head_1xbet

حسینی: دشمنان نمی توانند از اسم من سوء استفاده کنند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 898 ] - سه شنبه, 16 مهر 1398

حسینی: دشمنان نمی توانند از اسم من سوء استفاده کنند

کاپیتان پرسپولیس گفت: من حاضرم روی نیمکت بنشینم و پرسپولیس قهرمان شود، چون تیم از فرد مهم تر است. اجازه هم نمی دهم حاشیه سازان به هدف خود یعنی زمین زدن پرسپول... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حسینی: دشمنان نمی توانند از اسم من سوء استفاده کنند

کاپیتان پرسپولیس گفت: من حاضرم روی نیمکت بنشینم و پرسپولیس قهرمان شود، چون تیم از فرد مهم تر است. اجازه هم نمی دهم حاشیه سازان به هدف خود یعنی زمین زدن پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس گفت: من حاضرم روی نیمکت بنشینم و پرسپولیس قهرمان شود، چون تیم از فرد مهم تر است. اجازه هم نمی دهم حاشیه سازان به هدف خود یعنی زمین زدن پرسپولیس برسند.
یکی از سوژه های اصلی روز های اخیر فوتبال کشورمان سیدجلال حسینی است. مدافع باتجربه و پرافتخاری که گابریل کالدرون ترجیح داد او را به مشهد نبرد و پس از باخت به شهرخودرو حرف هایی زد که شاید خیلی خوشایند هواداران کاپیتان نبود. با این حال خود سیدجلال حسینی مثل یک بازیکن حرفه ای اعتراضی به این موضوع ندارد و حرف هایی می زند که خواندن آن خالی از لطف نیست.

*بی تعارف داستان مصدومیت تو چه بود؟
من مدتی با مصدومیت مواجه شدم و این مسئله باعث شد از تمرینات گروهی دور بمانم. برای اولین بار نبود که مصدوم و از ترکیب خارج شدم و اولین بازیکنی هم نیستم که مصدوم می شود. انتظار اینکه خیلی زود به ترکیب برگردم را هم نداشتم و نمی دانم چرا این حواشی را شکل دادند، اما هیچ وقت طی این مدت به سن خودم توجه نکردم. برای من زندگی سالم و تمرین و تلاش برای دستیابی به هدف بزرگ ترین تعریف از راهی است که انتخاب کرده ام و اکنون نیز آماده هستم به هواداران پرسپولیس خدمت کنم.

*گفته می شود با کادر فنی و کالدرون دچار اختلاف نظر شده ای؟
بازیکن بی تجربه ای نیستم. طی این سال ها با مربیان بزرگی کار کرده ام و حد بین بازیکن و مربی را کاملاً می دانم. حتی بازوبند کاپیتانی هم باعث نشده خودم را بالاتر از کسی بدانم یا کم کاری کنم. این بازوبند چه در تیم ملی و چه اکنون در پرسپولیس برای من از بیشترین اهمیت برخوردار است و باعث می شود با احساس مسئولیت بیشتری به دنبال این باشم تا کنار بازیکنان دیگر حق تیم خودم را بگیرم. هیچ اختلاف نظری با کالدرون ندارم و نمی دانم این حواشی به چه قصدی شکل می گیرد. از احترامی که کالدرون برای من به عنوان کاپیتان قائل است و در برخی مسائل صحبت می کند خوشحالم و تمام تلاشم این است تا شرایط به شکلی پیش برود که بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

*ولی کالدرون در مصاحبه پس از شکست مقابل شهرخودرو گفت سیدجلال، مسی یا رونالدو نیست.
این شیطنت برخی رسانه هاست. خود شما بهتر این مسائل و شیوه را می دانید. من با آقای کالدرون بعد از آن صحبت کردم. هیچ کنایه ای در کار نبود. کار و هدف هر دوی ما مشخص است. من به عنوان کاپیتان تیم مسلماً بیشترین گفتگو را با سرمربی دارم. او قصدی بابت نام بردن از مسی نداشت. من هم مسی نیستم و در شرایط فنی و فیزیکی فوتبال ایران تلاش کرده ام در 37 سالگی هم بتوانم هر قدر که از عهده اش برآمدم به تیمم کمک کنم. هیچ وقت منت آن را سر هواداران پرسپولیس نمی گذارم، منت این تیم و هوادارانش روی من است که عضوی از آن ها هستم. فصل گذشته تلاش کردم با شرایط تمرینی مناسب تر بتوانم بیشتر در خدمت تیم باشم و خوشبختانه شرایط هم خوب پیش رفت. این روز ها هم مصدوم بودم و تمرینات آماده سازی ام را دنبال کردم.

*وقتی کالدرون تو را با تیم به مشهد نبرد و باخت خیلی ها شروع به انتقاد از سرمربی آرژانتینی کردند.
ببینید این طور نیست که اختلافی باشد. حتی قبل از اعزام تیم، ایشان با من صحبت کردند و گفتند با توجه به دوری دو هفته ای از تمرین، بهتر است همچنان تمرینات خودم را برای دستیابی به شرایط ایده آل ادامه دهم. هیچ مشکلی هم وجود نداشت و ندارد. من هم اعتراضی ندارم، چون هر کسی بود شاید این تصمیم را می گرفت. من هم بودم بازیکنم را که دو هفته در اختیار نداشتم در لیست قرار نمی دادم. هیچ مشکلی نیست. خوشبختانه تیم خوبی داریم که همه مثل گذشته برای یک هدف تلاش می کنند. باید همین اتحاد خودمان را حفظ کنیم.

*در 6 بازی 3 شکست را تجربه کردید و حالا همه می گویند پرسپولیس باید قید قهرمانی را بزند.
لیگ هنوز به نیمه خود نرسیده است. باید منتظر تکامل تاکتیکی کالدرون ماند. او مربی کوچکی نیست و شرایط کلی تیم نیز همین را گواهی می دهد. ما عملکرد فنی خوبی داشتیم و برابر همین شهرخودرو هم حق مان شکست نبود. خیال تان راحت باشد پای علیپور به گل باز می شود و ستاره های دیگر ما هم مثل گذشته خواهند درخشید و دوران خوشی خواهد رسید. باز هم می توانیم هواداران را خوشحال کنیم. ما از کنار هم بودن به اینجا رسیدیم و توانستیم سه فصل پیاپی قهرمان شویم. هیچ چیز باعث نشد امیدمان را از دست بدهیم و اکنون نیز می گویم هیچ چیز برای پرسپولیس تمام نشده. ما هنوز در جام حذفی هستیم، لیگ قهرمانان هنوز شروع نشده و از صدر جدول هم 5 امتیاز فاصله داریم. چه چیزی برای ما تمام شده؟ این را می گویند تا هواداران ما ناامید شوند، اما مطمئن باشید ما باز هم قدرت خودمان را ثابت خواهیم کرد.

*واقعاً بابت نیمکت نشینی ناراحت نیستی؟
در فوتبال حرفه ای ناراحتی معنی ندارد. من هم یاد گرفتم به جای حرف زدن بیشتر تمرین کنم و حرف هایم را در زمین بزنم. خطاب به دشمنان قسم خورده پرسپولیس می گویم نمی توانند از اسم سیدجلال حسینی علیه پرسپولیس سوء استفاده کنند. من حاضرم روی نیمکت بنشینم و پرسپولیس قهرمان شود، چون تیم از فرد مهم تر است. اجازه هم نمی دهم حاشیه سازان به هدف خود یعنی زمین زدن پرسپولیس برسند. همچنین ما باید مراقب دشمنان داخلی باشیم و اجازه اینکه به تیم ضربه بزنند را ندهیم. ما، بازیکنان، هواداران و کادر فنی و مدیران برای موفقیت تیم تمام تلاش خود را خواهیم کرد و مسلماً به اهداف بزرگ مان مثل گذشته نزدیک خواهیم رسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • رضا هاشمی نسب
    رضا هاشمی نسب :
    سید خدا نگهدارت باشه مرد باتعصب پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن