bahrami_head

    melibet

کرمانی مقدم: پرسپولیسی ها از صبوری کردن، ضرر نکرده اند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 753 ] - چهارشنبه, 17 مهر 1398

کرمانی مقدم: پرسپولیسی ها از صبوری کردن، ضرر نکرده اند

بازی های لیگ برتر به خاطر بازی های تیم ملی، فعلا تعطیل است و پرسپولیس روز 29 مهر باید به مصاف پیکان برود. این بازی در شرایطی برگزار می شود که سرخپوشان با 9 ام... 4 out of 5 based on 4 ratings.
کرمانی مقدم: پرسپولیسی ها از صبوری کردن، ضرر نکرده اند

بازی های لیگ برتر به خاطر بازی های تیم ملی، فعلا تعطیل است و پرسپولیس روز 29 مهر باید به مصاف پیکان برود. این بازی در شرایطی برگزار می شود که سرخپوشان با 9 ام...

ارتش سرخ دات كام :

بازی های لیگ برتر به خاطر بازی های تیم ملی، فعلا تعطیل است و پرسپولیس روز 29 مهر باید به مصاف پیکان برود. این بازی در شرایطی برگزار می شود که سرخپوشان با 9 امتیاز (3 برد و 3 باخت) اکنون در رده هفتم جدول رده بندی هستند.
مرتضی کرمانی مقدم مهاجم دهه های گذشته پرسپولیس معتقد است باید از تیم حمایت کرد تا بتواند رفته رفته شرایط گذشته اش را پیداکرده و بازهم مدعی قهرمانی باشد. او می گوید حالا خیلی از مسیر مانده و نمی شود قضاوتی در مورد آینده لیگ برتر داشت.
گفت وگو با کرمانی مقدم را در زیر می خوانید:

*پرسپولیس در این 6 بازی نتوانسته انتظارات را برآورده کند.
یک مقدار شاید هواداران ناراحت باشند، ولی به نظر من الان خیلی زود است که بخواهیم به تغییر و این چیزها فکر کنیم. قضاوت کردن زود است. مربی تازه آمده و هنوز با جو تیم و فوتبال ایران ناآشناست. زمان می برد که او همه چیز دستش بیاید. باید صبوری کرد. البته خط جلو را باید حتما تقویت کرد، اگر این اتفاق بیافتد، روزهای خوب دوباره خواهد آمد.

*البته شکل بازی ها و عملکرد تیم هم جز در بخش گلزنی به شکلی نبوده که نگرانی ها از حد بگذرد.
خوب بازی کردیم، من فکر می کنم تعویض ها در دیدار با سپاهان و بعد هم شهرخودرو، تعویض های مناسب و خوبی نبود. مربی باید تیمش را بشناسد و در شرایط آرام بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. این بیشترین چیزی است که می تواند به پرسپولیس کمک کند. من از پیشکسوتان هم خواهش می کنم انتقاد نکنند، انتقاد اوضاع را بدتر می کند و آرامش را از تیم می گیرد.

*متأسفانه جدا از هواداران، این روزها از برخی پیشکسوتان باشگاه هم می شنویم که اسم برانکو را مطرح کرده اند.
این اشتباه هست. برانکو رفت، البته او هم حرفه ای فکر کرد و جایی رفت که پول بگیرد. او به فکر زندگی اش بود، اما می توانست هم بماند چون پرسپولیس تیم بزرگی در آسیاست و به لحاظ فوتبالی رویش حساب می کنند. الان هم خوب بازی می کند، به نظر من یک مقدار کالدرون هم مربی بدشانسی است، پرسپولیس بازی رو به جلویی را ارایه داده، اما خوب نتیجه نگرفته، در مقابل برانکو یک مقدار مربی خوش شانس تری هم بود. همین پارسال تیمش خوب بازی نمی کرد، اما قهرمان شد. خدا دوستش داشت و رقبا هم خوب نتیجه نمی گرفتند و باخت و مساوی آن ها به نفع پرسپولیس تمام شد. باید به کالدرون وقت بدهیم، همان طور که به برانکو هم وقت داده شد، او هم سال اولی که آمد خوب نتیجه نگرفت، مردم اعتماد کردند و به او فرصت دادند تا تیمش قهرمان شد. پرسپولیسی ها که تاکنون از صبوری کردن ضرر نکرده اند، در مقابل برانکو صبوری به خرج دادند و آن جام ها به دست آمد.

*البته در مورد مهاجم برزیلی به نظر می رسد انتقادات به جاست.
به نظر من این بازیکن در حد لیگ یک ایران نیست. نمی دانم چطور او را آورده اند. سال گذشته بودیمیر روی اعصاب مان بود حالا یکی بدتر از او آمده است. نمی دانم او را با تور گرفته اند! افتضاح است. خودمان این همهبازیکن خوب و جوان داریم. خود عالیشاه هم برای خط حمله خوب است. عبدی و بقیه جوانان هم می توانند به جای این برزیلی بازی کنند.

*در مصاحبه ها خواندم که برخی گفته بودند تیمی که بازی ها را به حریفان مستقیمش واگذار کند، شانسی برای قهرمانی ندارد. شما هم فکر می کنید با این 3 باخت مقابل تراکتورسازی، سپاهان و شهر خودرو، دیگر باید قید قهرمانی را زد؟
نه، اینجوری نیست. بازی برگشتی هم هست. برای آن ها هم احتمال باخت وجود دارد. تازه اول فصل است، 3 تا باخت دادیم اما کلی بازی دیگر مانده است. قهرمانی از دست نرفته، خیلی زود است که بخواهیم از این حرف ها بزنیم. نباید با این حرف ها روی ذهن بچه ها اثر منفی بگذاریم. به نظر من فقط باید آن جلو را تقویت کرد، اگر مهاجم خوب داشته باشیم، نتایج بهتری می گیریم، چون پرسپولیس خوب موقعیت ساخته و این طور نبوده که اصلا شانس گلزنی نداشته باشد. فقط تمام کننده نداشته ایم.

*متأسفانه باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته یکی از اسطوره هایش را از دست داد.
خدا رحمت کند جعفر کاشانی را. مرد بزرگی بود که از بین ما رفت. از این اتفاق متاسف شدم، کاش قدر داشته ها و بزرگان مان را بدانیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

bahrami_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن