head_1xbet

چراهایی که قلیچ باید پاسخ دهد!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1879 ] - 9 روز پیش

چراهایی که قلیچ باید پاسخ دهد!

از روزی که محسن سیدی به عنوان مربی دروازه بان های پرسپولیس شروع به کار کرد وحید قلیچ دروازه بان و مربی دروازه بان های سابق این تیم یکی از منتقدان اصلی او بود. ... 5 out of 5 based on 12 ratings.
چراهایی که قلیچ باید پاسخ دهد!

از روزی که محسن سیدی به عنوان مربی دروازه بان های پرسپولیس شروع به کار کرد وحید قلیچ دروازه بان و مربی دروازه بان های سابق این تیم یکی از منتقدان اصلی او بود. ...

ارتش سرخ دات كام : از روزی که محسن سیدی به عنوان مربی دروازه بان های پرسپولیس شروع به کار کرد وحید قلیچ دروازه بان و مربی دروازه بان های سابق این تیم یکی از منتقدان اصلی او بود.


قلیچ تصمیم گرفته که به محل تمرین این تیم برود و آنطور که خودش گفته می خواهد از سیدی درباره نحوه گل خوردن های علیرضا بیرانوند سؤال کند. شاید شکل کار هیچ ایرادی نداشته باشد اما با توجه به انتقادهایی که او از محسن سیدی و محسن خلیلی داشته به نوعی حساسیت ایجاد می کند. البته سیدی و خلیلی آنقدر باتجربه هستند که مسائل را مدیریت کنند. اینکه بیرانوند در بعضی بازی ها گل هایی دریافت کرده که انتظارش را نداشتیم اما سؤالاتی در ذهن ایجاد می کند که شاید اگر قلیچ قبل از رفتن به محل تمرین پرسپولیس جواب هایش را مرور کند خیلی از ابهاماتش برطرف می شود.

قلیچ 12 سال دروازه بان پرسپولیس بود و رقابت نزدیکی با بهروز سلطانی داشت. البته در دهه 60 علی پروین یک بازی در میان از آنها استفاده می کرد. قلیچ چون خودش دروازه بان بوده می داند که هیچ گلری را نمی توان پیدا کرد که گل بد نخورده باشد. آیا شاگردان او در همه سال هایی که مربی دروازه بان های پرسپولیس بود هیچ وقت گل بد نخوردند؟

البته که گل بد دریافت کرده اند. آیا خود قلیچ در کنار همه بازی های خوبی که برای پرسپولس انجام داده هیچ وقت گل بد نخورده است؟ اصلاً پرداختن به این مسائل آن هم در فضای مجازی آیا به پرسپولیس کمک می کند؟ اصلاً مگر نه اینکه این گل ها را بیرانوند دریافت کرده پس چرا قلیچ از او سؤالش را نمی پرسد؟

در بازی دربی که بیرانوند پنالتی استقلال را گرفت چرا قلیچ یادی از محسن سیدی نکرد؟ البته که سیدی ها مثل قلیچ ها و همه مربیان کارشان بدون اشتباه نیست اما شاید برای کمک کردن به پرسپولیس راه های بهتری هم باشد. مثلاً اینکه این نقدهای فنی به طور مستقیم با دروازه بان و مربی اش در میان گذاشته شود نه در فضای مجازی. به نظر می رسد تأثیرگذاری آن بهتر باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • امیر نیکروش
    امیر نیکروش :
    این آقا چون بیکار است میخواهد با بیان یک مشت مزخرف و مهمل خودش را مطرح کند. بهتر است کاملا بایکوت خبری شود تا دست از دلقک بازی بردارد. تا زمانی که به اراجیفش پاسخ داده شود به این روند مضحک باج خواهی ادامه خواهد داد.

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن