head_1xbet

اشتباه بزرگ داوری علیه پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2778 ] - 8 روز پیش

اشتباه بزرگ داوری علیه پرسپولیس

علاوه بر اینکه محرومیت شجاع خلیل زاده با یک عکس توسط کمیته انضباطی تأثیر مستقیمی از دریافت گل در مشهد با ضربه سر و شکست پرسپولیس داشت، تیم کالدرون از ناحیه دا... 5 out of 5 based on 7 ratings.
اشتباه بزرگ داوری علیه پرسپولیس

علاوه بر اینکه محرومیت شجاع خلیل زاده با یک عکس توسط کمیته انضباطی تأثیر مستقیمی از دریافت گل در مشهد با ضربه سر و شکست پرسپولیس داشت، تیم کالدرون از ناحیه دا...

ارتش سرخ دات كام :

علاوه بر اینکه محرومیت شجاع خلیل زاده با یک عکس توسط کمیته انضباطی تأثیر مستقیمی از دریافت گل در مشهد با ضربه سر و شکست پرسپولیس داشت، تیم کالدرون از ناحیه داوری هم لطمه بزرگی دید و پیام حیدری با یک تصمیم اشتباه تأثیر بزرگی در رقم خوردن نتیجه به سود میزبان داشت.

در دقیقه 63 این بازی محمد نادری با فراری دیدنی قصد رسیدن به محوطه جریمه میزبان را داشت که با تکل فرشاد فرجی مواجه شد و داور هم اعلام خطا کرد اما به مدافع شهر خودرو کارت زرد نشان نداد. این اتفاق در حالی رخ داد که فرجی به خاطر یک خطای سنگین دیگر روی ترابی کارت زرد اول را گرفته بود و در این صحنه هم همه کارشناسان اعتقاد داشتند داور باید از کارت زرد دومش استفاده می کرد.

دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر همه کارشناسان داوری به اشتباه تصمیم گیری حیدری در این صحنه تأکید داشتند و اعلام کردند داور باید در آن صحنه به مدافع شهر خودرو اخطار می داده.

با این حساب اگر شهر خودرو در دقیقه 63 و میانه نیمه دوم 10 نفره می شد نه فرشاد فرجی در میدان بود که گل برتری تیمش را به ثمر برساند نه اینکه تیم 10 نفره گل محمدی جسارت حمله کردن در بیست دقیقه پایانی را داشت و کما اینکه پرسپولیس در این بازی به جای باخت با یک برد شیرین به خانه برمی گشت.

در واقع تصمیم داور در این مسابقه تأثیرگذار بود و باخت پرسپولیس را رقم زد تا باز هم مشکلات داوری بیشتر از اینکه به سود پرسپولیس باشد به ضرر این تیم رقم بخورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن