به دنبال سنگین تر کردن حکم علیه بیرانوند بودند و گرنه به آنها چه ربطی داشت درباره این بازیکن یا سایر بازیکنان ما صحبت کنند؟ من اگر درباره تیم استقلال حرف زدم فقط در خصوص شهرآورد بود اما فتحی و همکارانش مدام در مورد پرسپولیس و بازیکنانش صحبت می کنند. ما یک بار پیش از این از فدراسیون فوتبال خواستیم که به اظهارات مداخله جویانه برخی باشگاه ها ورود کنند که این اتفاق رخ نداد و بارها شاهد هستیم که آقای فتحی و همکارانش در خصوص پرسپولیس حرف می زنند و این کار زشتی است. آنها می خواهند فضا را علیه بیرانوند سنگین کنند و این در حالی است که این دروازه بان ملی پوش در 6 بازی ما 2 بازی را به دلیل محرومیت از دست داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: آقایان انتظار دارند سر بیرانوند را ببرند؟ می خواهند او را از فوتبال محو کنند؟ از همه سو فشار روی بیرانوند آوردند تا او دو جلسه محروم شد اما کسی به این مساله نپرداخت که بدترین فحاشی ها علیه بیرانوند صورت گرفت. چرا پرسپولیس باید به دلیل اتفاقات شهرآورد محروم از حضور تماشاگران شود؟ اگر به شعار دادن است که تماشاگران برخی تیم ها هم شعار می دهند. آن هم بدترین شعارها. اگر بحث محرومیت تعلیقی ما به میان می آید که سایر تیم ها هم محرومیت تعلیقی داشتند و باز مرتکب تخلف شدند اما محرومیت شان اعمال نشد اما پرسپولیس را به خاطر شعار در شهرآورد و داشتن پرونده محرومیت تعلیقی، راحت یک جلسه محروم کردند. البته به هیچ عنوان با شعارهای غیراخلاقی موافق نیستیم اما هواداران برخی تیم ها شعارهای غیرورزشی و غیر قابل بیان و اشاره می دهند. همه می دانند بدترین شعارها توسط آنها سر داده می شود. ما قبل از شهرآورد و بازی یا سپاهان بیانیه دادیم که هواداران علیه حریف و تیم داوری  شعار ندهند. علاوه بر آرام  کردن جو قبل از این دو بازی می دانستیم با کوچکترین اتفاقی محروم می شویم اما تماشاگران استقلال در شهرآورد به سر کنعانی زادگان سنگ زدند. با وجود اینکه بازی دقایقی متوقف شد اما تماشاگران استقلال یک جلسه محروم شدند و ما هم یک جلسه محروم شدیم. برای کنعانی زادگان بایستی حتما اتفاق ناباوری رخ می داد؟ در اصفهان 160 نفر از هواداران ما طبق اعلام رسمی اورژانس اصفهان مضروب و مجروح شدند اما آنها یک جلسه تعلیقی محروم شدند و ما هم یک جلسه تعلیقی محروم شدیم. این مسائل رخ داده اما همه می دانند هواداران پرسپولیس بامعرفت ترین هواداران هستند و اگر پرسپولیس 7 جام در 3 سال به دست آورد به دلیل حمایت هواداران بود که در لیگ پانزدهم قهرمان نشدیم اما گریه کردند و تیم خودشان را مورد تشویق قرار دادند و همان حمایت ها باعث شد پرسپولیس در 3 سال 7 جام بیاورد. الان هم هواداران مثل کوه پشت باشگاه هستند.

وی ادامه داد: چرا مسئولان باشگاه استقلال فقط درباره باشگاه پرسپولیس صحبت می کنند؟ به نظر می رسد آنها برای خوشایند هوادارانشان و پوشاندن ضعف های خود این کارها را انجام می دهند تا هواداران استقلال خوششان بیاید. من هم بلدم هر روز علیه استقلال حرف بزنم  اما ضمن حفظ احترام تیم رقیب به مسئولان  استقلال می گویم به جای این کارها مشکلات شان را حل کنند. نتیجه نگرفتن استقلال دلایل زیادی دارد. بنده در سخت ترین شرایط پرسپولیس را تحویل گرفتم و تلاش می کنیم تا مشکلات حل شود اما همه بدانند ما اینجا هستم تا حق باشگاه پرسپولیس و هوادارانش را بگیریم  و از هیچ کاری کوتاه نمی آییم و با هیچ کسی تعارف نداریم. آقایان با بی اخلاقی هر چه تمام تر در بازی شهرآورد به ما یک به بلیت ندادند. این کار آنها توهین بزرگی به خانواده بزرگ استقلال بود چرا که این رفتارها در شان استقلال نیست .

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: در استقلال بزرگانی همچون حجازی ها و پورحیدری ها بودند و زمان آنها و دیگر مدیران این باشگاه چنین اتفاقاتی رخ نمی داد. حالا هم دیگران را در این باره مقصر  می دانند تا خود را توجیه کنند و طلبکار هم هستند. این رویه جای تاسف دارد. بنده در قبال اظهارات مسئولان استقلال صبوری کردم اما آنها هر چه دوست دارند علیه بازیکنان پرسپولیس می گویند. چرا باید کنعانی زادگان محروم شود؟ هنوز آثار آرایی که فتحی سال 73 در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال داد وجود دارد. او با آرایی که صادر کرد باعث شد تا بازیکنان بزرگ پرسپولیس مثل عابدزاده، پیوس، محرمی و ... محرومیت های طولانی مدت را تحمل کنند. شاید فتحی هنوز فکر می کند مسئول کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است که می خواهد سر پرسپولیس و بازیکنانش را ببرد؟! شجاع خلیل زاده با استناد به یک عکس و به دلیل خطای دید محروم شد و این در حالی است که ما به کمیته استیناف رفتیم و آنجا متوجه شدیم نه داور و نه ناظر بازی هیچ گزارشی درباره خلیل زاده ننوشته اند. خلیل زاده مستحق محرومیت نبود اما او را دو جلسه محروم کردند. شجاع در آن بازی بارها بین بازیکنان میانجیگری کرد. فرشاد احمدزاده را سه جلسه محروم کردند و این در حالی است که رفتار  برخی بازیکنان استقلال در شهرآورد با هجوم به  داور تنش زا بودند و به داور حمله کردند اما حتی احضار هم نشدند.

انصاری فرد در ادامه گفت وگویش گفت: کنعانی زادگان در شهرآورد توپ را به بیرون زد اما بازیکن حریف به سینه او ضربه زد و باعث شد تا تماشاگران تحریک شده و با سنگ به سر بازیکن ما زدند اما حتی این بازیکن احضار هم نشد. بهتر است آقایان به جای صحبت در خصوص پرسپولیس به ضعف های خود رسیدگی کنند. من از آنها می پرسم که آیا با صحبت درباره پرسپولیس مشکلات باشگاه استقلال حل می شود؟ متاسفانه آقایان فرافکنی می کنند و به نظر می رسد از این فرافکنی ها علیه پرسپولیس منفعت می برند.به هرحال پرسپولیس تیمی است که 7 جام در سه سال آورده و حالا آقایان می خواهند با فرافکنی در خصوص باشگاه ما ناکامی های خود را پنهان کنند. جرم پرسپولیس کسب 7 جام در سه سال و هت تریک در قهرمانی است و این موجب شده خیلی ها علیه آن باشند اما خوشبختانه هواداران پرسپولیس هوشیار هستند و مثل کوه از باشگاه خود و مربیان و بازیکنان حمایت می کنند و لازم است متحدتر از همیشه باشند. من دست هوادارانمان را می بوسم که در سرما و گرما حمایت بی نظیری از پرسپولیس انجام می دهند و با حمایت آنها باز هم ما موفق خواهیم شد. هواداران ما می دانند برخی چه فضایی درست می کنند تا پرسپولیس نتیجه نگیرد اما ما با کمک هواداران باز به اوج برمی گردیم. پرسپولیس بازی های سخت خود را انجام داده و حتی مقابل شهرخودرو و تراکتور می توانست بازنده نباشد اما به هر حال اینها از اتفاقات فوتبال است.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه واکنش خود به صحبت های فتحی افزود: میلیچ ناظر مسابقه را هول داده و به دلیل هول دادن یک مقام رسمی فقط یک جلسه محروم شد اما اگر این کار را یک بازیکن پرسپولیس در سال 73 انجام میداد آقای فتحی او را حداقل 6 جلسه محروم می کرد. مواردی داریم که بخاطر هل دادن داور، بازیکن پرسپولیس چند جلسه و ماه محروم شده. فتحی اطلاعات غلطی به هواداران تیمش می دهد و با این اطلاعات غلط می خواهد فرافکنی کرده و می تواند علیه پرسپولیس جو  را سنگین کند. پرسپولیس 40 میلیون بابت شعار هواداران و 8 میلیون بابت سوء رفتار تیمی جریمه شد اما آقایان به دروغ می گویند چرا پرسپولیس هشت میلیون جریمه شده و بر اساس این صحبت ها فضا را ملتهب و متشنج می کنند که این رفتارها تاسف آور است. قطعا هواداران استقلال هوشیار هستند و می دانند که این صحبت ها انجام می شود تا سرپوشی روی این مشکلات باشگاه باشد. من دوست نداشتم درباره استقلال حرف بزنم اما مسئولان این باشگاه دست بردار نیستند و مدام در خصوص پرسپولیس حرف می زنند. حتی ما به رفتار زشت مسئولان این باشگاه در شهرآورد واکنشی نشان ندادیم اما اگر از این به بعد علیه پرسپولیس حرف بزنند مطمئنا جواب آنها را مثل خودشان خواهیم داد. شما دیدید بنده با وجود  اظهار نظر در همین مصاحبه آن هم درباره شهرآورد اسمی از نفرات حریف نبردم چون می دانم این کارها و تلاش برای محروم کردن یک بازیکن با اسم بردن درست نیست. کاری که مسئولان استقلال ابایی از آن ندارند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  احسنت جناب انصاریفرد. عالی بود . انتظار و دلیل خوشحالی هوادارا از انتخاب شما همین بود . شما از جنس فوتبال و پرسپولیس هستید و قطعا" با تمام زیر و بم این فوتبال آشنا هستید.
 • بهرام بهرامی
  بهرام بهرامی :
  وقتی مثلث تاس برانکو فراری داد. چطور میشه تیمی که بالاترین درآمد داشته دو پنجره محرم بودند 11 ماه حقوق مربیش نده!!!!ولی تو همین مدت تیم کیسه هشت تا بازیکن خارجی و دو تا مربی بگیره(البته اونها بزرگترین انتقال تاریخ انجام دادند صیادمنش لامصب مثل چاه نفت تمومی نداره ) خداکنه یکروز دست مثلث تاس رو بشه. فوتبال شده حیاط خلوت خیلی ها. چون واحدهای نظارتی نمی تونند دخالت کنند
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  این روزها خیلی در مورد این مظلوم نمائیها میتوان حرف زد. خیلی در مورد تیم حکومتی واقعی میتوان گفت . جناب فتحی در برنامه فوتبال برتر در حالی از رای 3-0 سازمان لیگ بخاطر اعلام عدم حضور یک تیم( استقلال) انتقاد میکند که در بازی رفت نیمه نهایی لیگ آزادگان در سال 73 به عنوان دبیر کمیته انضباطی به همراه مصطفوی سر پرسپولیس را به طرز وحشیانه ای بریدند . انصاریفر به 6 نفر محروم که همه بازیکنان اصلی و مهره های کلیدی پرسپولیس در آن سال بودند اشاره کرد ولی به ظالمانه ترین رای تاریخ فوتبال ایران در پایان همان بازی اشاره ای نکرد و آن 3-0 کردن بازی بود که تا دقیقه 89 2-2 مساوی بود و تماشاگرانی که مشخص نبود متعلق به کدام تیم هستند وسط زمین ریختند در حالیکه میزبان آن استقلال بود بازی نیمه تمام ماند . آقایان با 3-0 کردن بازی به نفع تیم میزبان !!!!!!! و برگزاری بازی برگشت در بندرعباس بدون 6 مهره کلیدی عملا استقلال را به فینال لیگ دو گروهی سال 73 رساندند .
  پس آقای فتحی هیسسسسسسس

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن