دعوت از پیشکسوتان برای اهدای سوپرجام

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 955 ] - سه شنبه, 16 مهر 1398

دعوت از پیشکسوتان برای اهدای سوپرجام

به دلیل بر هم نخوردن تمرکز بازیکنان پرسپولیس، مسئولان این باشگاه قصد برگزاری مراسم ویژه ای برای اهدای جام قهرمانی در سوپرجام سال 98 را ندارند. پس از قهرمانی ت... 5 out of 5 based on 2 ratings.
دعوت از پیشکسوتان برای اهدای سوپرجام

به دلیل بر هم نخوردن تمرکز بازیکنان پرسپولیس، مسئولان این باشگاه قصد برگزاری مراسم ویژه ای برای اهدای جام قهرمانی در سوپرجام سال 98 را ندارند. پس از قهرمانی ت...

ارتش سرخ دات كام :

به دلیل بر هم نخوردن تمرکز بازیکنان پرسپولیس، مسئولان این باشگاه قصد برگزاری مراسم ویژه ای برای اهدای جام قهرمانی در سوپرجام سال 98 را ندارند.

پس از قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی و با تأیید سازمان لیگ، تیم پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد تا برای سومین سال متوالی جام را در ویترین باشگاه قرار دهد. 

از طرف دیگر روز گذشته و با رأی دادگاه عالی ورزش تیم پرسپولیس برنده سوپرجام سال 97 شد و حالا مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند مقابل هواداران خود جشن قهرمانی بگیرند. 

پیش از این قرار بود در بازی پرسپولیس و پیکان در هفته هفتم، جام قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس داده شود، اما پس از محرومیت سرخپوشان از یک بازی خانگی، به همین خاطر قرار است این جام در بازی با ماشین سازی در هفته نهم به باشگاه پرسپولیس داده شود. 

البته محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد برگزاری مراسم خیلی ویژه ای ندارد، چرا که او به خوبی می داند بازیکنانش قبل از بازی باید تمرکز خود را روی مسابقه بگذارند و برگزاری مراسم ویژه احتمال دارد که باعث شود تمرکز بازیکنان پرسپولیس از بازی با ماشین سازی دور شود. 

این موضوع باعث شده تا مسئولان پرسپولیس به دنبال برگزاری مراسم خاصی برای اهدای جام نباشند، اما قرار است تدارکی برای این مراسم دیده شود. یکی از این برنامه ها دعوت از پیشکسوتان پرسپولیس به مراسم اهدای جام خواهد بود. 

از طرف دیگر، این احتمال وجود دارد که علاوه بر جشن قهرمانی در سوپرجام سال 98، در صورت تأیید سازمان لیگ، مسئولان باشگاه پرسپولیس جام قهرمانی در سوپرجام سال 97 را هم به ورزشگاه آزادی بیاورند تا هر دو جام مقابل چشم هواداران روی دست بازیکنان پرسپولیس بالا برود. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن