اشتباه بزرگ داوری علیه پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2889 ] - چهارشنبه, 17 مهر 1398

اشتباه بزرگ داوری علیه پرسپولیس

علاوه بر اینکه محرومیت شجاع خلیل زاده با یک عکس توسط کمیته انضباطی تأثیر مستقیمی از دریافت گل در مشهد با ضربه سر و شکست پرسپولیس داشت، تیم کالدرون از ناحیه دا... 5 out of 5 based on 7 ratings.
اشتباه بزرگ داوری علیه پرسپولیس

علاوه بر اینکه محرومیت شجاع خلیل زاده با یک عکس توسط کمیته انضباطی تأثیر مستقیمی از دریافت گل در مشهد با ضربه سر و شکست پرسپولیس داشت، تیم کالدرون از ناحیه دا...

ارتش سرخ دات كام :

علاوه بر اینکه محرومیت شجاع خلیل زاده با یک عکس توسط کمیته انضباطی تأثیر مستقیمی از دریافت گل در مشهد با ضربه سر و شکست پرسپولیس داشت، تیم کالدرون از ناحیه داوری هم لطمه بزرگی دید و پیام حیدری با یک تصمیم اشتباه تأثیر بزرگی در رقم خوردن نتیجه به سود میزبان داشت.

در دقیقه 63 این بازی محمد نادری با فراری دیدنی قصد رسیدن به محوطه جریمه میزبان را داشت که با تکل فرشاد فرجی مواجه شد و داور هم اعلام خطا کرد اما به مدافع شهر خودرو کارت زرد نشان نداد. این اتفاق در حالی رخ داد که فرجی به خاطر یک خطای سنگین دیگر روی ترابی کارت زرد اول را گرفته بود و در این صحنه هم همه کارشناسان اعتقاد داشتند داور باید از کارت زرد دومش استفاده می کرد.

دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر همه کارشناسان داوری به اشتباه تصمیم گیری حیدری در این صحنه تأکید داشتند و اعلام کردند داور باید در آن صحنه به مدافع شهر خودرو اخطار می داده.

با این حساب اگر شهر خودرو در دقیقه 63 و میانه نیمه دوم 10 نفره می شد نه فرشاد فرجی در میدان بود که گل برتری تیمش را به ثمر برساند نه اینکه تیم 10 نفره گل محمدی جسارت حمله کردن در بیست دقیقه پایانی را داشت و کما اینکه پرسپولیس در این بازی به جای باخت با یک برد شیرین به خانه برمی گشت.

در واقع تصمیم داور در این مسابقه تأثیرگذار بود و باخت پرسپولیس را رقم زد تا باز هم مشکلات داوری بیشتر از اینکه به سود پرسپولیس باشد به ضرر این تیم رقم بخورد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن